Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, te ich sztuczki PRowe...na jakiekolwiek "trudniejsze" pytanie, Deej od razu zakręcał odpowiedź tak, żeby wyszło jaki ten dodatek nie jest zajebisty.

Praktycznie dostajemy to samo co w Dark Below tylko w innej formie i rzecz jasna 2x droższe...kilka mapek PVP, Raid, Strike, itd.

Nawet Raid dostaniemy pewnie w podobnej formie co Crota...ehhh.

Dodali 3 subclassy i hamburgery oszalały z radości... Czyli za 3 subclassy musmy zapłacić około 20$ łącznie...

 

Nie wiem co powiedzieć. I tak to kupie, nie wiem tylko w jakiej formie, ale kupowanie drugi raz tej samej gry jest tak samo debilne jak wydanie 170zł na DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstrzymuje, poczekam na jakąś promocję.

Na pewno nie zapłacę 170 zł za coś takiego, zwłaszcza że będzie w co grać tej jesieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nikt nie wkleił foto kolekcjonerki:

 

takenkingcoll.png

 

Strange Coin za 80€, albo i więcej :P

Czyli u nas pewnie standardowe 500zł, dla bogatego Kowalskiego jak znalazł, w końcu kraj bogaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nastepna kolekcjonerke kupie przy Destiny 2. Na bank nie przy dodatku ^^

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subclassy pewnie będą dostępne dla wszystkich, tak jak light 34 teraz. Na pvp powinny być równe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kiepska jakosc, aczkolwiek jest nagranie z Mayhem ... jesli kupie dodatek, to wiem jedno, nigdy nie zagram na tym trybie...

Nowy super locka^^

Welcome to the Dark Side!

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6-godzinna konserwacja dziś ma uziemić Destiny. Na nasz czas to będzie pomiędzy 17 a 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać Destiny w tej formie? Nie ma zbyt dobrych ocen, a mam ochotę pograć w coś tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ekipy min. 3 osób nie warto. Z drugiej strony przez śmieszną cenę i mały kontent dużo osób nie kupi dodatku TTK i tu może dołączysz do już istniejącej ekipy. Na początek ściągnij demo i zobacz czy Ci gra podejdzie.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy dodatek w historii destiny i piszesz że mało contentu, deej byloby Toba rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upadłem jak zobaczyłem cenę. W Destiny grało mi się dobrze ale dodatku Taken King nie kupię. Za drogo - spodziewałem się 120-130 zł. Poza tym - byłem przekonany, że skoro w HotW nie dali nam raidu, to za jakiś czas za free udostępnią ten raid... Jakiś naiwny byłem. A szkoda bo grę w sumie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wywiadzie w eurogamerze przechodzi mi coraz bardziej ochota na zakup TTK. link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/3au8hb/more_media_reporting_on_luke_smiths_disaster/

Reakcja serwisów branżowych. Szczerze mówiąc - można poczuć się jak ściera. Tylko $$$ się liczy. Nawet nie myślą o tym, żeby jakoś wynagrodzić "wycięcie" raidu z HotW.

To już oficjalny koniec mojej przygody z Destiny. Nie stać mnie na taką zabawę.

@edit

Ha - jeszcze quest z RedBulla. Oni ładnie upadli na głowę...

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision z trollowane przez Techland :laugh:

1dLrNEp.jpg

CISByBwUsAAP-rW.jpg

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Bungie zdało sobie sprawę w jak wielkie szambo wpadli dogadujac się z Activision. Chociaż szefo pewnie nie narzeka licząc hajs z tych pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke Smith dostał zjebe i przeprasza na stronie Bungie, po czym wylatuje z tekstem, że badziew z kolekcjonerki będzie można kupić za bagatela 20$. Świat upada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha... Jebłem. 20 baksów za takie gówno. Ich tam już całkiem powaliło :shok: Teraz dopiero ludzie zaczną pluć jadem.

 

Edit: Skoro jestem przyzwyczajony, że mnie doją to chyba nie pozostaje nic innego jak się wypiąć i kupić kolekcjonerkę.

 

http://www.gamezone.com/news/apparently-destiny-players-are-used-to-paying-a-premium-for-downloadable-content-3420353

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pasuje. Bedzie MGS, potem Halo i Battlefront  to mi styknie do Division (o ile to w ogole wyjdzie;)

 

PS. A prawda taka ze Patryk napisze do mnie "i co masz juz sciagniete, za 5 minut gramy!" - ja odpowiem No..juz loguje. FU*K Logic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kupisz, nie pitol

Wspólnie damy się wyruchać. Prawda taka, że do Division nie zapowiada się żadna gra coopowa. Battlefront to będzie potrzebował milion patchy zanim będzie pewnie grywalny. Poza tym te parę misji tam to se mogą...

Destiny do czasu Division, a jak ten się okaże do dupy to pewnie i dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę na TTK wolę wydać na Mad Maxa, potem fallout 4 i JC3. Do premiery The Division będzie w co grać a może w międzyczasie będzie jakaś promocja na TTK.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Division to będzie drugie Destiny pod względem zawartości, także nie napalałbym się. Owszem, kupię, ale znów ze świadomość że Ubi mnie wydyma.

Co do Destiny to dodatek kupię, bo wiem że dostarczy mi znów setki godzin dobrej zabawy ze znajomymi.

Ale jak ktoś grywa solo to wtedy rozumiem, ale od początku inwestowanie w Destiny bez ekipy to trochę dziwny pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×