Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Nic ciekawego w tym Q&A nie powiedzieli. Zwykła marketingowa gadka, z bardzo bezpiecznymi pytaniami...

 

Kilka nowych informacji można wyłapać, no ale fakt, pytania z serii tych bezpiecznych ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne kiedy kupi grę i na jaką platformę, wydawca i tak zarobi.

 

Jeśli faktycznie okaże się tak jak zapowiadają i wersja na PS4 zostanie okrojona żeby być równą tej na X1, to na mnie panowie z CDR nie zarobią nic, bo kupię od kogoś używkę kilka miesięcy po premierze. I tak będzie w co grać, bo w bliskim czasie będzie wiele ciekawych premier. Wyjdzie Evolve, wyjdzie The Order, a na pewno będą jeszcze starsze tytuły których do tego czasu nie zdążę ograć. Mogę być cebulakiem w oczach innych ludzi, wisi mi to, ale w naszym kraju, gdzie gry kosztują naprawdę sporo, wolę przeznaczyć swoje ciężko zarobione pieniążki wydawcom, którzy nie sprzedają się M$ i naprawdę dbają o dobro graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie, The Order, a co to jest? gra-film na parę/max naście godzin? Rzeczywiście dbają o graczy xD Redzi nie dbają, bo tworzą GRĘ ( a nie grę-film ) na dziesiątki/setki godzin zabawy :D Swoją drogą skąd wiesz, że Redzi sprzedali się Microsoftowi? Masz na to jakieś dowody? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Order XDDDDDD

 

Gra na 7-10 godzin, no ale jest liniowa i ma grafike kur*a ! Wszystko czego typowy janusz do szczescia potrzebuje. Znajac zycie skonczy jak prawie kazdy ex playstation, po 2 dniach bedzie juz pelno uzywek na allegro. A ja w tym czasie bede pewnie dopiero konczyl prolog lub jakies wczesne misje w Wiedzminie. Nie mowiac juz o tym ze dostane kawal gry a nie jakas wydmuszke co sie sama przejdzie jak bede trzymal analog w gore.

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią to, a drudzy tamto :) <- z tym nic nie zrobimy :)

Ja tak jak na Bansai wolę kupić grę, w której spędzę o wiele więcej godzin niż w innej (tutaj przykład The Order choć nikt tak naprawdę nie wie jak długa będzie). Po tym czasie jaki zajmie mi wiedźmin na pewno nie przepłacę za każdą inną grę, która wychodzi w tamtym czasie, bo dopiero będę miał czas je ograć 2-3 miesiące po ich premierze. A to wszystko przez wieśka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupię obie. Fajnie będzie polatać po otwartym świecie i porobić questy poboczne, ale fajnie też będzie nacieszyć oczy piękną grafiką - nawet jak to będzie korytarzyk na parę godzin...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, widzę że kogoś zabolało kilka złych słów w stronę nowego Wieśka, bo przecież nie można nic złego na ten tytuł powiedzieć ;) Gry z serii MGS też zawsze były grą-filmem i jakoś wcale im to nie odejmuje, a wręcz przeciwnie. Ta iście filmowa, zawiła fabuła i długie cut-scenki są jednym z głównych powodów dla których tak wielu graczy kocha tą serię i uważa za obowiązek przejść każdą część żeby jak najbardziej zagłębić się w świat Metal Gear Solid. I jeśli jestem wrzucany do jednego wora z tymi "Januszami", których jara tylko super grafika to ktoś tu jest w sporym błędzie. Uwielbiam gry rpg, Dragon's Dogma wciągnęło mnie na duuuuuużo dłużej niż np. Skyrim, przy którym DD graficznie się chowa. Zdecydowanie chętniej wrócę do FF IX niż do FF XIII. Ale zachowanie Panów z CDR nie jest na miejscu i mówienie raz jednego, a później czegoś zupełnie innego, bo jak my mamy to inaczej odbierać, niż jako zwyczajne sprzedanie się M$? Najpierw gra działa już podobno w 1080p i zostają tylko ostatnie "szlify", a jakiś czas później nagle tego 1080p już nie ma. I nie piszcie proszę w taki sposób, jakbym powiedział że Wiedźmin będzie złą/słabą grą, bo nigdzie tak nie napisałem. Na pewno będzie to zajebisty tytuł, w 100% wart swojej ceny, ale nie trawię brudnych gierek jakie prowadzi M$ i studia, które dają się w ten sposób przekupić, tracą u mnie szacunek. (nie gry, które wychodzą, lecz ludzie którzy biorą udział w gierkach M$)

