Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym respecem to tez pojechales, ale spoko, kazdy ma swoj sposob na gre. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mulki są legalne i nielegalne. Legalne to takie które mają 1sl i inni gracze z 1sl po prostu dropia im rzeczy które później można dawać innym. Nielegalne to takie z edytowanym savem.

Respec jest dobry jak ktoś już zmasterowal grę i ma postać tylko do testów buildow.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o respecach w takim sensie, że ktoś ma jakiś tam build nad którym pracował przez większość gry, ale nagle trafia na jakiegoś bossa/ciężki fragment i po prostu tymczasowo całkowicie przerabia postać, by przelecieć to po najmniejszej linii oporu :). I właśnie widzę na forach masę sytuacji, gdzie ktoś pyta "jak przejść to, czy to", albo "jak pokonać tego bossa taką i taką postacią", a w odpowiedzi dostaje "po prostu zrób respeca" :P. Wiem, że to nie jest obligatoryjne, ale po prostu gdzieś się po drodze zatraca ten Soulsowy duch, to wszystko. Jest to szczególnie zabawne w kontekście tego ciągłego zarzucania From, że stale ułatwiają grę.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter szkoda, że w DS2 nie ma spluw bo byś wymiatał klonem Dantego z DmC :-D

556ec8d1faef8d88fbffe24addc63c45.jpg74f344b9d9e4131c4d3aa0a907b8e90b.jpg

Moźe nie 100% podobny ale blisko:)

Dobry Kratos, może jakąś postać Zombie zrobisz ? :biggrin:

zombie? Dobry pomysł. Maska jest. Szmaty też się znajdą;) tylko jaka broń? Brak gryzienia :D

Proponuje usmiechnac sie do chlopakow z forum dark-souls.pl po mulka, nie bedziesz musial nic marnowac. I sobie obadasz co chcesz czy dobre, czy zle...

kilka osób zgarnęło bany za mułka więc ja bym się wstrzymał na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o oryginalnego Dantego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka osób zgarnęło bany za mułka więc ja bym się wstrzymał na razie

Ja się nie wstrzymuję "na razie", tylko zawsze ;). Zdecydowałem się jednak na Dragonrider's Bow, więc już łotewa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numinex; skoro komus jest ciezko przejsc bossa swoja zle zrobiona postacia to sobie zrobi respec na inne statystyki i inne przedmioty, na tym polega rpg, by sobie dopasowac postac pod odpowiednia sytuacje, wiec nie wiem o co chodzi. Mialem problem z dark lurkerem melee to sobie przerobilem postac lekko pod czary i go pokonalem melee + pyro. I co, jestem gorszy? :)

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że nie na tym polegały Soulsy :). Każdą postacią dało się rozwiązać każdy problem - z odrobiną inwencji. Chyba, że ktoś ewidentnie spieprzył builda, to inna sprawa. Respeki to po prostu lekkie pójście na łatwiznę i tyle. W efekcie nawet na forach ciężko o konkretną pomoc i porady, bo rozwiązanie jest zawsze jedno.

 

Ale to moje zdanie tylko, które wyraziłem przy okazji, nie to było sednem. Rozumiem, że respec nie raz komuś dupę uratował, w porządku ;). Tak czy siak grę zaliczyłem znowu, podobnie jak większość pierwszego DLC. Może do końca tygodnia zaliczę i drugie i nadrobię zaległości definitywnie.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tej gry. W ramach nadrabiania doszedłem do pierwszego DLC i mimo że miałem postać słabszą, niż za pierwszym razem, to dodatek zaliczyłem w jakąś godzinę, a wszyscy bossowe padli za pierwszy podejściem (łącznie z Trio). Zresztą co tam bossowie, Jester nie zdążył nawet rzucić ani jednej piromancji.

