Skocz do zawartości
crix15

Jaki tablet wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat :biggrin: Szukam tabletu niedrogiego (do 300-350 zł), do korzystania z internetu i gierek na androida. Który z tych jest najlepszy, i czy do takiego użytkowania warto pakować się w droższe tablety?

http://www.euro.com....eeme-70-6.bhtml

http://www.euro.com....-pmp3170b.bhtml

http://www.euro.com..../vedia-x6.bhtml

Te mam na oku. Który z nich jest najlepszy?

EDIT : Aha, i jeszcze jedno. Musi mieć obsługę Flasha i kamerkę z przodu. I Androida 4.0 lub nowszego :)

Podawajcie inne propozycje :)

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstęp pakować się w droższe.dużo lepszy komfort użytkowania nie wspominając o jakości zamiast zwiech co chwilę

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tych trzech który lepszy?

Myślałem nad tym Prestigio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ainol Novo 7 Mars - nie ma kamerki z przodu, ale ma lepszą rozdzielczość i więcej pamięci RAM...

Mimo to, dozbieraj do czegoś co ma dwa rdzenie - Novo 7 Crystal kosztuje 100zł więcej, ale różnica w działaniu jest ogromna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na wersje android na teblecie. W pracy mam tablet acer a501, był na nim android w wersji 3.x.

Tablet chodził tragicznie, animacja klatkowała, był strasznie zamulony.

Dostałem od szefa pozwolenie na wrzucenie androida w wersji 4.x.

Tablet jakby dostał skrzydeł, chodzi teraz fantastycznie, nic nie muli, animacja bardzo płynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3 co podałem mają Androida 4.0 :)

EDIT : A może ten MyTab 7 co w Biedronce był? :D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pelni zgadzam sie z tym co powiedzial zetrov nie oczekuj od taniego tabletu cudow.

Pisze to z perspektywy posiadacza GoClever A73 (tak tego z promo ze Stonki). Brak zyrosopu, w niektorych grach tych ktore wymagaja przechylania tabletu dziala to tylko w jednej plaszczyznie co jest bolesne. Zrywanie polaczenia WiFi po uspieniu itp. Byc moze (a nawet prawdobodobnie) czesc z tych bolaczek zostala juz wyeliminowana w tanich tabletach, ale jednak uwazam ze czasami moze lepiej odczekac i dolozyc do czegos lepszego.

Wiem ze nie porownuje sie malucha z mercedesem bo to inna klasa, niemniej przyznam ze iPad spelnil wszystkie pokladane przezemnie nadzieje jesli chodzi o tablet.

Poszukaj rowniez opinii na forach dedykowanych urzadzeniom z Androidem.

Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie że ten table jest warty tych 500zł ?

http://allegro.pl/ai...2957738489.html

Tylko jedno mnie ciekawi...używałbym tego tabletu do przeglądania neta i oglądania filmików na różnych poratalach itp itd...więc...czy jak mam neta wtykacza LTE to będzie mi działał pod tym tabletem ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest warty - masz dwa rdzenie i kultura pracy, jest zauważalnie lepsza niż przy jednordzeniówce...

Generalnie "chińczyki" nie mają problemów z obsługą modemów poprzez OTG - chyba, że masz jakiś naprawdę abstrakcyjny sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam samsunga taba 2 10.1 ale niestety chyba inny przedział cenowy... Jeżeli troche dozbierasz - naprawdę warto : zajebisty tablet gdzie wszystko chodzi zajebiście płynnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie dwurdzeniowego Taba, można już dostać Asusa Transformera z Tegrą 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że ja go kupiłem gdzies we wrzesniu tamtego roku i poza ipadem raczej on nie miał w tamtym czasie konkurencji za przedział cenowy do 1600 zł... A zauważyłem że skubany cene trzyma,...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym MyTab 10 Dual Core, co jutro w Biedronce ma być? Dobry? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińskie "badziewie" z dobrymi parametrami ;)

