Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Strike na 42 to tylko poziom trudności i level przeciwników. Pewnie chodzi o quest od Jolly Holliday.

Obecnie max to chyba 40 level i 280 light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 lvl max koniec kropa;p

Patryk Lighta wiecej mozna miec wiecej, bo ja mam 287 chyba,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moje krótkie video jak otworzyć skrzynkę: a scent is the key. Może komuś się przyda. Mi zostały jeszcze 4 skrzynie do otworzenia tylko runy z hive bardzo rzadko dropią i trochę czasu trzeba poświęcić żeby zdobyć odpowiedni klucz. Wczoraj z engramu dostałem TELESTO Exotic Fusion Rifle.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strike na 42 to tylko poziom trudności i level przeciwników. Pewnie chodzi o quest od Jolly Holliday.

Obecnie max to chyba 40 level i 280 light.

 

czyli zielony pasek z xp który zamienił się w na niebieski po 40 levelu może zaczynać się w nieskończoność puki nie zwiększę Lighta ?? czy on ma w ogóle sens ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak go napełnisz to dostajesz Mote of Light, nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, musiałem nie zauważyć jak już raz mi przeszło...tak poza tym Mote of Light można na coś jeszcze wymienić poza rzeczami u Xur'a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duuuuzo tych questow do robienia, az czacha dymi  :laugh: Podobno jest jakis quest na egzotyczny miecz, skonczylem niby pierwsza czesc, ale nie ma kontynuacji ....... no i dlaczego te marki leca tak powoli? ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, musiałem nie zauważyć jak już raz mi przeszło...tak poza tym Mote of Light można na coś jeszcze wymienić poza rzeczami u Xur'a ??

 

Motami mozesz lvlowac bron oraz zbroje. Mozesz wymieniac na reputacje u 3 frakcji.

Duuuuzo tych questow do robienia, az czacha dymi  :laugh: Podobno jest jakis quest na egzotyczny miecz, skonczylem niby pierwsza czesc, ale nie ma kontynuacji ....... no i dlaczego te marki leca tak powoli? ;)

Jeslli zrobiles 1 czesc questu na miecz, to miecz masz w plecaku. Bo druga czesc jest dopiero jak upgradujesz go na maksa, i wtedy trzeba zabic 50 "zoltych" mobkow, oraz 25 guardianow w pvp ;]

 

Marki leca bardzzo szybko. ja wczoraj wyfarmilem okolo 300. Biorac pod uwage fakt ze do tej pory mozna bylo wyfarmic 200 na tydzien ( jesli polaczyc to z crucible to 400 ale i tak na tydzien), to 300 w jeden dzien to imo bardzo szybko ;p

Teraz nie ma capu na ilosc tygodniowa, mozna wyfarmic nawet 5000. Nalezy pamietac ze limit ktory mozna nosic na sobie to 200. Czyli zbieramy do 200 kupujemy przedmiot/przedmioty wydajemy marki.

Zbieramy dalej i tak w kolko.

Chyba ze chodzi Tobie o jakies inne marki;] To nie wiem;p

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy jest takim farmerem  :biggrin: Gdzie ich tyle wyklepales?  :whistling: Wczoraj raptem 80, dzis 60 .. i juz nie mam pomyslow  :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marki lecą jak szalone - racja. Szczególne legendary z enagramów niebieskich sie sypią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha. Ze strikow leca + 10 za kazdy. Dodatkowo srednio na strike masz 2-3 legendary itemy.

Te itemki sa bardzo kiepskie, bo ja mam niebieskie lepsze, ale z takiego legendarty jak potraktujesz go kwadratem leci od 2-5 markow.

Srednio wychodzi z 15-20 markow na strike, ktory robisz max 20 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na ten temat wypowiedział Eric Hirshberg, prezes Activision Publishing:

 

„Destiny: The Taken King to oficjalnie najczęściej pobierana produkcja w dniu premiery w historii PlayStation i

gra ustanowiła nowy rekord jednoczesnej liczby graczy na serwerach oraz pobiła w tym temacie premierę Destiny, więc mogę śmiało uznać, że marka nabiera rozpędu.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gra bez tego dodatku, nadaje sie tylko do sprzedania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podstawkę + 2 dodatki i teraz kupując sam 3 dodatek płacę 169zł nie lepiej by było kupić pudełko legendary edition za te 220zł a destiny co mam sprzedać?

W stosunku do podstawki z 3 dodatkami, sam dodatek dla posiadaczy destiny z DLC jest strasznie drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to samo, zamienisz starsze pudełko na nowsze, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to samo, zamienisz starsze pudełko na nowsze, ot co.

W sumie masz racje. Teraz dopiero spojrzałem na ceny podstawki na allegro. Ja mam jeszcze metalowe pudełko z limitki więc sobie zostawię :)

Mam przegrane 50h choć grę mam od premiery ale jeszcze sporo rzeczy nie ogarniam w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

- wcześniej jak grałem miałem jedną postać na 30 poziomie i drugą na jakimś niskim, teraz patrze mam obie na 30 poziomie i chyba wartość light poniżej, zmienili aż tak system levelowania

- czy reputacja wbita w jakiejś frakcji ma dalej znaczenie czy po dodatkach wszystko się zresetowało i działa to teraz jakoś inaczej

- da się zrobić nightfall strike/raidy z randomami czy nadal trzeba mieć swoją ekipę

 

Jeszcze jedno:

- czy stare raidy (np. Vog) skalują się jakoś z poziomem postaci czy wszystko jest ustawione na stałe

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

- wcześniej jak grałem miałem jedną postać na 30 poziomie i drugą na jakimś niskim, teraz patrze mam obie na 30 poziomie i chyba wartość light poniżej, zmienili aż tak system levelowania

- czy reputacja wbita w jakiejś frakcji ma dalej znaczenie czy po dodatkach wszystko się zresetowało i działa to teraz jakoś inaczej

- da się zrobić nightfall strike/raidy z randomami czy nadal trzeba mieć swoją ekipę

 

Jeszcze jedno:

- czy stare raidy (np. Vog) skalują się jakoś z poziomem postaci czy wszystko jest ustawione na stałe

- Tak zmienili level postaci i lighta również,

- reputacja leci dalej czyli masz poziom taki jak miałeś wcześniej,

- nightfall i raid bez zmian, trzeba mieć ekipę.

 

A stare raidy są stare i się nie skalują.

Edytowane przez Qba6113
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightfall ma tą różnice, że teraz nie wywala na orbitę i są checkpointy. Nie dodaje buffa na koniec do repy i chyba loot jest przypisany do konta teraz, a nie do postaci, ale tego nie sprawdzałem jeszcze osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli stare raidy sa zostawione bez zmian to jaki sens w nie grac tym co kupia teraz destiny jak szybciej sie wyfarmi lepsze itemy z mobów zwyklych lewelując postać do 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem z ciekawości, mimo wszystko chciałbym przynajmniej raz przejść każdy raid więc lepiej że będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×