 

W drugim DLC, dla odmiany, jestem już o wiele lepiej rozwinięty, niż ostatnio i ku mojemu zaskoczeniu - dostaje takie baty od Fume Knighta, że nie mam już pomysłu jak grać :P. Serio, ta sama klasa, ten sam sprzęt, ta sama strategia co ostatnio, lepsze statsy - a dostaję wyraźnie więcej obrażeń. Po kilku próbach progres zerowy, a byłem pewien, że to pójdzie jak z płatka..

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numinex; skoro komus jest ciezko przejsc bossa swoja zle zrobiona postacia to sobie zrobi respec na inne statystyki i inne przedmioty, na tym polega rpg, by sobie dopasowac postac pod odpowiednia sytuacje, wiec nie wiem o co chodzi. Mialem problem z dark lurkerem melee to sobie przerobilem postac lekko pod czary i go pokonalem melee + pyro. I co, jestem gorszy? :)

 

Gra która na to pozwala jest gorsza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra która na to pozwala jest gorsza. 

 

Nikt Ci nie kaze grac w DkS2, uzywac respeca, a nawet uzywac jakiejkolwiek broni, zawsze mozna przejsc gre z tarcza, albo z bombami, lub golymi piesciami. ;-)

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie DLC skończone, podobało mi się bardziej niż pierwsze, bossowie oprócz demona kuźni trudni, brakowalo mi tylko nowych broni i armorow. Ogólnie daje 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie kaze grac w DkS2, uzywac respeca, a nawet uzywac jakiejkolwiek broni, zawsze mozna przejsc gre z tarcza, albo z bombami, lub golymi piesciami. ;-)

 

Koronny argument - nikt ci nie każe grać. Używać respeca też nikt nie każe tylko że

 

...nie na tym polegały Soulsy . Każdą postacią dało się rozwiązać każdy problem - z odrobiną inwencji. Chyba, że ktoś ewidentnie spieprzył builda, to inna sprawa. Respeki to po prostu lekkie pójście na łatwiznę i tyle. W efekcie nawet na forach ciężko o konkretną pomoc i porady, bo rozwiązanie jest zawsze jedno.

 

Niektóre etapy gry stały się frustrująco trudne dla niektórych buildów i zamiast to jakoś zbalansować dali respeca który spłyca cały gameplay.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie DLC skończone, podobało mi się bardziej niż pierwsze, bossowie oprócz demona kuźni trudni, brakowalo mi tylko nowych broni i armorow. Ogólnie daje 8/10

Ale są nowe bronie i armory przecież ;) Już sam Fume Knight to dwie bronie i cały set, podobnie chyba z Alonne, a do tego sety wypadające z przeciwników.

 

Ja nadrobiłem zaległości, ale za to nadal nie ubiłem Alonne'a i Smelter Demona, nie mam koncepcji. Chociaż wydaje mi się, że z tym pierwszym jest coraz lepiej przy każdej próbie (mimo że mam problem z uniknięciem kilku jego ataków), ale jego ogarnę już po przeprowadzce.

 

 

 

 

Niektóre etapy gry stały się frustrująco trudne dla niektórych buildów i zamiast to jakoś zbalansować dali respeca który spłyca cały gameplay.

Jeszcze jedna myśl, przy okazji - respec w DkS2 to, moim zdaniem, taki sam zabieg, jak możliwość teleportowania się do każdego ogniska od samego początku gry. Cały sęk w tym, że te mechanizmy to ułatwienie nie stworzone bezpośrednio dla graczy, co dla samego developera. "Nie chce się nam/nie mamy pomysłów na porządny balans gry": dajmy możliwość zrobienia respeca, to gracze nie będą płakać, że postać nad którą spędzili dziesiątki godzin jest do niczego. "Nie chce się nam/nie mamy pomysłów na rozbudowane i połączone ze sobą lokacje" - wrzućmy możliwość teleportacji od ogniska do ogniska - nie będą płakać, że muszą latać w kółko liniowymi korytarzami.

