Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham ich, nie ma drugiej takiej firmy po prostu, która tak podchodzi do gracza!

 

https://youtu.be/UjXi6X-moxE?t=2s

 

Ciekaw jestem czy Patyko-sama bys teraz napisal cos takiego :P

 

Efekt pieniadza, efekt activision? Niezaleznie od powodu ta firma mocno upadla w oczach graczy teraz.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Activision. Microsoft nawet z Halo tak nie jechał.

Jestem ciekaw jak Bungie podchodzi do sprawy.

O Bungie zdania nie zmieniam. Wciąż są #1 jeśli chodzi o robienie fajnego uniwersum i genialnej strzelanki. Po prostu za bardzo im kasą zapachnialo i takie są efekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Activision. Microsoft nawet z Halo tak nie jechał.

Jestem ciekaw jak Bungie podchodzi do sprawy.

O Bungie zdania nie zmieniam. Wciąż są #1 jeśli chodzi o robienie fajnego uniwersum i genialnej strzelanki. Po prostu za bardzo im kasą zapachnialo i takie są efekty...

Fajnego unversum? Destiny to jest gra wydmuszka .

Miało być pięknie a wyszło ....  Destiny nawet fabuły nie ma (to co jest to wygląda jak coś co zostało na chusteczce napisane)

Ilość zawartości zakrawa na kpinę , na co oni te pieniądze wydali? 50 min głosów aktorów?

 

Najgorsze są te dodatki które zapewniają ile? 8h zabawy?  I ten wszechobecny grind...  ja się zawiodłem na Destiny niemiłosiernie .

 

Tak czy siak po premierze The Division już nikt o Destiny nie będzie pamiętać. 

Ale Bungie obudzi się z ręką w nocniku dużo wcześniej, do marca wychodzi tyle gier że wiele osób odpuści sobie TTK w takiej cenie , gra już umiera śmiercią naturalną , premiera nowego DLC sytuacji nie poprawi a wręcz przeciwnie .

Ja zamierzam pograć w R6 i Battlefronta do premiery The Division , a dodatek kupić tylko jeśli jego cena wyraźnie spadnie (podejrzewam że może się to stać już w trakcie świątecznej wyprzedaży) , w innym wypadku dla mnie to będzie koniec przygody z grą Bungie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy "uniwersum" oznacza to samo co "fabuła"? Ogarniasz, że to nie to samo?

Jakbyś poczytał karty grimoire to byś może wiedział, że fabuła jest fajna i tajemnicza, problem w tym że nie umieścili jej w grze, tylko w jakiś debilnych kartach online. Dla mnie to jest paranoja.

Dlatego też słyszymy jakieś idiotyczne teksty typu "I don't have time to explain why I don't have time to explain"....

 

Na co wydali pieniądze? Nie wiesz? Znasz pojęcie słowa marketing?

Dzięki niemu całość zwróciła się im już w drugim dniu sprzedaży.

 

PS.

Haha, widzę są jeszcze ludzie, którzy myślą, że Division będzie mega grą XD

Nie będzie, będzie takim samym crapem jakim jest Destiny, ale i tak ludzie będą w niego grać, ja też będę i moi znajomi też.

Dlaczego? Bo nie ma nic ciekawszego pod pseudo-MMO na konsole (TESO to drewo roku, więc nie ma o czym gadać).

Po czym ja i moi znajomi i tak będziemy grać w Destiny na zmianę z innymi grami :) Ta gra to crap, ale uzależniający przy wspólnej grze ze zyebami z czatu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do destiny wracamy i gramy bo sam gameplay jest genialny.

W zadnej innej grze nie strzela mi sie tak dobrze.

Choc fizyka strzelania nie ma nic wpsolnego z jakimkolwiek realizmem, Bungie trafilo tym punktem w moje serce , dlatego wracam i bede wracac.

To ze pod praktycznie kazdym innym wzgledem Destiny ssie to inna sprawa;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam wasze posty i zgadzam się z kazdym powyzej.

 

Sprzedałem konsole, kupiłem znów - i co?

1 gra jaka kupilem to było Destiny :(

 

Nie moge przestac ;(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, szykujcie się na mega ogromne zmiany, za całe 170 zł, a o to i one... Weźcie się w garść, przygotujcie kofeinę, bo lektura spora.

Zaczynamy:

- Zmieniony wygląd ekranów z questami, reputacją, itd.

- Będzie można mieć do 16 Bounty Questów.

- Questy będzie można w końcu śledzić bezpośrednio na ekranie.

I tyle mości Panowie. Bungie bardzo się stara, żeby 170 zł nie poszło na marne. Nie chcą przesadzić ze zmianami, żeby nam czaszki nie wybuchły od natłoku zmian...

