Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Zero Escape Virtue's Last Reward

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wystarczyło paluszkiem przejechać z góry na dół i wsio xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie znalazlem cos takiego:

"Confirmed: you start the game on Easy, but you have the opportunity to "jump" back to the Elevator later in the game and complete it on Hard."

Czyli trzeba grac na easy do momentu tej "okazji wskoczenia ponownie do windy", moze to pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak pogralem 10min i doszedlem do wniosku ze bez wlaczonego walkthrough na youtube nawet nie mam zamiaru brac sie za ta gre ;d to nie na moj leb :D

ale platyne i tak kolejna do kolekcji doloze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos poziomu trudności, czyli jak znalazłem silver file w windzie, to potem będę mógł wrócić i znaleźć gold file?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak pogralem 10min i doszedlem do wniosku ze bez wlaczonego walkthrough na youtube nawet nie mam zamiaru brac sie za ta gre ;d to nie na moj leb :D ale platyne i tak kolejna do kolekcji doloze :)

Nie wiesz co tracisz ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem ze po prostu jak się zacznie na easy (a w wersji eu tak się właśnie zaczyna) to trzeba wykonać escape z pomieszczenia, i potem korzystając z flow chart można wrócić i przejść na hard... Szkoda że nie wiedziałem wcześniej, bo będę musiał to trzeci raz przejść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie uroki visual novel :) to praktycznie tak jakbys czytał książkę albo komiks z wielką ilością tekstu ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziaiaj pogralem 3 godziny i muszę przyznac ze gierka jest świetna. Przede wszystkim ma fabule, która potrafi zaciekawić i zaangażować, a do tego fajnie pomyślane zagadki. Szkoda, ze w pierwsza część nie można zagrać na vicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale 999 jest tylko na NDS'a...poprzednia część jest też jak najbardziej warta uwagi pomimo że jest inaczej wykonana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu zabiło Cie ;D nie doszedłeś do końca gry xD

A tak zapomniałem powiedziec...ta gra nie poprowadzi nas grzecznie za rączkę do dobrego endingu...jak się coś spartoli to czeka nas śmierć i tak zwany Bad Ending xD

Teraz zostaje Ci wejście w Chart Flow i zobaczyć jak poszedłeś i iść inną drogą z nadzieją że tym razem zrobisz dobrze XD

Dlatego mówiłem że mało kto za pierwszym razem przechodzi grę XD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu zabiło Cie ;D nie doszedłeś do końca gry xD

A tak zapomniałem powiedziec...ta gra nie poprowadzi nas grzecznie za rączkę do dobrego endingu...jak się coś spartoli to czeka nas śmierć i tak zwany Bad Ending xD

Teraz zostaje Ci wejście w Chart Flow i zobaczyć jak poszedłeś i iść inną drogą z nadzieją że tym razem zrobisz dobrze XD

Dlatego mówiłem że mało kto za pierwszym razem przechodzi grę XD

i gre musze od poczatku zaczynac?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ale jak nie chcesz to odpalasz flow chart i wybierasz moment gdzie drogi się rozchodzą.

Wtedy możesz dokonać innego wyboru i iść inną droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ukończenie gry już za mną. Niestety doprowadziłem do złego zakończenia i skończylo się na napisie Game Over :) czas na kolejne. Jestem ciekawy jak Wy poprowadziliscie fabule do swojego zakończenia. U mnie było to tak:

Ja na starcie poszedłem w żółte drzwi i trafiłem do pokoju dla chorych razem z Phi i dziadkiem. W pierwszym głosowaniu dalem "Ally", ale dziadek mnie zdradził i zostałem z jednym punktem BP. Przy kolejnych drzwiach trafilem do Laboratorium za czerwonymi drzwiami razem z Clover i Dio. W głosowaniu obaj wybraliśmy zdrade. 9 punktow uzbierał K i on opuścił grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie licznik pokazuje bodajże 26 godzin, a patrząc na Flow Chart zdaje się, że jeszcze przynajmniej drugie tyle przede mną.

Niektóre ścieżki są naprawdę mocne.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 2 plików mi brakuje. Nie wiem czy coś przeoczyłem czy jak ??

edit:

Dobra już nie ważne, udało się platyna wpadła ;)

Edytowane przez areek1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×