Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupię jakoś dopiero później w październiku. Póki co jest jedna recka i sugeruje raczej utrzymanie poziomu z poprzednich dwóch dodatków.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z bossem Mytha, Zgubna królowa. Cała sala jest wypełniona trucizną co bardzo utrudnia z nią walkę. Na youtube widziałem jak ktoś bił tego bossa i cała podłoga w sali była sucha. Jak się pozbyć tej trującej cieczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z bossem Mytha, Zgubna królowa. Cała sala jest wypełniona trucizną co bardzo utrudnia z nią walkę. Na youtube widziałem jak ktoś bił tego bossa i cała podłoga w sali była sucha. Jak się pozbyć tej trującej cieczy?

Jak siedzisz przy drugim ognisku w tej lokacji to zaraz za nim jest taki kręcący się młyn. Ząłatw moba, odpal pochodnie i podejdź do tej rury wystającej ze ściany co napędza ten płyn i będziesz mógł owy młyn podpalić. Wtedy to bagno z lokacji bossa zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można ściągać dodatek yeah :D

Ale, że co? Jeszcze nie można grać w ostatni DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie odrobili już w poprzednich dwóch DLC - to nie level design był problemem tych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mały apdejcik, związany z nagrodami za Korony:

 

Aby wspomniany przeze mnie motyw działał, należy mieć CZTERY korony - czyli trzeba zabić Vendricka, o ile ktoś jeszcze tego nie zrobił.

 

Damn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mały apdejcik, związany z nagrodami za Korony:

Aby wspomniany przeze mnie motyw działał, należy mieć CZTERY korony - czyli trzeba zabić Vendricka, o ile ktoś jeszcze tego nie zrobił.

Damn.

Lepiej by zrobili gdyby np. mając te cztery korony można było iść do kowala żeby przetopil to w jedna z jakimś wyczesanym bonusem do obrony albo coś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale z drugiej strony każda korona ma jakiś specyficzny efekt ;). Grunt, że w ogóle to coś daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to coś siedzące na ziemi w obdartych lachach z wyciagnietymi rękami to zabijać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeszcze jedno. Miałem parę najazdow i phantomy wyglądały normalnie bez żadnych czerwonych albo niebieskich kolorów. Również jak przywolalem jakiegoś kolesia to tez wyglądał tak jak ja. To działa tylko w tym dodatku czy to może kwestia jakiegoś itemku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o innych graczy nie PvE. Miałem parę PvP i goście wyglądali normalnie tzn. nie czerwoni ani niebiescy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie dogadasz, donsarcasm :D. Zacząłem grać, ale póki co nie najechał mnie jeszcze nikt, poza standardowym BP NPC, więc nie wiem jak to wygląda dalej. Nie chcę sobie za bardzo spoilerować dodatku, więc nie będę googlował na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie hehe. Tez właśnie nie chce googlowac co by za dużo nie zobaczyć hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj padł pierwszy boss.

Aava, całkiem przyjemny i świeży. Słyszałem jednak, co From zaserwowało później, więc nie chwalę ich jeszcze zawczasu... ;)

 

 

don, jeszcze do Twojego wcześniejszego pytania związanego z wyglądem phantomów:

Okazało się, że w DLC można znaleźć pierścień, który nadaje phantomom normalny ludzki wygląd. Także sprawa wyjaśniona :).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kościana pięść jest zajebista. Teraz moje Dark Souls przypomina bardziej Fight Night haha. Jak tylko ubije wszystkich bossów to upgraduje ognisko i lecę po druga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałek drogi od pierwszego ogniska trafiasz na taką miejscowke, gdzie są kamienne drzwi

które otwierasz zapalajac cztery pochodnie. W środku znajdziesz te rękawice + paru mobków do ubicia of course

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę najazdow i phantomy wyglądały normalnie bez żadnych czerwonych albo niebieskich kolorów. Również jak przywolalem jakiegoś kolesia to tez wyglądał tak jak ja. To działa tylko w tym dodatku czy to może kwestia jakiegoś itemku?

