Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie godne nooba. Otóż jakiś czas temu kupiłem używaną grę i tak mnie wciągnęła, że zaliczyłem wszystkie trofea offline. Jeszcze nigdy nie wbiłem żadnej platyny, a teraz pojawiła się okazja. Czy do grania online wystarczy kupić kod np. z tej strony? http://sklepgekon.pl/product_info.php/products_id/13985/nh/Kod_OnLine_do_Far_Cry_3_PS3_Gry.html. I o co chodzi z paszportem U-Play bo nigdy nie miałem z tym do czynienia ;) Pamiętam, że na poczatku gry musiałem tam założyć konto, ale czy do grania w sieci muszę jeszcze coś od nich wykupić? Bo na psnie paszport chyba z 4 dychy kosztuje, a razem z kodem to już będzie chyba średni interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto nie bylo konieczne do offline, byla opcja pomin. Wystarczy ze kupisz ten kod za 19 zl i wpiszesz go w pss. Wtedy aktywuje ci sie ten paszport i mozesz pocinac bez ograniczen. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze trafi Ci się taki pech jak mi. Kupiłem orginalną grę i do tej pory nie mogę zagrać Online. Mało tego... nie mogę być w ogóle zalogowany do PSN bo przy uruchamianiu gry jest niekończący się loading. Nikt nie wie co może być przyczyną. Jeśli nie jestem zalogowany gra normalnie się włącza ale niestety bez opcji online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie online bie jest konieczne do platyny. Wystarczy co-op na splitscreenie bo o trofeum glownie chodzi koledze wicek65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. To teraz jeszcze muszę znaleźć kogoś do grania, zapewniam nocleg i browar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A nie da się coopa przejść na splicie samemu na 2 pady ? Tzn. Odpalamy coop i przechodzimy samemu 1 postacią a drugo sobie czeka ?

W FC 3 jeszcze nie grałem, tylko tak się zastanawiam :)

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jest niemożliwe niestety. W każdej z tych misji masz sekwencje, w których gdy jeden gracz coś przenosi (np. ładunek wybuchowy) drugi musi go osłaniać... A że dzieje się wtedy naprawdę sporo to nie ma szans samemu zrobienia tych dwóch rzeczy równocześnie  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny pograć w coopa wbić pucharki? Najlepiej dwie osoby, bo mam jeszcze kumpla, który też będzie grał ( dziś lub jutro wieczorem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie wreszcie doszedł mój kod i mogę z kimś powbijać trofea za co-opa. Najlepiej po weekendzie bo teraz jeszcze pracuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do coopa. Mogę 8-16 w tygodniu roboczym (pon-pt). Mój PSN-ID - EmptyHeartPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Trzecia i szósta misja mi jeszcze zostały. Chętnie pogram z kimś kto nie wychodzi z gry w połowie akcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłby się ktoś chętny na przejście trzech ostatnich misji? Mam czas codziennie po 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram coopa. Jak ktoś chetny to pisać na PSN. HS jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat.
Ktoś chętny na wszystkie trofea z co-op'a? Jeśli tak to PW, GG, Skype, dogadamy się odnośnie terminu.
Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×