Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiednik Necro z TTK. Trochę trzeba się nalatać, ale chyba warto. Kostek, już chyba wiesz jaki masz cel :P

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

mam do was pytanie. Wróciłem po rocznej przerwie do Destiny. I szukając po stronkach itemek natrafiłem na coś takiego: http://www.destinygamewiki.com/wiki/Skull_of_Dire_Ahamkara_%28Year_1%29Nie wiem czy to błąd, ale hełm ten ma aż 407-491 deffa. No i pytam się was. Czy to wymysł autora strony czy można mieć w grze taki hełm. Jeżeli można to jak go zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha, rozjeba*o mnie to kompletnie :-P

37dc1e1d108b7b8e3865323687f384a5.jpg

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek zmienia grubo formule gry? Czy calosc dalej opiera sie na hazardzie w stylu dostane parujace gowno albo legende? Dodali tam jakas sensowna historie ktorej nie trzeba czytac w kodeksie na stronie www?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednik Necro z TTK. Trochę trzeba się nalatać, ale chyba warto. Kostek, już chyba wiesz jaki masz cel :P

 

Zesz wtf!!! Thank you my master!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

mam do was pytanie. Wróciłem po rocznej przerwie do Destiny. I szukając po stronkach itemek natrafiłem na coś takiego: http://www.destinygamewiki.com/wiki/Skull_of_Dire_Ahamkara_%28Year_1%29Nie wiem czy to błąd, ale hełm ten ma aż 407-491 deffa. No i pytam się was. Czy to wymysł autora strony czy można mieć w grze taki hełm. Jeżeli można to jak go zdobyć?

Hełm jest Year 1 czyli z przed dodatku TTK, nie da się zdobyć hełmu z takimi statystykami w grze lub w ogóle nie da się go już zdobyć.

 

 

Czy dodatek zmienia grubo formule gry? Czy calosc dalej opiera sie na hazardzie w stylu dostane parujace gowno albo legende? Dodali tam jakas sensowna historie ktorej nie trzeba czytac w kodeksie na stronie www?

Fabuła jakaś tam jest, ale zrobienie wszystkich 3 dodatków (questy główne) nie zajęło mi więcej niż 6h  więc jak to jest ważne to bym olał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hełm jest Year 1 czyli z przed dodatku TTK, nie da się zdobyć hełmu z takimi statystykami w grze lub w ogóle nie da się go już zdobyć.

Fabuła jakaś tam jest, ale zrobienie wszystkich 3 dodatków (questy główne) nie zajęło mi więcej niż 6h więc jak to jest ważne to bym olał.

Fabula leci dosc szybko z dodatku ttk, misje sa ciekawe,fajny design lokacji,w ogole klimatycznie jest.Po zrobieniu fabuly jest jeszcze duzo wielowatkowych questow od guardianow z towera i reefa takze grania jest.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misji jest rzeczywiście masa, cały quest log zawalony, jednak cudów nie jest to gra w strzelanie więc wszystkie misje polegają na tym samym :)

Mimo wszystko jakby Destiny wyglądało na początku tak jak wygląda teraz, odbiór gry byłby zupełnie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje przejście całej kampanii od zera? Drugie pytanie: Rozumiem że mogę najpierw przejść sobie spokojnie kampanie a później kupić plusa i grać raidy,pvp itp... Do samego przejścia kampanii i np. patroli ps+ nie jest potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampanie z podstawki przejdziesz w jakieś 8 godzin może. A z najnowszego dodatku też coś koło tego ale oprócz tego jest jeszcze masa innych zadań pobocznych na bronie, które zajmą o wiele więcej czasu. No i oczywiście strajki i rajdy do których na pewno potrzeba plusa.

Moim zdaniem nie ma na co czekać i trzeba kupić plusa od razu bo w kampanii też są strajki do przejścia. A tak w ogóle to jest teraz taki przedmiot do jednorazowego użytku, który boostuje twoją postać na 25 lvl i możesz grać od razu najnowszy dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z Nightfall, w tym tygodniu był taki prosty czy tak zjechali z poziomem trudności?

Liczyłem na jakąś masakrę, a nie różniło to się zbytnio od zwykłego Herioc Strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były korzystne modyfikatory jak small arms i już nie wywala na orbitę to nie ma tego dreszczyku emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Niedawno zagraniczne portale gamingowe podawały wiadomość o tym, że Marty O'Donnel, wieloletni pracownik Bungie (chyba jeden ze współzałożycieli) i kompozytor muzyki z Destiny wygrał z Bungie proces o odebrane udziały i zaległe wynagrodzenie po tym, jak został zwolniony. Wśród dokumentacji procesowej była wzmianka, że plan na 10 jest jak najbardziej prawdziwy i prowadzony w dwuletnim cyklu wydawniczym, czyli Bungie ma obowiązek zrobić 5 części Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią ranking/sezony i możliwość kupowania sprzętu PvP tylko za rangę (jak w WoW) to dla mnie może nawet gra 20 lat być wydawana :P

W The Taken King wszystko mi się podoba, jedyna rzecz to niestety nadal bardzo uboga formuła PvP, jak to poprawią to złego słowa nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Destiny jest grą specyficzną i najlepiej grać na początku jak jest najwięcej ludzi i najwięcej contentu do odkrycia.

Po co ci wydanie kompletne jak w dwa pierwsze dodatki i tak pewnie nie zagrasz, nie będzie najmniejszego sensu tego robić.

To tak jakby do World of Warcraft kupić podstawkę i pierwsze rozszerzenie, można to zrobić ale po co?

 

Gra ma dużo minusów, ale ma też chociażby jeden z najlepszych (możliwe że najlepszy) trybów PvP na konsole.

To że Acti i Bungie wiedzą że zrobili grę która się graczom podoba i wykorzystują to bez skrupułów to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa posty wczesniej piszesz ze pvp ubogie a za chwile wyskakujesz z tekstem ze najlepsze pvp LOL!!!

Nie jest wcale takie najlepsze, klaustrofobiczne, niezbalansowane, w niektórych przypadkach chaotyczne, a jeszcze jak były last roundy/hawkmoony/thorny to wręcz komiczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Destiny to gra specyficzna to prawda, moim zdaniem. Po prostu, żeby grać i w jak największym stopniu cieszyć się zawartością to trzeba być zawsze na bieżąco z aktualnymi dlc. W innym wypadku gra trochę mija się z celem bo dostajemy produkt wybrakowany w którym nie możemy korzystać z wszystkich funkcji. 

Co do pvp to grałem w ten tryb sporo czasu i bardzo mi się podobało do momentu kiedy Bungie zaczęło mieszać w balansie broni w jakiś niezrozumiały sposób co sprawiło, że faktycznie gra stała się chaotyczna i to mnie zniechęciło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w destiny i aktualnie mam xone i za zaczynam od zera. Warto lecieć całe story od początku czy odrazu wykorzystać boost do 25 i lecieć TTK?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pvp jest bardzo dobrze poprawione. Praktycznie każdą bronią można wymiatac jak się potrafi grać.

Nowe mapy i nowy balans przywróciły ten tryb do życia.

Jeszcze więcej ciekawych eventow i będzie wypas.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Destiny zaczyna być taką grą jaką powinna być od początku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w destiny i aktualnie mam xone i za zaczynam od zera. Warto lecieć całe story od początku czy odrazu wykorzystać boost do 25 i lecieć TTK?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

graj jak uważasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×