Wydaje mi się że raczej to ten pierścień z podstawki:  http://darksouls2-pl.wiki.fextralife.com/Pier%C5%9Bcie%C5%84+umar%C5%82ych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że raczej to ten pierścień z podstawki: http://darksouls2-pl.wiki.fextralife.com/Pier%C5%9Bcie%C5%84+umar%C5%82ych

Nie, dzięki temu pierscieniowi zachowujesz ludzka postać nawet jak jesteś pusty a jest jeszcze jeden pierścień, dzięki któremu wyglądasz normalnie podczas inwazji albo co-op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie DLC idzie mi dość wolno, bo mało czasu mam, ale póki co to jest pozytywne zaskoczenie. Nie byłem specjalnie napalony, ale klimat, widoczki i design są naprawdę świetne i świeże, jeśli porównywać z innymi lokacjami. W końcu można odetchnąć pełną piersią, dosłownie. Crown of Sunken King oraz Old Iron King były jednak dość duszne i przytłaczające. Eleum Loyce zaś w miły sposób kojarzy się z Anor Londo i Painted World of Ariamis z DkS1. 

 

Podoba mi się też, że level zmienia się po dotarciu do określonego punktu i ponowna eksploracja przynosi całkiem nowe niespodzianki. Dodatkowy plus, za umieszczenia obligatoryjnego bossa stosunkowo wcześnie, a nie na samiuśkim końcu (tak jak w poprzednich dodatkach).

 

Z oceną finałową nadal powstrzymuję się, do póki nie zaliczę przynajmniej obowiązkowej sekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset godzin gry za mną a ja dalej mam problem z jedną rzeczą. Walczę PvP i jak uderzam tym ciosem wytracajacym przeciwnika z równowagi (do przodu + R1) to potem bardzo rzadko wchodzi mi ten combos. A jak mi tak zrobią to udaje im się za każdym razem. I zawsze mają dobre kilka sekund, żeby weszło to combo a ja czy robie to szybko czy wolno to i tak wchodzi normalny cios. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza część DLC skończona. Mimo że ogólny poziom dodatku jest identyczny, jak w wypadku poprzednich dwóch, to Crown of the Ivory King podobało mi się jednak najbardziej.

 

Podstawowa część levelu jest fajnie zbalansowa i zaprojektowana w klasyczny dla serii sposób. Tu mam tylko dwa większe zarzuty, z czego jeden to kwestia subiektywna. Przede wszystkim jest zbyt krótko - wprawdzie grałem na raty, a i tak przebiłem się przez całość o wiele szybciej, niż w wypadku poprzednich DLC. Phantomy nie stanowiły specjalnego wyzwania, chociaż kolega z Crown of the Old Iron King był świetny i podoba mi się, jak From eksperymentują w tej kwestii.

Druga sprawa to pustka w lokacjach. Wspomniałem jednak, że to kwestia subiektywna - z jednej rozumiem, że taki już urok tego levelu, ale przydałoby się nieco więcej polotu w wypadku designu wnętrz (bo widoki na zewnątrz, to oczywiście mistrzostwo). 

 

Nie do końca wiem jak odnieść się do przeteksturowanej wersji pewnego bossa z podstawki - ani to wymagające, ani oryginalne. Ujdzie.

 

Finałowy boss wydawał mi się banalny. Gdyby nie wspomagający go rycerze, to w ogóle byłaby już bułka z masłem. Padł bez pomocy i drasnął mnie tylko trzy razy pod koniec, przez moją nieuwagę zresztą. Wyjątkowo prosty do wyuczenia i wyczucia moveset. 

 

Przede mną jeszcze Frigid Outskirts o którym nasłuchałem się wielu ciekawych rzeczy - tę lokację ocenię osobno, uczony doświadczeniem z Iron Passage :P. No i pozostaje teraz farmienie Loyce Souls, ale to dopiero w weekend.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupie sobie ostatnie DLC. Generalnie to Sunken King ograłem całe, ale Iron King jakoś mi nie podeszło. Ogólnie lodowe krainy mi się podobają, a jak mówisz, że nie jest źle, a nawet lepiej niż w poprzednich to rozumiem, że śmiało można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×