Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ze oceniam na podstawie filmikow, jak my wszyscy :) Ale taki filmik buduje klimat tylko i wylacznie dzieki grze aktorow ktorzy wcielili sie w graczy. Modulacja glosu, wczuwanie sie w role … i widz nabrany. Sugeruje nam ze czeka nas wielka przygoda, odkrywanie tajemnic i co tam jeszcze.. I tak bedzie o ile sami ze znajomymi bedziemy w stanie stworzyc podobny klimat w czasie rozgrywki.

 

Prosty przyklad z momentu gdy ta jego kolezanka padła w walce z mini bossem. Czy ktos z was grajac w coop'a krzyczy "nieeeeeeee!!!!11111" gdy zabija kogos z kolegow? Nie .. bo za moment sie zrespi, a on sam w tym momencie rzuca miesem ze znowu zaliczyl glebe :biggrin: Zastanowcie sie, nie jest tak..? ;)

 

Te filmiki z rozgrywki zrobili swietnie, podobnie jak film z Division - tam z reszta tez dali kobiete dzieki czemu jest cos "nowego" i bardziej realnego …  :biggrin: Miod wyplywa z ekranu .. i mnie to tez rajcuje, ale patrze na to trzezwo nie napalajac sie, bo za dlugo gram w gry aby dac sie nabrac na takie sztuczki ;)

 

Nie hejtuje gry bo w nia nie gralem, staram sie jedynie uzmyslowic wam ze nie sprzedaja nam niczego nowego .. to juz wszystko bylo i mniej badz bardziej marnie skonczylo ;) Ale i tak mam zamiar kupic Destiny jak i Division, pomimo ze dostrzegam marketingowa zagrywke tworcow ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Wow - ciekawe ile taki zestaw będzie kosztował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ślicznie to wygląda :-D Szkoda że pewnie dopiero z premierą Destiny będzie dostępne. Mówię o PS4 oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem machnąć obudowę areografem. Gość z dobrym doświadczeniem z palcem takie coś zrobi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał preorder z amazona.uk? Zrobiłem to 2 tyg. temu ale po kodzie do bety ani sladu .. beda je wysylac dopiero jak ruszy beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze będą rozsyłać jak będzie wiadomo data bety.

Słyszałem również, że po 29.11 zaczną również rozsyłać, w każdym razie nie pali się.

Przed betą każdy swój klucz na pewno dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieli jakąś pulę i czekają na następną, nie wiem :)

Będzie to będzie, nie to nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulowałem preorder na amazon.co.uk i zlozylem na amerykanskim amazonie - kod przyszedl momentalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rtv euro agd też rozdaje kody do bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to temat o Destiny chyba nie powinien znajdować się w dziale FPS - nie dosc ze to TPS to jeszcze z elementami RPG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na US rzeczywiście kodzik od razu przyszedł. Nawet na dane PL poszło, co mnie zdziwiło.

Całość jedyne 90$ ^^ Oczywiście od razu anulowane, pod pretekstem, że mam pre-order na UK i się pomyliłem :P

@czacha79

Zostawiam bez komentarza, jeśli Destiny to dla Ciebie TPS ^^

W takim razie World of Warcraft to FPP, bo też można sobie ustawić kamerę z pierwszej osoby :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będzie będzie :) Ale raczej jako popierdółka, gdy stoimy ze znajomymi w lesie i popatrzeć sobie z góry na ekipę :biggrin:

Jak ktoś chce tym widokiem grać PvP to będzie raczej mięskiem armatnim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, na bank bedzie widok z trzeciej osoby :biggrin:

Wydaje mi sie ze o tym mowili. Cala gra to FPP. Jedynie w glownym miescie bedzie mozna wlaczyc opcje TPP. Prawdopodnie przy odpaleniu niektorych skili camera bedzie sie przelaczac, ale to tylko na sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rtv euro agd też rozdaje kody do bety.

A skąd takie info? Zastanawiam się właśnie gdzie zamówić grę a skoro polski sklep też rozdaje kody do bety to nie będę się bawił w amozony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nowy jestem na tym forum. Grałem sporadycznie na ps3 w kilka tytułów. Nie mniej jednak w gry ps4 chcę grać już bardziej na poważnie, na nowym, świeżym koncie tylko do PS4. Od razu w oko wpadł mi Destiny, który będzie mieć zalążki mmo. Dziś poszedł preorder na tą grę na amazon uk i odnośnie tego mam pytanko. Jak długo czekaliście na beta key po preorderze?

Jeśli macie zamiar montować jakiegoś corpa do wspólnego grania na beta/premierę to chętnie dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na kod do bety z amazonu UK sie nie doczekalem, zamowilem wiec w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA robicie pre-order, wchodzi bez problemu na dane z PL. Dostajecie kod od razu, wklepujecie na stronce Bungie, anulujecie pre-order i po sprawie.

Pre-order na Amazonie UK wisi mi od miesiąca albo dwóch i wciąż kodu nie dali. Jak dadzą to będą 2 :) Puszczę go na allegro za 500zł XD

Muahahaha! :devil:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem pre na Amazonie UK i dostałem kod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie licząc PS4 upolowałem coś jeszcze.

45a4.jpg

4ux2.jpg

Kupione w Euro RTV AGD za 30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×