Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co się stanie jak stracę te 50% paska życie i powrócę do formy człowieka?

Ekwipunek, doświadczenie czy co?

 

Bo to że stracę  te 50%  jest na 100% pewne :)

Edytowane przez robak123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co się stanie jak stracę te 50% paska życie i powrócę do formy człowieka?

Ekwipunek, doświadczenie czy co?

 

Bo to że stracę  te 50%  jest na 100% pewne :)

a co się ma niby stać? pasek życia wróci na 100% (maksymalny) a aktualny zostanie na tym samym poziomie

--------|<-------- (50% max/full hp)

--------|--------< (100% max/ 50% życia)

Identycznie jak w demon's souls, zapewne będzie tez taki sam ring który podnosił życie z 50% na 75% w formie hollow.

btw. Czy pancerz w DaS2 będzie teraz wymagał konkretnych statystyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiem,  ale chodzi mi o to czy coś stracimy w zamian za przywrócenie 100% paska?

Jestem nubem w temacie DS więc proszę tłumaczyć jak małemu dzieciakowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chopy mam prośbę ;)

 

Możecie polecić jakiś dobry artykuł przedstawiający mechanikę gry? tzn. chodzi mi m.in. o te 2 formy czy chociażby o te % o których teraz dyskutujecie ;)

 

Nie proszę o tłumaczenie tutaj na forum bo jestem świadomy, że DS ma już swoje lata i zapewne jest wiele ciekawych artykułów poruszających kwestie tej gry, więc po co macie się powtarzać ;) Tylko pomóżcie wyłuskać coś wartościowego...

 

No chyba, że któryś z was ma ochotę i chce mi tutaj wykład od zera prawić...

 

Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechaniki gry, ale której ? Dks1 tłumaczy całkiem nieźle poradnik CommissioneraOdo:

Jeśli chodzi ci o Dks2 to nie znajdziesz konkretnych artykułów tylko pojedyncze zlepki informacji (polecam moje wcześniejsze posty w tym temacie, bądź dark-souls.pl).

 

@zyggi

Pancerze w becie miały wymagania od Resistance (miały nawet skalowanie od resistance), ale teraz res zostało połączone z agility i powstało adaptability, więc nie wiadomo jakie statystyki będą wymagane dla pancerzy(wymagania będą na 100% bo twórcy chcieli zapobiec twinkowaniu).

@robak

Skąd mamy wiedzieć czy coś się traci ? Na pewno się traci human effigy, moim zdaniem nie miałoby to sensu gdybyśmy coś więcej tracili przy przywracaniu.

 

Co do klas zastanawiam się nad Knightem (najlepsze statystyki na start), Explorerem (przedmioty mogą się przydać, tak samo czapka która zwiększa drop) i Deprived (sl1).

 

 

@Edit

Ktoś na /dsg/ zapostowal opis nowego embera i moonlight greatsworda, ale bez żadnych dowodów jak zwykle traktujcie z dużym przymrużeniem oka :P

Twilight Ember
Mysterious ember required for weapon ascension.
One can only guess why this powerful, black-white shifting ember was abandoned in the Old Dark Hole.
Ascends either a +5 magic or +5 divine weapon to twilight.
Twilight carries both the divinity of the Sun and the magical power of the Moon.
Weapons empowered by it become blessed by a monochrome light against which there is no defense, though their power is average.
Only a prodigy specializing in both faith and intelligence can make usage of these unique weapons.

 

Large Sword Of Moonlight
The legendary large sword that reflects moonlight.
Widely known in association with Moonlight Knight Bito. It's one of the few Revelations from God.
The blue crystal blade is composed only of light, so it's impossible to block with a shield.

 

Co do moonlightgsa to wątpie bo to brzmi za bardzo Demon Soulsowo. W Demon Souls mlgs był zrobiony ze światła a w Dks z kryształu z ogona Seatha

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIecie kiedy będzie można ściągać DS2 z PSS? Bo w premierę to może być lekki syf... Z tego co wiem gra zajmuję 5.1 GB ale czy jest po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega nie zajmuje się dystrybucją cyfrową więc nie wiedzą jaką wersję gry wrzuci tam Sony.

 

Premiera gry to 14 Marca więc do pobrania pewnie będzie już 12 marca razem z update'm PSS.

