Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to Bungie nieźle trolluje z tymi engramami. Niby jest napisane, ale nikt nie czyta :)

Ciekawe ile osób już wywaliło wszystkie swoje Stange Coiny.

Możesz mnie dopisać do listy. Tydzień temu się na tym... wpadłem po prostu. :-P Po co to w ogóle sprzedawać

Edit:

Skonam. Zbierałem marki na Hawkmoon'a, a tutaj Xur go sprzedaje :-D hłehłe, wiedziałem, że warto cierpliwie poczekać na Xura i zobaczyć co ma na stanie

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale na terminalu możesz kupić nową wersję skoro masz starą teraz. Dokładnie ten który Xur sprzedaje.

Tak w ogóle to Bungie nieźle trolluje z tymi engramami. Niby jest napisane, ale nikt nie czyta :)

Ciekawe ile osób już wywaliło wszystkie swoje Stange Coiny.

 

dzięki, "taniej" wyjdzie u Xur'a

 

pewnie w chu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Bungie pisze, że sporo egzotyków jest poukrywanych w misjach, tak jak właśnie Black Spindle.

Jest nowa plotka o egzotycznym Pulse Rifle "No Time to Explain", ale wszystko przepadło chyba z wczorajszym daily heroic, bo tam go chyba można było wyrwać.

Jestem ciekaw czym jeszcze Bungie nas zaskoczy :) Bo czuję, że sporo rzeczy z dodatku nie zostało jeszcze odkrytych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy jest jakiś czat online związany z ps3site - ktoś jest wolny i chętny pomóc strike, fabułe i tym podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Bungie pisze, że sporo egzotyków jest poukrywanych w misjach, tak jak właśnie Black Spindle.

Jest nowa plotka o egzotycznym Pulse Rifle "No Time to Explain", ale wszystko przepadło chyba z wczorajszym daily heroic, bo tam go chyba można było wyrwać.

Jestem ciekaw czym jeszcze Bungie nas zaskoczy :) Bo czuję, że sporo rzeczy z dodatku nie zostało jeszcze odkrytych.

Ja chce wiedziec o wszystkich. Niekoniecznie miec, ale chce wiedziec!

Czasami mowia , ze dazenie do celu jest lepsze od samego celu;p

Kurcze mialem mega hypa na touch of malis i co...dostalem w swoje lapki i czar prysl.

Sprawdze to jeszcze na siostrach, a potem...? Juz chyba nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mocno noobowskie pytanie .. kupiłem Destiny w edycji legendary .. obecnie mam 32 poziom i jest całkiem ok chociaz dość powtarzalnie ale mnie grind nie przeszkadza. Z wielu recenzji wyczytałem, że zabawa zaczyna się od 40 lvl a trochę się "boje", że uciułam ten 40 lvl i w zasadzie będzie koniec a ja się mocno zdziwie i zasmucę. Czy Wy też potwierdzacie, że większa część zabawy jest od 40 lvl i można nad tą grą spędzić jeszcze paredziesiąt h po przekroczeniu "czterdziechy"? Szukam gry z którą mógłbym się zaprzyjaźnić na dłuższe miesiące - ponieważ mam dość mało czasu na granie i zdecydowanie lepiej gra mi się w gry które "znam już na wylot".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa zaczyna sie po 40. Jednakze zeby sie w miare dobrze bawic, "musisz" miec dwoch znajomych.

Zeby poznac calosc end-gamowych rzeczy musisz miec 5 znajomych.

Jesli grasz z doskoku i w wiekszosci czasu grasz sam, to pograsz chwilke, ale szybko Ci sie to znudzi.

Zapraszam Cie do innego tematu w dziala Destiny:

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/81323-ustawki-online/page-37#entry1217236

 

Duzo ludzi szuka osob do wspolnej gry, dodaj kilka osob porozmawiaj idzcie razem na strike.

