Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Zero Escape Virtue's Last Reward

Rekomendowane odpowiedzi

ZEVLR będzie usunięte chyba zaraz z pierwszą grą z plusa dla psv na nowy miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, gierka znika z plusa 8 maja.

Mi tymczasem udało się nareszcie skończyć ZE:VLR. Grało się znakomicie, choć ostateczne rozwinięcie niektórych wątków nieco mnie zawiodła. Fajny pomysł, intrygująca fabuła i przede wszystkim dające satysfakcję z rozwiązywania zagadki. Całość okazała się mocno czasochłonna i zajęła mi 52 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już utknąłem robiąc drinki... idę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anybunny still playing this game?

Tak czy inaczej, potrzebna pomoc. Dotarłem do director's office, gdzie mam podać id i hasło, i utknąłem... again :)

Gra wyrzuca mnie do flow chart, więc rozumiem, że coś schrzaniłem i muszę obrać inną drogę? Ale wtedy wydarzenia potoczą się inaczej, więc nie do końca rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć hasło i id w innej ścieżce.

 

Niestety nie pamiętam dokładnie w której.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że czeka mnie jeszcze sporo zabawy. Póki co na liczniku mam jakieś dziesięć godzin, napisu game over nie uświadczyłem. Gra jest naprawdę dobra, nie tylko ze względu na zagadki, a te czasami sprawiają, że zaczynam wątpić w swój intelekt, ale również ze względu na fabułę i odniesienia do odkryć nauki - fajnie się to czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem, jestem po tym pierwszym Betrayal Game i pewnie będę załował mojego wyboru (zostało mi 1 BP), ale trzeba jakoś z tym żyć. Pierwsze zagadki były ciekawe, gram na razie na hardzie i obym tak wytrwał do końca gry, bo z tego co czytam to ciężko potem jest. 

 

Nie widziałem w menu żadnych opcji, można jakoś zmienić kamerę? Bo jak przesuwam palec w prawo to chcę kamerę obrócić w prawo.

 

Wpisywał któs w ten telefon w Crew Quartes "8008", czy jestem jedyny? :P Ciekawe co ten ciąg cyfr oznaczał od gościa który odebrał telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między hard a tym niższym poziomem jest tylko jedna różnica...postacie poboczne nie podpowiadają nam w razie zastoju...tak to gra jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adams1001

Co do kamery to moim zdaniem przesuwanie palcem jest trochę uciążliwe. Możesz też ją przesuwać używając chyba triggerów lub analoga. Ja korzystałem z tej ostatniej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od maja i końca nie widać... Szczerze, to mam już dosyć tych zagadek, ale fabuła wciągnęła mnie na tyle, że chcę ją poznać do końca. A ta jest mocno zakręcona.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od maja i końca nie widać... Szczerze, to mam już dosyć tych zagadek, ale fabuła wciągnęła mnie na tyle, że chcę ją poznać do końca. A ta jest mocno zakręcona.

Gram od maja i końca nie widać... Szczerze, to mam już dosyć tych zagadek, ale fabuła wciągnęła mnie na tyle, że chcę ją poznać do końca. A ta jest mocno zakręcona.

 

Ja gierke ogralem w 26 godzin. Dosyc mocno zakrecona, i tak naprawde konczac ja jeden raz nie wiesz nic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szybko Ci poszło. Ja mam na liczniku coś ponad 30 godzin, a przy niektórych łamigłówkach nieco mi czasu schodzi - to nie ICO :)

Edit: No i skończyłem. Przez ostatnie godziny nie mogłem się od Vity oderwać. Dawno nie grałem w nic tak fabularnie zakręconego. Tylko ten cholerny cliffhanger... Cieszę się, że gra wpadła w me łapska w ramach plusa, ale i tak nie żałowałbym ani złotówki wydanej na nią.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kosmos :D

Świetnie skonstruowana fabuła i przemyślany system trofeów.

Wciąga cholernie.

Platyna (którą przed chwilą wbiłem) oznacza prawdziwe zakończenie gry.

Zero zbędnych trofków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za grę, przeszedłem 1 etap i nawet jestem pozytywnie zaskoczony.

 

95% zagadek na hard zrobiłem sam ale coś tam okiem do neta trzeba było rzucić :P i tak to lepsze niż przechodzenie na easy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×