Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos pokona tych 3 rycerzy na raz to niech sie podzieli porada w spoilerze. Ide w inne miejsce jak na razie

Przyłączam się do prośby. Sam teraz tam czatuje bo reszte mam wyczyszczone.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsor...idź pomagać ludziom walczyć z Pursuerem...ja tam posiedziałem godzinę i zdobyłem 190k dusz...taki zastrzyk pomocy ci wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i naprawdę nie wiem co jest takiego trudnego w tej grze, jedynie bossowie są wymagający. Pewnie jest hardkorowo trudna dla graczy co zazwyczaj grają w Angry Birds. Staro-szkolne platformówki to był hardkor, teraz gram w Muttants Muds na 3ds i tam nie ma zmiłuj się najmniejszy błąd i od nowa - nie ma magicznych buteleczek itp :).

 

Co do samej gry prezentuje się od strony graficznej jak pierwsze tytuły na ps3.

 

Ale gra jako całość zasługuje na uznanie tym bardziej że panuje posucha na RPG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i naprawdę nie wiem co jest takiego trudnego w tej grze, jedynie bossowie są wymagający. Pewnie jest hardkorowo trudna dla graczy co zazwyczaj grają w Angry Birds. Staro-szkolne platformówki to był hardkor, teraz gram w Muttants Muds na 3ds i tam nie ma zmiłuj się najmniejszy błąd i od nowa - nie ma magicznych buteleczek itp :).

Co do samej gry prezentuje się od strony graficznej jak pierwsze tytuły na ps3.

Ale gra jako całość zasługuje na uznanie tym bardziej że panuje posucha na RPG

wszak nie sama grafa czlowiek zyje... Osoby wychowane na Atari, Commodore i Amidze to wiedza o co chodzi... Grafa to czesc skladowa ale NIE priorytetowa, tym czasem teraz kolejnosc jest inna grafa grafa grafa a mechanika i fabula aaa to cos sie tam wrzuci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego levelu wbijacie , bo nie wiem co robić z duszami. Mam teraz 31 idę na 3 bossa. Staram się za dusze ulepszać ekwipunek, żeby nie levelovać postaci za szybko, ale może źle robię. Doradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsor...idź pomagać ludziom walczyć z Pursuerem...ja tam posiedziałem godzinę i zdobyłem 190k dusz...taki zastrzyk pomocy ci wystarczy.

A to przy pursuerze potrzebna jest pomoc? :P Chyba najlatwiejszy boss tylko trzeba sie rozejrzec ^^ W sumie bez tego "myku" chyba bym go nie pokonal. Podejrzewam, ze w przypadku 3 rycerzy tez jest cos co moze nam znaczaco ulatwic zadanie, ale po 3 dead'ach odechcialo mi sie kombinowac :P W ogole to kots wie jaki jest maksymalny lvl postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zależy...na pewno nie wbije znowu maksymalnego...w DS tak zrobiłem i to była głupota, człowiek wtedy nawet juz ataków nie blokouje a bossów się oneshotuje...Ja dopiero zabiłem drugiego bossa i mam 58SL...nie mam zamiaru się jakoś powstrzymywać i będę po prostu się rozwijał z racji że ja nie bawie się raczej w PvP.

 

@up boss łatwy, 30s walki ale dusz daje spoko...byle właśnie idioci w coopie nie używali tego myku bo wtedy to dupa.

 

Ja go pokonałem Solo bez tamtej maszynki...niby nie jest trudny ale jego AoE kosi...

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdziesz do boss roomu to sam bedziesz od razu wiedział.

 

A tak...można go nawet zepchnąć jakby co xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Może złapie. Czy jest jakiś limit pomiędzy levelami postaci mogących się razem połączyć w co op-ie? Kumpel troche zosta w tyle i nie wiem czy będziemy mogli się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10% w obie strony...chyba że jesteś w covenancie do pomocy to wtedy 15% w obie strony.

 

Jakbyście potrzebowali pomocy z bossem to dajcie znać...55SL mam

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To jeszcze jedno się zapytam. Gracie więcej "ciałem" czy "pustym" jak to w grze przetłumaczyli?TRaCeGuitar jak masz wolny slot w znajomych to bym Cię z chęcią zaprosił, jeżeli nie masz nic przeciwko i dzięki za szybkie odpowiedzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...mam jeszcze ze 100 slotów XD od kiedy sony zwiększyło limit do 200 z tego co pamietam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra...serce mi wali jak CKM....

 

Zabiłem właśnie bossa w stylu O&S...trzy strażniczki na raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra 3 bossów za mną. Mam problem bo jak chce postawic znak przywołania to cały czas wyskakuje mi komunikat "nie udało się stworzyć znaku przyzwania". O co chodzi??? A i gratuluje pokonania strażniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już je zabiłeś ? 

 

Sprwadź połączenie z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Ogólnie 3 za mną ;) . Net jest ok, ale wezwać nie mogę. Nie wiem o co chodzi. :blink:

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hunteriarz

Po raz kolejny piszę, że nie da rady.

Masz w inventory ikonkę pochodni z licznikiem, jak podnosisz pochodnię to czas zwiększa się o 5 minut.

Więc jeśli zebrałeś 3 pochodnie to starczy ci pochodni na 15 minut świecenia, a nie że masz 3 itemy w inventory.

Nie ma jej fizycznie w ekwipunku i nie da rady tak jakbyś chciał wsadzić jej w lewą lub prawą rękę bezpośrednio.

@fighter

Chodzi ci o skrzynie i skarby, które leżą luzem???

tak.

A to przy pursuerze potrzebna jest pomoc? :P Chyba najlatwiejszy boss tylko trzeba sie rozejrzec ^^ W sumie bez tego "myku" chyba bym go nie pokonal. Podejrzewam, ze w przypadku 3 rycerzy tez jest cos co moze nam znaczaco ulatwic zadanie, ale po 3 dead'ach odechcialo mi sie kombinowac :P W ogole to kots wie jaki jest maksymalny lvl postaci?

ja go ubiłem magiem za 1 razem. Rolki i uj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to wszystkich na 1SL ubijasz patrząc na nich xD ale my nie jesteśmy aż takimi legendami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A żeby walczyć w więcej osób to po prostu musisz używać znaków przywołania.

 

 

A jak tego użyć? muszę to zdobyć najpierw czy jak? jestem zielony w temacie dark souls. Nie mam pojęcia jak zagrać w co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być człowiekiem, wtedy na ziemi będą takie białe znaki i ich używasz. Dzięki temu przywołujesz do siebie innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być człowiekiem, wtedy na ziemi będą takie białe znaki i ich używasz. Dzięki temu przywołujesz do siebie innych graczy.

aaa człowiekiem trza być. ok dzieki za pomoc gdybyś mi tego nie napisał to bym na to nie wpadł dzięki za pomoc jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak sam zostawisz znak to możesz być trupem i wtedy będą Cię przyzywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×