Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chce zrobić multi to zapraszam PSN: Q-Naro

masz na mysli coop? jezeli tak to ja sie pisze, dzis bede po 18tej, dodam cie do znajomych, mam teoretycznie jeszcze 1-2 osoby, ale nie wiem jak oni sa z czasem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile osób jest ten coop?

Ja bym był chętny ale czas będę miał dopiero w piątkowy wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile osób jest ten coop?

Ja bym był chętny ale czas będę miał dopiero w piątkowy wieczór.

 

Minimum 2, max. 4, ale jest dość trudny.

 

Ja również szukam osoby do przejścia coopowych misji. Konkretnie 5 i 6, ale pierwszą oraz resztę też mógłbym z kimś zaliczyć.

PSN: Pod avkiem. ;)

 

EDIT: Nieaktualne!

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do ogrania misji w co-opie, na razie mam zaliczoną pierwszą ale w razie czego pomogę i z nią.

 

zaproszenia na DarkShadowPL z dopiskiem FC3 (pustych zaproszeń nie przyjmuję).

 

Jestem wieczorami od 20 i czasem w okolicach 12-14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny, brakuje mi tylko trofika za misję Rush Hours ale pomoge przy pozostałych.

Wyśle inva w piątek, bo dopiero wtedy będę miał dostęp do pleja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś jeszcze chętny na co-opa? Do przejścia mam 3 ostatnie misje, jednakże jak ktoś chce zrobić również poprzednie to pomogę. Pisać na PSN. Z reguły dostępny jestem w wieczornych godzinach, mniej więcej od 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś pogrywa w FC 3 nie tylko w Co-opie ale i MULTI zapraszam wszystkich do mnie :)

 

Wysyłajcie inva z dopiskiem FC3 na nicka : serCarlos

 

dla zainteresowanych korzystam z słuchawek i mikro :)

Edytowane przez serCarlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy przy rozgrywce Co-op i zdobyciu pucharków. Z randomami nie idzie grać, albo coś rozłączy, albo coś wyrzuci... Szkoda nerwów. Jest ktoś jeszcze chętny na zrobienie co-opa od początku?? Jeśli tak to zapraszam, Nick: michasz87 w godzinach wieczornych od 20 jestem online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam kogoś do pomocy z 3 ostatnimi misjami w coopie,jednakże gdyby ktoś potrzebował pomocy z 3 pierwszymi misjami też chętnie pomogę ;) PSNid : SzejNu


Edytowane przez SzejNu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czombersanok oraz SzejNu - jeśli wam odpowiada to dziś tj. 05.11.13 jak wrócę z pracy po 22.00 możemy razem zagrać, proponuje zagrać od początku co prawda niektórzy mają już zaliczone niektóre misje ale dla lepszego zgrania i uprzyjemnienia zabawy proponuję zagrać od początku. Dziś wam wyślę zapa na ps i możemy ruszać do boju. Najprawdopodobniej będę o 22.20 . Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do co-op. Jak coś prosze o inv na psn i w treści wpisać że chodzi o FC3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzam temat. Jerzeli ktoś miał by ochotę na wspólną grę, to zapraszam : psn tomeekcz  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to też proszę dodawać gdyby ktoś chciał pograć co-op :D Niestety grać będę mógł dopiero tak za tydzień (sesja) :( PSNid: Blesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w multi albo coopa ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł z chęcią, ale niestety jak tylko jestem zalogowany do PSN to przy pierwszym wczytywaniu gry po jej uruchomieniu jest loading w nieskończoność :) musze grać offline zeby gra się w ogóle uruchomiła normalnie. Niestety nie mam pomysłu jak się z tym uporać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł z chęcią, ale niestety jak tylko jestem zalogowany do PSN to przy pierwszym wczytywaniu gry po jej uruchomieniu jest loading w nieskończoność :) musze grać offline zeby gra się w ogóle uruchomiła normalnie. Niestety nie mam pomysłu jak się z tym uporać. Pozdrawiam

Cyfrowa czy płytowa? Próbowałeś usunąć łatkę i wgrać na nowo? Relinstall całej gry? Wpisać się do PSN po odpaleniu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w multi albo coopa ? :)

Gra, w multi  ,dziś choćby  wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w coopa? :)

 

Na PSNProfiles, masz obecnie zapisy na dwie sesje, ale pojawiają się regularnie, więc może tam kogoś znajdziesz. Niestety jak dla mnie co-op w tej w sumie całkiem niezłej grze to kupa na maksa. Wciśnięte na siłę jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×