Oczywiście gra bedzie zablokowna aż do premiery i pomimo ściągnięcia jej nie odpalisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIecie kiedy będzie można ściągać DS2 z PSS? Bo w premierę to może być lekki syf... Z tego co wiem gra zajmuję 5.1 GB ale czy jest po polsku ?

ale badz dobrym Od lega i daj znac tego 14 jaka jest wersja jezykowa... A co do syfu przy sciaganiu na premiere to nawet nie wiesz na co Sony stac :p (chodzi o te zamieszanie na premiere TLoU)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wiem, że nawet jak wcześniej ściągne to nie zagram :) Chodzi po prostu o fakt, że jestem starsznie napalony na tą grę i chcę już w nią grać w dniu premiery, a nie ją ściągać. Chociaż 5 gb nie pochłonie wiele czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej brać preordera pudełkowego i grać już przed premierą ?

 

Zero zbędnego czekania na pobranie, zero strachu przed tym czy Sony odblokuje grę na premierę czy skończy się jak z NNK że trzeba będzie czekać...no i nie będzie denerwowania w stylu że jest 00:01 piątek a tu gra nie chodzi.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej brać preordera pudełkowego i grać już przed premierą ?

 

Zero zbędnego czekania na pobranie, zero strachu przed tym czy Sony odblokuje grę na premierę czy skończy się jak z NNK że trzeba będzie czekać...no i nie będzie denerwowania w stylu że jest 00:01 piątek a tu gra nie chodzi.

Kto dostarcza paki przed premierą? mi zawsze wysyłają dzień przed aby doszła na premierę. W razie poślizgu lipa bo premiery w 99% są w piątki.

Co do PSS dziwne, że zajmuje tylko 5.1GB biorąc pod uwagę, że demon's souls to 8.5GB danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak...dzieki muve.pl miałem NNK 3Dni przed premiera, Batman:Arkham Origins 2 dni przed premiera i FC3 dwa dni przed premierą z tego co pamiętam...ewt. ja mam blisko sklep w którym można się ugadac, brać preorder i wtedy ma sie też przed premierą...ale to w sumie tylko na terenie Szczecina takie coś działa ponieważ wtedy odbiera się grę samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ae lipa, deprived sl1.Chyba najglupsza postac startowa. ;-D

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon...please nie spóźnij się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał w dzień premiery, odbiorę w sklepie w moim mieście :) Cena 189zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ae lipa, deprived sl1.Chyba najglupsza postac startowa. ;-D

 

To nie lipa tylko klasa dla prawdziwych hardcorów ;) :P Ja tam na 100% jej nie ruszę, ale znajdą się zapaleńcy co będą ciurali ;)

 

PS: Co do odbioru w dniu premiery, to myślę nad muve.pl ale w sumie mam kilka takich "markietów" w mieście to chyba poczekam i w MM chapnę albo dzień przed premierą (bo zapewne już będzie) albo w sam dzień premiery :P Tylko się tak jutro przejdę i zapytam w jakiej cenie będzie ;0 (tzn. zerknę na cenę zakupu i sobie policzę za ile na półce może być :P)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długą miałem przerwę w "soulsowe" gry aby takim hardkorem startować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata, sl1 run musi byc. ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Large Sword of Moonlight - to był fajny scyzoryk zwłaszcza +5 -  lekki i "zaskakujący", byłoby miło ... ale

a co do postaci to bez różnicy byle nie magik czy inny sztukmiszcz a początkowe statystyki i tak nie mają znaczenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonlight Greatsword z Dark Souls występuje w każdej grze FromSoftware tylko pod różnymi nazwami także na pewno będzie i w nadchodzącej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ae lipa, deprived sl1.Chyba najglupsza postac startowa. ;-D

 

Czy ja wiem XD niby najlepsza klasa jak chce się robić od podstawa postać pod siebie xD

 

 

To nie lipa tylko klasa dla prawdziwych hardcorów ;) :P Ja tam na 100% jej nie ruszę, ale znajdą się zapaleńcy co będą ciurali ;)

 

PS: Co do odbioru w dniu premiery, to myślę nad muve.pl ale w sumie mam kilka takich "markietów" w mieście to chyba poczekam i w MM chapnę albo dzień przed premierą (bo zapewne już będzie) albo w sam dzień premiery :P Tylko się tak jutro przejdę i zapytam w jakiej cenie będzie ;0 (tzn. zerknę na cenę zakupu i sobie policzę za ile na półce może być :P)

 

Z tego co pytałem kolesia w MM to 199zł ma gra kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem XD niby najlepsza klasa jak chce się robić od podstawa postać pod siebie xD

 

 

 

Z tego co pytałem kolesia w MM to 199zł ma gra kosztować.

 

A ja zapytam czy nie ma dla mnie lepszej ceny ;) :P

 

PS: Zawsze coś tam mają ;) Ale na 179 - 189 maks liczę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera na serio ma tylko 5 gb na pss? Tak czy inaczej widzę kandydata do plusa, choć nie spodziewałem się jej pierwotnie w cyfrowej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×