Za te 499zł warto...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam tego myTaba 10 Dual Core od kilku tygodni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję zakup tabletu. Jako iż skończyła mi się umowa, a nie potrzebuje najnowszego smartfona w którym bateria trzyma 1 dzień, chciałbym wziąć tablet w plusie i zostać przy starym telefonie. Dzisiaj przysłali mi sms'em ofertę że za 1zł mogę wziąć kiano pro 10 dual lub modecom freetab 1002 ips x2. Z tego co czytałem z tych 2 lepszy modecom. Jeśli macie to dajcie jakieś inne propozycje. Nie chcę aby abonament był zbyt wysoki. Tablet będzie głównie używany do przeglądanie internetu, najczęściej w domu i do pogrania w jakieś gierki androidowe. Mniej lub bardziej wymagające. Widziałem też że w modecomie jest też jakaś klawiaturka BT to też fajnie bo w sumie zastąpi nawet laptopa. No więc bardzo bym prosił pomoc w rozważeniu. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odkopać temat moim pytaniem ;)

Otóż na święta chcę sobie sprawić prezent w postaci tableta. Nie wiem natomiast jakiego możecie polecić. Maksymalna cena to 600 zł.

Prawdopodobnie zakupię sobie Samsung Galaxy Tab 3 7.0 lub Galaxy Tab 2 7.0. Nie wiem którego wybrać, o dziwo starsza wersja Tab 2 7.0 zbiera lepsze recenzje i z tego co widziałem dobre gry android'owe ciągną na nim bez problemu. Nie mam oczywiście jakiś dużych wymagań co do tableta, ot czasem w coś pograć, obejrzeć film czy jakieś filmiki na youtube, muzyki posłuchać, po internecie pochodzić. To nie dużo myślę, tym bardziej że oba tablety z rodziny Galaxy Tab mogą mi to bezproblemowo dać :) Może polecicie mi coś równie dobrego do 600 zł? Czekam na waszę propozycję i jestem ciekawy jakie wy macie tablety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TABLET OVERMAX QUATTOR 10+ CALI HDMI WIFI 

sam kupiem 3 dni temu, zależy do czego ma być , do przeglądania netu 7 cali to mało ten Samsung,stąd

http://allegro.pl/tablet-overmax-quattor-10-cali-hdmi-wifi-slask-fv-i3749730077.html

co mi się z czcionką porobiło niewiem.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tab 3 7 lub troszkę przoszczędzic i brac tab note 3 (dla mnie najleopszy tablet "mini" na rynku - mam od 2 miesięcy jestem bardziej niż zadowolony :biggrin: )

 

zreszta tablet ma świetny rysik (a że troszke amatorsko zajmuje sie grafiką tak mozna poczarować ):

 

http://nintus.pl/images/konkurs/d1_big.jpg

 

http://nintus.pl/images/konkurs/d2_big.jpg

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun zajebiste obrazki :)

Jakich aplikacji używasz do tworzenia takich cudów? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się gościu o tableta pyta  do 600 zł, rysunki fajne ale kredkami za  6 zł tez idzie takie zrobić. Mała to zaleta tego 3 7. Foch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cie za bardzo kyron, o co ci chodzi? Jak chcę to niech wysyła obrazki, nikt nikomu nie każe ich oglądać, tym bardziej, że ten temat powinien być poświęcony ogólnie tabletom, a nie tylko jaki wybrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kyron proponuje pewną masc ;)

generalnie jest to zajebista 4 rdzeniowka z dodatkowym contentem dla ludzi milujacych grafikę... rysik plus w tym wypadku jego zastosowanie są nieodłączną możliwością korzystania z tabletu, za 6 zl możesz kupić kredki i mi narysuj cos podobnego w godzinę (tyle mi łącznie zajęły oba rysunki...) . dla mnie najlepszy sprzęt mini. można tab3 kupić jeżeli ma byc to zabaweczka do internetu, jeżeli juz narzędzie pracy/hobby to może byc troszkę mało... mi tablet służy często do pracy w terenie plus hobby czyli grafika... leevusek nawet nie wiem czym gdyż jeszcze jestem na etapie eksperymentów w czym najlepiej mi sie rysuje...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×