 

DLC dowodzą, że jednak DA SIĘ zrobić porządne lokacje, pełne skrótów i różnych ukrytych przejść. Level design to jeden z elementów, które zawiodły mnie w DkS2 najbardziej. Ale to tak a propos, bo to nie zmienia faktu, że Dark Souls 2 to fenomenalny tytuł, który zabrałbym na bezludną wyspę; tyle że to po prostu jednocześnie krok wstecz względem jedynki, pod pewnymi względami i stąd również moje czepialstwo.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są nowe bronie i armory przecież ;) Już sam Fume Knight to dwie bronie i cały set, podobnie chyba z Alonne, a do tego sety wypadające z przeciwników.

Ja nadrobiłem zaległości, ale za to nadal nie ubiłem Alonne'a i Smelter Demona, nie mam koncepcji. Chociaż wydaje mi się, że z tym pierwszym jest coraz lepiej przy każdej próbie (mimo że mam problem z uniknięciem kilku jego ataków), ale jego ogarnę już po przeprowadzce.

Jeszcze jedna myśl, przy okazji - respec w DkS2 to, moim zdaniem, taki sam zabieg, jak możliwość teleportowania się do każdego ogniska od samego początku gry. Cały sęk w tym, że te mechanizmy to ułatwienie nie stworzone bezpośrednio dla graczy, co dla samego developera. "Nie chce się nam/nie mamy pomysłów na porządny balans gry": dajmy możliwość zrobienia respeca, to gracze nie będą płakać, że postać nad którą spędzili dziesiątki godzin jest do niczego. "Nie chce się nam/nie mamy pomysłów na rozbudowane i połączone ze sobą lokacje" - wrzućmy możliwość teleportacji od ogniska do ogniska - nie będą płakać, że muszą latać w kółko liniowymi korytarzami.

DLC dowodzą, że jednak DA SIĘ zrobić porządne lokacje, pełne skrótów i różnych ukrytych przejść. Level design to jeden z elementów, które zawiodły mnie w DkS2 najbardziej. Ale to tak a propos, bo to nie zmienia faktu, że Dark Souls 2 to fenomenalny tytuł, który zabrałbym na bezludną wyspę; tyle że to po prostu jednocześnie krok wstecz względem jedynki, pod pewnymi względami i stąd również moje czepialstwo.

Smelter:

http://youtu.be/SKtjPiqFSh0

Alone:

http://youtu.be/atwXiODQc0M

1 ubiłem chyba za 5 razem a drugiego za pierwszym- dlatego tak slabo poszlo. Nie znałem jego movesetu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś gość co ma seta aurosa ale ten widzialny i chce sie na coś wymienić ?????? :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są nowe bronie i armory przecież ;) Już sam Fume Knight to dwie bronie i cały set, podobnie chyba z Alonne, a do tego sety wypadające z przeciwników.

Ja nadrobiłem zaległości, ale za to nadal nie ubiłem Alonne'a i Smelter Demona, nie mam koncepcji. Chociaż wydaje mi się, że z tym pierwszym jest coraz lepiej przy każdej próbie (mimo że mam problem z uniknięciem kilku jego ataków), ale jego ogarnę już po przeprowadzce.

Jeszcze jedna myśl, przy okazji - respec w DkS2 to, moim zdaniem, taki sam zabieg, jak możliwość teleportowania się do każdego ogniska od samego początku gry. Cały sęk w tym, że te mechanizmy to ułatwienie nie stworzone bezpośrednio dla graczy, co dla samego developera. "Nie chce się nam/nie mamy pomysłów na porządny balans gry": dajmy możliwość zrobienia respeca, to gracze nie będą płakać, że postać nad którą spędzili dziesiątki godzin jest do niczego. "Nie chce się nam/nie mamy pomysłów na rozbudowane i połączone ze sobą lokacje" - wrzućmy możliwość teleportacji od ogniska do ogniska - nie będą płakać, że muszą latać w kółko liniowymi korytarzami.