Poniżej screeny:

a3e5eb65b1984d99d0fdb6dfa7f50a2d.jpg

b85d9a9ad3078f4d353f787addad9ac5.jpg

8c6b2270360be510a09debf08b55bf26.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, szykujcie się na mega ogromne zmiany, za całe 170 zł, a o to i one... Weźcie się w garść, przygotujcie kofeinę, bo lektura spora.

 

Sorka za duzo tego, nie mam czasu zeby tyle czytac. 

Wszystko zobacze bezposrednio w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:  tek kask dla Tytana dostępny u Xura (Eternal Warrior) - dobre toto jest?

Gry dawno nie puszczałem, mam w zapasie strange coiny - jeśli ten item jest przyzwoity to bym go łyknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: tek kask dla Tytana dostępny u Xura (Eternal Warrior) - dobre toto jest?

Gry dawno nie puszczałem, mam w zapasie strange coiny - jeśli ten item jest przyzwoity to bym go łyknął.

Wez te strange coiny co na niego wydasz to kilka strajkow,jakas arenka,weekly i sie zwroci

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dla kolekcjonerów, dla strikera najlepszy i tak pozostaje Helm of inmost Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scout :

  • Reduce Final Accuracy when firing from hip
    • Fast firing outside of ADS will be less accurate

 

Nosz kurde..imo bylo ok z celowaniem z biodra, wcale nie bylo za latwo...

Teraz w close combat w ogole nie bedzie sie dalo nikogo zabic. 

Wiem ze nie po to sa scouty zeby biegac na close combat z nimi, ale jak ktos podlecial, a nie bylo ammo do shota to trza bylo sobie radzic.

Teraz no coz na malych mapach...nope.

Coz i tak do konca zycia - tej gry lub mojego - bede strzelac ze scout`ow bo sa genialne ( to samo mowilem przy AR ;] )

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego...kupiłem Destiny, pograłem chwilę i spodobało mi się. Wcześniej niezbyt przypadła mi do gustu, ale jakoś się pogodziliśmy. Wszyscy mówili mi (znajomi), że system grindu jest spieprzony i też tak uważałem natomiast teraz gram...niezbyt często i niezbyt długo i gładko wbiłem właśnie 28 lvl. Więc kiedy te problemy z levelowaniem nastąpią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym doadtku nigdy. Wbijesz 34 zanim sie obejrzysz. 

A system lootu jak i sam loot jest tak zje ze hej.

Caly sprzet nie ma absolutnie znaczenia.

Liczy sie tylko kilka broni(z podstawki destiny), bo reszty nie ma sensu uzywac.

A "grind" w tej grze oparty jest na RNG. Albo Ci cos poleci, albo nie.

Sa ludzie ktorzy dostali po 20 "gejo'hornow, a sa tacy ktorzy graja od poczatku i do tej pory go nie dostali.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym doadtku nigdy. Wbijesz 34 zanim sie obejrzysz.

A system lootu jak i sam loot jest tak zje ze hej.

Caly sprzet nie ma absolutnie znaczenia.

Liczy sie tylko kilka broni(z podstawki destiny), bo reszty nie ma sensu uzywac.

A "grind" w tej grze oparty jest na RNG. Albo Ci cos poleci, albo nie.

Sa ludzie ktorzy dostali po 20 "gejo'hornow, a sa tacy ktorzy graja od poczatku i do tej pory go nie dostali.

Sad but true

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie majstrowali przy sprzęcie od vendorow ta gra dalej miałaby sens. Obecność xura tez w pewnym sensie przyczynił sie do zniszczenia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 2.0 oceniam troche jako Wipe Bunge. Po kiego wpier***c sie w mechanike PVE? PVP okej, balans, płaczki że thorn jest za dobry - ja tam z thornem nigdy nie miałem problemu. 

Panowie moje pytanie : jak długo czekaliście aby bounty od PoE wskoczyło na complete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wracać do Destiny po długiej przerwie? Wiąże się to z zakupem dodatków przynajmniej 2 pierwszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup dodatki bo chyba są na tej promo DLC teraz. Za chwile wychodzi kolejny duży dodatek, w którym będzie kolejny rajd.

Ale za tą przyjemność to już 170zł za sam dodatek. Ewentualnie poczekaj na wersję pudełkową The Taken King, tam będziesz miał wszystko co do tej pory wyszło.

 

Ale jeśli nie masz ekipy i chcesz grać solo to odpuść. Bez ludzi tutaj nic nie ugrasz, nie zrobisz raidów, PoE, PVP, Osirisa, itd.

Solo możesz jedynie strajki z randomami walić + randomowe PVP. Na krótką metę ok, ale na dłuższą? Nie bardzo...

Także jak masz ludzi to bierz i się nie zastanawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×