Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamawial ktos moze ze sklepu muve ? wiadomo cos czy wysylaja i czy wogole maja gre ? dzial obslugi klienta nie dziala od 15 do 17 wrzesnia, czlowiek zamawia w preorderze oplaca z gory a tu kuzwa taki syf z ich strony, zero wiadomosci itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza nowa misja - miodzik i klimat. Kolejna tez niezla, fajna lokacja :) Duzo custcenek .. fajnych cutscenek. Itemy z poprzednich raidow mozna wywalic do kosza .. pierwszy zielony item ktory nam wpada jest w sumie duzo lepszy niz to co mamy  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem idotą który nie uczy się na błędach i kupiłem The Taken King.

Plus taki, że dobry człowiek z naszego forum sprzedawał klucz za 120 zł. Więc 49 zł zawsze w kieszeni ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś  czy  Destiny The Taken King Legendary Edition to jest   zwykły destiny +  kody do dlc  czy    1 płytka  ze wszystkimi dodatkami  ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie wiadomo dopiero w piatek/sobota. Czy nowy raid będzie dłuższy od VoGa czy krótszy od Croty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że były takie wyzwania na year one. Heh, gdyby nie aplikacja mobilna, to w życiu bym się nie domyślił.

ab6d93181b385fface96de4243b28091.jpg

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, 

Podczas ściągania Destiny (aktualizacja zajmowała 17GB(!)) wpisałem kod który aktywuje mi Exp. pack I / II + TTK, teraz moje pytanie, gdzie mogę zobaczyć, że faktycznie kod aktywował mi te dodatki do mojego konta ?

Ponieważ po ściagnięciu 17GB nie ściągało mi nic więcej (a dopiero zacząłem grać w Destiny).

(Np.: Posiadasz licencje na Destiny + wszystkie dodatki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak panowie? Jak tam story się podoba? Ja na razie zrobiłem ledwie 3 misje, ale jest o niebo lepiej niż w wersji podstawowej. Wbicie 40lvl to jest moment. Mi zajęło około 1h. Ogólnie bardzo pozytywne odczucia mam na chwilę obecną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest żle, ale zastanawia mnie jedna rzecz: nasz stary ekwipunek. Czy mam rozumieć, że ostatni rok grindu, zbierania egzotyków i walenia w opór tych samych misji po raz enty do porzygania nie było potrzebne, bo teraz zwykły zielony złom jest lepszy niz mój wymaksowany Icebraker czy inny Vision?

 

Wprowadzili te Etheric Lighty, które cholernie trudnio było wydropić i czlowiek sie cieszył, że podbił level sprzętu a teraz mam to po prostu zmielić na żyletki? Owszem, perki w egzotykach pozostaną w multi, ale w PVE to już nie zawalczy sie nimi. Czy coś przegapiłem w tej kwestii czy to kolejny z dupy pomysł Bungie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przegapiłeś. Taki mieli plan. Na razie nie miel swoich starszych ulubieńców (oprócz egzotyków) bo nie wykluczone, że kiedyś może jeszcze będzie szansa na podbicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy chyba nigdy nie grali w żadne MMO i myślą, że Bungie robi wszystkim na złość...

Tak, tak, Destiny to nie MMO, ale idea ta sama.

Przykład WoW. Zanim wyszedł pierwszy dodatek ludzie też raidowali i grindowali do upadłego. Spędzili setki godzin na wydropieniu tego co chcieli.

Gdy wyszedł dodatek to co się stało? Zwykły zielony item był lepszy od najmocniejszych epaxów. I co wtedy ludzie mieli zrobić? Siąść i płakać? My i tak mieliśmy dobrze, bo przez dwa dodatki mogliśmy grać najlepszymi broniami z VoGa do samego końca.

Ja sprzętu nie usuwam, choćby na samą pamiątkę zostawiam.

Chcecie nowych itemów to nie ma innej opcji. Jakby dali znowu możliwość podbijania sprzętu to przez kolejny rok ludzie będą grać z tymi samymi itemami co teraz i może jedynie z raidu by były lepsze.

Poza tym nie przesadzajmy. Robiąc same questy można się spokojnie ubrać już i zdobyć fajne to bronie. Już wczoraj zrobiłem prawie 240 lighta, a są ludzie co już mieli 260. Wystarczy chcieć, a nie marudzić, że znów trzeba farmić. Na tym ta gra polega.

Mi się podoba idea wielu questów, jest co robić, a nie walić tylko strike do oporu, bo mimo wszystko robiąc po raz milionowy Devils Lair czy Cerberusa to rzygać mi się chce. Tym bardziej, że dopiero z heroicow lecą lepsze rzeczy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakać nie ma co bo niektóre nowe pukawki są całkiem spoko. Tylko te Handacony z Omolona... Tragedia ten dźwięk strzału. Jak zatkany korkowiec.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tam cieszę że zbieranie zaczyna się od nowa. Miałem przerwę w Destiny i nie grałem w żaden z dodatków. Teraz przynajmiej jestem ze znajomymi na tym samym etapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 h. ściągania 17 giga wróciłem w końcu do Destiny, które porzuciłem jakoś miesiąc po premierze na 25 lvlu.

 

The Dark Below zaliczyłem szybko samotnie, szukam chętnych do fireteamu, by przejść kampanię House of Wolves i The Taken King (niestety, znajomi grę już porzucili i nie mają ochoty wracać). Chętni, łapcie PSN ID: miragepl89, dodawajcie do znajomych itd. Gram przeważnie wieczorami od 20-21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co się działo przed The Taken King.

Oczywiście filmik, to jeden wielki spoiler ;p

 

Edit:  Komentarz na YT mnie rozwalił

 

This explained the story better than the game did
Edytowane przez Wszebor
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightfall zrobiony.

3 osoby :

1-279

2-280

3-283

 

Generalnie jest bonus do main weapon, poszlo sprawnie i gladko(3 wipe na bossie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa też dzisiaj rano nightfalla zrobiła, a w dodatku poziom 3 Court of Oryx ubiliśmy bo mi runę od Eris wydropiło :D

 

Jeden egzotyk z questu też wpadł. DLC świetne :) GOOD JOB BUNGIE ! Jest co robić wreszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, bo niektóre strike i inne qesty mogę zacząć od 41 levelu, a już widziałem ludzi z 42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ci sie pokickiało przesli screna gdzie pisze ze trzeba 42 lv do strike

potrzeba mniejwiecej tyle miec light ile pisze a nie lv

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×