Skocz do zawartości
dejvid1234

Kącik Bukmacherów

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram max 2-3 mecze na kuponie za wieksza kwote. Wieksza wygrana i mniejsze ryzyko wtopy

No ale większa strata w razie niepowodzenia, na które i tak jest duża szansa w przypadku nawet tych tylko 3 meczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak wszystko zależy od szczęścia - zawsze jakiś remis nieplanowany może wpaść... ;)

moze, ale zadko stawiam na pilke. Tenis lub siatkowka jest lepsza zeby zarobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie trzeba znac na tych sportach,ja np tylko cos o pilce i esport moge powiedziec,reszta nic mi nie mowi :P

W sts nawet widzialem typy kto wygra 2 ture wyborow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przechodząc ulicą wstapiłem do STS i dałem drobne na wygraną Sunderland 1:0 po kursie @19. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej strzał za 2zł :D. W ostatnich latach Sunderland wygrywa z City u siebie po 1:0, więc liczę że i teraz tak będzie (ale więcej niż 2zł bym nie postawił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bukmacherka to zło :banana:

Gram piłkę hokeja :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temacik :) Gdzie aktualnie najlepiej obstawiać ? Wszystkie buki online są w pełni legalne ? Myślałem o STSie, ale do rejestracji trzeba dowód wysłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to do rejestracji nie koniecznie trzeba dowód wysyłać. Ale jak juz sie chce wypłacić pieniądze to trzeba juz skan dowodu wysłać. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o internet to w pełni legalnie tylko STS i Fortuna. Ale nawet na tych mniej legalnych i tak musisz wysłać skan dowodu, to raczej oczywiste zabezpieczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem na Fortunę :) No i od razu piach. Czelsi zawaliła kupon, a dałem bezpiecznie 02...i pierwsze dwie dychy poszły się yebać...ajjj! Nigdy więcej Czelsi NIGDY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilkanaście kuponów puszczonych i przeważnie jeden mecz nie wchodzi...FAK! Gracie coś ? Jak wam idzie ? Jakieś rady ? :P


O dziwo ATM-Barca mi weszło, bo czułem w kościach małą zagładę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś od ponad roku gram sobie co jakiś czas tylko Over/Under 2.5, jeszcze jestem na dużym plusie.

Nie gram wcale jedynek, remisów czy dwójek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę :) Masz na myśli bramki w meczu tak ? Jakie grasz ligi i ile ładujesz meczyków na kupon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, under/over dotyczy ilości bramek w meczu. Ja kiedyś miałem metodę grania na trzy mecze na każdym kuponie z kursami nie niższymi niż 2.0 i wydaje mi się, że byłem do przodu. Ale to było parę lat temu kiedy piłką naprawdę żyłem na codzień i wiedziałem dość sporo o tym co się w poszczególnych ligach dzieje. Teraz wpłaciłem sobie na Fortunę parę tygodni temu 50 złotych żeby się pobawić i do tej pory nawet nie ruszyłem złotówki. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę :) Masz na myśli bramki w meczu tak ? Jakie grasz ligi i ile ładujesz meczyków na kupon ?

 

Tylko Angielska, Niemiecka, Włoska, Hiszpańska.

Maks 5 meczów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę spróbować te under/over. Do tej pory ładowałem na kupon tak z 6-10 spotkań i bezpiecznie zawsze zwycięstwo z remisem. I nic nie ugrałem jak dotąd :D

Wczoraj puściłem kuponik weekendowy, 10 meczyków, coś około 60zł do wygrania. Wszystko fajnie, pierwszy mecz Hannover-Borussia M'gladbach (obstawiłem najbezpieczniej jak się da, czyli X2) i wielka doopa po kuponie :D Co najlepsze - Hannover jest ostatni w lidze, a Borussia na 5 i walczy o puchary...No masakra jakaś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zmotywowales do zajrzenia na Fortune dzis:

 

post-46076-0-65627100-1460925059_thumb.p

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×