Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiesz ale W3 będzie miał jeszcze większe wymagania wiec czuje że ps4 jak i xo nie dadzą rady pocisnac tego na wysokich ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale juz build Wiedzmina z E3 pokazywany na konferencji microsoftu smigal na wysokich ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźcie się. Moim zdaniem chwyt marketingowy. Może jest na ustawieniach wysokich ale na pewno nie wszystko. Dadzą trawę na wysokie detale reszta będzie na średnich. Nie wierzę że ps4 pociągnie wszystko na wysokich co na ekranie się znajduje. I nie uwierzę dopóki nie porównam tego z moja wersją na PC i od kumpla co zamówił na konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już wiemy jak wyszło twoje porównanie. Na X360 witcher 2 odpowiadał ustawieniom średnim z PC o czym mówili developerzy przed premierą. Witcher 3 będzie śmigał na na wysokich ponieważ twórcy już o tym mówili i ja im wierzę z prostej przyczyny, jak do  tej pory nie oszukali nikogo ani razu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDproject red to nie Ubi że czaruje a później bez wazeliny robi wjazd i dyma użytkowników po całości. Ja im wierzę. Druga część była świetna a na trzecią nie mogę się doczekać to jeszcze ponad 6 miechów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o grę ale nie zapominajmy ze cedeper to też korpo. Dalej pierwsze co to chcą zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek  morskim potworem to fake było już mówione na innych forach. Zdjęcie pochodzi z rosyjskich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem po co ten ból dupy na temat grafiki,jakby była wy$%#@na grafika to byście marudzili że gameplay słaby

 

jak z kobietami ...  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz nikogo nie obchodzi fabuła, gameplay, postacie, muzyka. Ma być 1080p i 60 fps. :P Wiedźmin 3 zarządzi nawet jakby wyglądał jak z X360.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natsu
Ostatnio pożyczyłem od kumpla X360 i kupiłem Wieśka 2, żeby ograć przed premierą i powiem Ci, że po katowaniu gier typu Destiny na PS4 grafa z Wiesława wyglądała bardzo średnio :).

Co nie zmienia faktu, że klimat, fabuła a zwłaszcza dialogi to jest coś co nawet słabą grafikę (a takiej w W3 nie zakładam) pomaga przełknąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo zasada jest prosta, dobra fabuła, świat i gejmplej > grafika.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo zasada jest prosta, dobra fabuła, świat i gejmplej > grafika.

To graj sobie dalej na PSX'ie :P

Mamy 2014 i nowe konsole koło TV - grafika jest tak samo ważna jak reszta...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten argument XD i wtedy zawsze odpowiadam to miłego grania w gry pokroju Crysis3 ;D

 

Wiem że mamy nowe konsole koło nowych telewizorów które włączają nam nowe kobiety itp itd...ale jeżeli nowa generacja ma mieć większy nacisk na grafikę niż resztę, to będzie to biedna generacja moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś napisałem, ze grafika jest najważniejsza? Nie - napisałem, że jest ważna jak cała reszta, czyli fabuła, gameplay, itp...

Więc jak chcesz zarzucić jakimś śmiesznym tekstem, to najpierw przeczytaj ze zrozumieniem to, do czego chcesz się odnieść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My bad ;D źle przeczytałem xD Jednak jazda autobusem to nie dobre miejsce na czytanie forum XD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mordy w kubel o grafice i ogladac :biggrin: ...

 

Panel z Comic Con

 

 

Krotki gameplay, offscreen, w drodze na CC uszkodzily im sie komputer i nie mozna bylo odtworzyc voiceactingu, szczesliwie dla CDPR glos Geralta z Rivii byl na tym panelu xD :

 

 

 

Wkrotce ma sie pojawic wiecej gameplayow na ich kanale.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy konkretny rpg na ps4 jaki wyjdzie, pozniej bloodborne i do lata bedzie co ogrywac na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika + muzyka + klimat = WOW  :shok:

 

Ciekawe na czym odpalony był ten build... Prawdopodobnie X1, albo PC...

Wydaję mi się, że trochę brakuje klatek, ale mam nadzieję, że w ostatecznej wersji tego nie uświadczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×