Wtedy mozesz bawic sie znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paredziesiąt? Po 40 lvlu jak znajdziesz ludzi do raidów i innych rzeczy spędzisz przy grze setki godzin. Wbicie 40 lvla to podstawa jak założenie konta w grze mmo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to mnie uspokoiliście. na razie próbowałem Strike'a i faktycznie wygląda na to ze latanie chaotycznie po mapce i strzelanie do wszystkiego wokoło od pewnego poziomu będzie niewystarczające i przyda się zespół i komunikacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie nazwijmy to "misje" że bez komunikacji są one niewykonalne. I to dosłownie. Granie z losowymi osobami z LFG też nie należy do najprzyjemniejszych bo istnieje spora szansa, że Cię wyrzucą z grupy za najmniejszy błąd albo po prostu trafisz na ludzi cofniętych umysłowo dla których jak nie potrafisz rzeczy X albo nie masz broni Y to jesteś nikim i nawet nie warto Ci nic tłumaczyć ani brać Cię pod uwagę. Dlatego znajdź sobie przynajmniej 2 osoby do gry na których możesz polegać już teraz, bo potem będziesz chciał grać, a będzie bariera w łaśnie tej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie nooba z podstawką...jak zdobywać legendary marks za które kupię sprzęt od vendorów w sklepach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz podstawkę samą to nie wiem czy zdobędziesz bo wypadają one za questy z dodatku, misje dzienne oraz za rozwalanie najnowszego gearu legendarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daily pvp, daily heroic story mission, dismantle nowych epikow itp. 

Jesli nie masz dodatku to mozesz raczej razpomniec o markach=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okeeeejjj....to w takim razie jak zdobywać legendarne bronie w podstawce ? 

 

Bo trochę wkurza mnie że przeciwnicy w PVP ściągają mnie na strzała ze wszystkiego.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyc na swoje szczescie vs rng.

Czyli sprzedac gre lub kupic dodatki.

Erm,..do co pvp to raczej masz laga skoro kazdy Cie sciaga na hita. Bo mozesz isc 5 lvl postacia vs 40 lvl i masz takie same szanse zabic go jak i on Ciebie. 

Jedyna przewage jaka oni maja nad Toba w pvp, to perki na broni. Czyli moze miec np szybsze przeladowanie, wiekszy zasieg itp.

Natomiast sam dmg broni to juz taki sam i nie ma opcji zeby Cie kazdy sciagal na hita, chyba ze snajperka czy shotgun.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa....zostaje mi zrobienie rajdu i tyle. Szkoda...zostaje mi wrócić do Destiny jak już TTK będzie za około 99zł. 

 

Dzięki za odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można grać bez dodatku. To tak jakby grać ciągle w większe demo gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano nie myślałem że wersja podstawowa zostanie jeszcze bardziej okrojona. Poza tym nie chciałem brać w ciemno całej gry za 199zł jeżeli by mi nie podeszła. Niestety Bungie poleciało po całości i zamiast dać dodatki na płycie to otrzymujemy je w formie kodu. Więc byłbym stratny 149zł w razie czego. Teraz wiedząc że jest fajnie po prostu poczekam sobie aż gra stanieje i tyle...no chyba że będzie dalsze cięcie zawartości po wydaniu kolejnych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek stanieje pewnie w okolicach wydania własnie kolejnego dodatku. Więc jak masz tak patrzeć to zawsze będziesz jeden dodatek do tyłu i to co najlepsze w tej grze cię ominie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam...nic mnie nie ominie. Chyba że nagle Bungie leci na motywie "dobra ten kontent dostępny jest tylko przez X czasu a później kasujemy go na zawsze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omnie cie granie w ekipie - teraz wszyscy cisna zawartosc TTK i latwo o party. Przy kolejnym tak duzym dodatku ludzie odpuszcza to co robia teraz, a ty znowu bedziesz gral w okrojony content, bo gra bedzie nastawiona na nowe rzeczy. Z tego nie ma ucieczki .. chyba ze kupisz dodatek, a kupic warto - mowie to ja, najwiekszy niezadowolony z podstawowego Destiny  :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się osobno kupić zestaw dodatków bez podstawowego destiny ? Czy jednak trzeba brać całość jeszcze raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wprowadzac w blad, ale wydaje mi sie, ze do The Taken King potrzebujesz wczesniejszych dodatkow .. wiec jesli ich nie masz, to i tak musisz je kupic. Gra z wszystkimi dodatkami oraz TTK na allegro smiga po ok 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czy istnieje wersja w której nie dodają podstawki do dodatków ? Czy muszę brać taką wersję która od razu ma wszystko w komplecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czacha pisze. Musisz kupić wszystkie trzy dodatki jednak to się nie opłaca i lepiej kupić jeszcze raz wszystko z podstawką. Na allegro nawet po 190 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×