DLC dowodzą, że jednak DA SIĘ zrobić porządne lokacje, pełne skrótów i różnych ukrytych przejść. Level design to jeden z elementów, które zawiodły mnie w DkS2 najbardziej. Ale to tak a propos, bo to nie zmienia faktu, że Dark Souls 2 to fenomenalny tytuł, który zabrałbym na bezludną wyspę; tyle że to po prostu jednocześnie krok wstecz względem jedynki, pod pewnymi względami i stąd również moje czepialstwo.

No wiem, że są, ale że tak powiem szału nie ma. Set z Sir Alonne to wypisz wymaluj zbroja tego Shivy czy jak mu tam z DkS 1 a set z fume knighta to kolejny armor z psychic defense. Brakuje mi trochę jakiejś perełki typu hełm da Ci coś tam, a rękawice cos tam. Mogliby tez dorzucić coś unikalnego czego farmienie zajmie trochę czasu typu zbroja Aurusa, gdzie farmilem ja pół nocy a ognisko w przystani niczyjej miałem chyba na 30 poziomie.

A jeżeli chodzi o bronie no to cóż, nie jestem fanem oręża dwa razy większego ode mnie, więc tak naprawdę jedyne co mi się podobało to katana z duszy Alonne. Ubilem go nawet dwa razy co by mieć dwie Damage to szału nie ma szczerze mówiąc, ale wygląda niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że są, ale że tak powiem szału nie ma. Set z Sir Alonne to wypisz wymaluj zbroja tego Shivy czy jak mu tam z DkS 1 a set z fume knighta to kolejny armor z psychic defense. Brakuje mi trochę jakiejś perełki typu hełm da Ci coś tam, a rękawice cos tam. Mogliby tez dorzucić coś unikalnego czego farmienie zajmie trochę czasu typu zbroja Aurusa, gdzie farmilem ja pół nocy a ognisko w przystani niczyjej miałem chyba na 30 poziomie.

A jeżeli chodzi o bronie no to cóż, nie jestem fanem oręża dwa razy większego ode mnie, więc tak naprawdę jedyne co mi się podobało to katana z duszy Alonne. Ubilem go nawet dwa razy co by mieć dwie Damage to szału nie ma szczerze mówiąc, ale wygląda niezle

popieram. Ta broń jest zajebista. Też mam dwie. Z 45 dexa plus ring do dexa da się nawet tym grać:)

http://youtu.be/OG6gv7WiR00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem level design i klimat super, podobają mi się bardziej, niż poprzednie. Jednak lokacje pod coopa to już totalny bullshit, do tej pory nie chce mi się zabierać za resztę bossów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem level design i klimat super, podobają mi się bardziej, niż poprzednie. Jednak lokacje pod coopa to już totalny bullshit, do tej pory nie chce mi się zabierać za resztę bossów.

To kupię. Masz podobny gust więc powinno być ok  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mimo wszystko czekam na trzecie. Większość bossów wpienia mnie i irytuje, ale sam level design podoba mi się bardziej, niż w wypadku podstawki. Szkoda tylko, że From pewnie nie darują sobie znowu jakichś tanich zagrywek na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mimo wszystko czekam na trzecie. Większość bossów wpienia mnie i irytuje, ale sam level design podoba mi się bardziej, niż w wypadku podstawki. Szkoda tylko, że From pewnie nie darują sobie znowu jakichś tanich zagrywek na koniec.

Może się oszczędzają by zadać ostateczne uderzenie w Bloodborne? Głupie wiem, ale tak mi się to widzi jakby mieli ograniczoną ilość pomysłów, które zostały już przypisane do Bloodborne i nie chcą ich implementować do Dark Souls 2 bo wtedy Bloodborne nie będzie tak dobre jak się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to raczej kwestia zależna od reżysera gry, a ten z Bloodborne nie ma nic wspólnego. DS2 powinno być imo kompletnie niezależnym tworem (a jeśli faktycznie w jakiś sposób ucierpiało przez deweloping Bloodborne, to by oznaczała że From coraz bardziej zaniża loty). Inna sprawa, że to także po części kwestia ich lenistwa ;). Oby Bloodborne było dopracowane, tak jak Demon's i DkS1.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×