Skocz do zawartości
pepe993322

Jaki telefon wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych co wymieniłeś w995 i e52, wiele się od siebie nie różnią, ot zwykłe telefony do dzwonienia i pisania sms. O komfortowym przeglądaniu internetu też zapomnij, o ile mały ekran ci nie przeszkadza, to strony długo się wczytują. Od siebie bardziej poleciłbym Ci lg gt540 za ten budżet co masz kupisz go w naprawdę dobrym stanie. Ma anroida, 3 calowy ekran, miałem go przez ponad rok i internet przeglądało się naprawdę dobrze, jedynym minusem jest oprnościowy ekran który czasami może denerwować.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W e52 jak strona za duzo zajmuje mb to wywala komunikat, ze za malo pamieci i przegladarka sie wylacza...

Wiec jak chcesz neta przegladac to ten telefon odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś kto ma Xperie Play albo Xperie S odpowiedzieć na kilka pytań? Bo zastanawiam się między tymi modelami, Oto moje pytania:

1. Xperia poza podstawowymi funkcjami komórki będzie mi służyła przede wszystkim do grania. Zapewne na XP sterowanie jest wygodniejsze za sprawą D-pada oraz przycisków geometrycznych oraz L/R. Jak wypada na tym tle dotykowe starowanie w XS, czy da np. rade wbijać bardziej wymagające kombosy w Tekkenie 3?

2. Jak to jest z tą rozdzielczością nagrywania wideo w XP, jest te 720p?

3. Czy któryś z tych telefonów da mi jakieś większe korzyści podłączając je do Playstation3?

4. Jak XP radzi sobie z emulacją gier np z takiego N64, czy gra się płynie czy kratkuje podczas gry. To też jak sobie radzi tu XS bo ma mocniejszy posesor.

5. Pytanie końcowe który z tych modeli byście mi polecili i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada może HTC ONE, interesuje mnie jakość zdjęć które robi, z tego co czytałem/oglądałem w sieci nie są powalające choć testy było w większości robione na pierwszej wersji oprogramowania. Jak to wygląda teraz, poprawiono to w jakiś sposób softowo, jak to wygląda względem innych topowych smartfonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam telefonu ale w salonie Playa się nim trochę bawiłem. Ten aparat subpixel (czy jak to tam nazwali) to tylko chwyt marketingowy. Zdjęcia nie są złe ale SGS3 wypada w tej kwestii lepiej. Pomimo to One robi ogromne wrażenie, zwłaszcza jakość wykonania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. Mam wymianę telefonu w abonamencie i zastanawiam się nad kilkoma modelami. Ktoś może doradzi i pomoże w wyborze?

 

HTC Desire 310

HTC Desire 816

 

Sony Xperia T3

Sony Xperia M2

 

Samsung Grand 2

 

Moi dwaj faworyci to Xperia T3 i HTC 816, jednak bliżej mi do HTC (większy ekran, więcej ramu, lepszy procesor, gdzieś wyczytałem, że T3 nie ma gniazda słuchawkowego, ale aż nie chce mi się w to wierzyć).

Ewentualnie coś innego z podobnej półki cenowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie ma może LG G2 mini? To jest bardzo dobry telefon. Tym HTC się jeszcze nie bawiłem a Sony jak to Sony ma strasznie duże ramki przez co jeszcze długo nie kupi ich telefonu jeśli to się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anie wiem dokładnie jak cenowo to wygląda ale w cenie t3 nie miałbyś z1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anie wiem dokładnie jak cenowo to wygląda ale w cenie t3 nie miałbyś z1?

Spokojnie by miał.

 

Ja nowy telefon z Play odbieram w przyszłym miesiącu ... ale sam już nie wiem co wybrać ...

 

HTC One (M7) 

Samsung Galaxy S4

Sony Xperia Z1 (powinien teraz mocną obniżkę złapać po pokazie Z3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się parenaście minut S4 i troche dluzej Xperią Z, htc one na oczy nie widziałem, ale ja brałbym zetke - sama Z jest zajebista a Z1 na pewno nie gorsza.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się parenaście minut S4 i troche dluzej Xperią Z, htc one na oczy nie widziałem, ale ja brałbym zetke - sama Z jest zajebista a Z1 na pewno nie gorsza.

Tylko że z Z1 jest jeden duży problem, jest ogromna . Za to w HTC nie przekonuje mnie aparat , mimo iż stylistycznie sam telefon niesamowicie mi się podoba ( i na dodatek ma już potwierdzoną aktualizację do Androida L i Sense 6.0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz,5 cali to ogromna? Mowimy o z1 a nie ultra ;o . Htc ma 4,7.s4 chyba tez 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz,5 cali to ogromna? Mowimy o z1 a nie ultra ;o . Htc ma 4,7.s4 chyba tez 5?

Ale tu nie o rozmiar chodzi :) Zobacz że Zki są największymi 5 calowcami na rynku , zarówno One (M8) jak i Galaxy S4 są mniejsze.. Z1 przez ilość plastiku okalającą ekran jest od nich dużo większa i to już średnio leży w dłoni  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest,że s4 leży lepiej niż zetka, mimo to wziąłbym zetke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się skłaniał ku Z1. Niestety Z1 nie mam w ofercie za sensowne pieniądze i zostaje mi to co wcześniej wymieniłem.

 

Tym HTC 816 ktoś się bawił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję sensownej podpowiedzi, bo czas nadszedł, by zakupić kolejny telefon. Na czym mi zależy - po zniechęceniu do telefonów dotykowych, chcę coś z klawiaturą qwerty, wytrzymałą baterią i dobrą przeglądarką internetową. Nie podniecają mnie żadne aplikacje dodatkowe, bo telefon to telefon, a nie urządzenie do gier/video/muzyki/gps itp. Jedynym odstępstwem jest właśnie przeglądarka, która jest mi niezbędna, gdyż przy prowadzeniu działalności muszę mieć stały dostęp do maila. Co polecicie?

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat:

 

Mam do wyboru Xperia M2 lub HTC Desire 610. Który wybór będzie lepszy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Play go nie widzę a mam już uraz do marki LG jeżeli chodzi o telefony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie i nie polecam. Bateria nie wytrzymuje nawet jednego dnia. Żona ma sony xperia z1 i ten telefonik mogę polecić. Cenowo wypadają podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie Galaxy S4 jest genialny. Bateria mi trzyma koło 2 dni przy dość dużym użytkowaniu. Idealnie leży w ręku, nie to co kwadratowe Xperie. Ekran spisuje się rewelacyjnie, bez problemu obsługuję go w rękawiczkach. Wiele bajerów, z których o dziwo dość często korzystam. LTE śmiga aż miło, brakuje jedynie wodoszczelności, ale i tak na deszczu można go śmiało używać, ponieważ przez ekran żadna woda się nie dostanie, a jedynie przez styki, które są u dołu


Najlepszą opcją, jest dzielenie ekranu. Rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia lezy slabo,ale przynajmniej wyglada jak klasowy telefon a nie jak tani szajs z bazaru. Niestety wykonanie u Samsunga lezy. Brałbym z1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×