 

W grę i tak zagram, prędzej czy później. Ale to w jaki sposób wyposażę się w ten tytuł to już pozostaje w mojej decyzji. Ale jeśli dostaniemy na PS4 identycznie ten sam produkt co X1, to nie będę chciał dorzucać się do zarobków twórców.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownywac The Samograj 1886 do MGS'a jeszcze ... Nie, po prostu nie. Pierwsze slysze zeby w MGSie w srodku rozgrywki zabierano nam bezposrednio kontrole bo szafa na mnie spadla i wrzucano denne QTE na 5 minut, moze gralismy w inne gry, a moze pamiec mi siada, nie wiem.

 

Poza tym nic mnie nie boli, co najwyzej smieszy. Wszystkiemu winne jest oczywiscie MS ktore postanowilo reklamowac gre na swoich konferencjach kiedy biedne Sony wolalo sobie zrobic festiwal Indie. W zamian CDPR dalo im karty do kolekcjonerki i jest juz to oznaka sprzedania sie. MS na pewno tez zaplacil im grube miliardy za ujecie 180p od konsoli Sony, poniewaz powody. MS swoja kase woli przeznaczac na bezczelne wykupywanie czasowej ekskluzywnosci gier (tomb raider, dead rising, ryse...) a nie na obnizanie detali u konkurencj, wszyscy wiedza ze XO jest slabszy, tej plamy juz nie zmyja do konca generacji, po co wiec mieli by marnowac pieniadze na cos takiego ? 

 

Jeden DEV pospieszyl sie po prostu z mowieniem o rozdzialkach i tyle, osoba odpowiedzialna za to nawet sama mowila ze nic nie jest jeszcze pewne i do czasu premiery moze sie wiele zmienic, piekne w swojej prostocie, ale pewnie nie tak dramatyczne jak zla korporacja przekupujaca wszystko dookola zeby "dobra" korporacja miala tyle samo pikseli na ekranie.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że przeszedłeś już ów Samograj, skoro wszystko o nim wiesz. W takim razie zwracam honor. Karty do kolekcjonerki mnie nie ruszają i za to CDPR nie oceniam. Ale skoro przy okazji W2, gra mogła wyjść tylko na X360, ponieważ był podobno mocniejszy od PS3, to jeśli teraz wersje Wiedźmina 3 na PS4 i X1 będą identyczne to będzie to trochę nie fair, i jeśli M$ nie będzie w tym maczał palcy, to będzie to oznaczało tyle że Panom z CDR nie chciało się popracować bardziej przy wersji na konsole Sony. I nie chodzi tu już nawet o tą rozdziałkę, tylko po prostu oczekuję, że jeśli w wywiadach wypowiadają się, że wycisną z PS4 co się da, to chciałbym zobaczyć tego efekt, nawet jeśli niewielki, ale zawsze. A wiedząc o ile mocniejszym sprzętem jest PS4 od X1 nie wierzę, że nie da się nic zrobić. Tylko o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoncz moze probowac przewidywac przyszlosc i poczekaj na faktyczne porownania obu wersji, wtedy ta dyskusja bedzie miala sens i jestem pewien ze ktos nie zajety wtedy graniem w tego kolosa na pewno bedzie na nia chetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ta różnica 180p będzie aż tak ogromna??

Dla mnie raczej nie, choć oczywiste jest, że wolał bym full hd.

Ważniejsze jest aby lokacje wczytywały się szybko i gra chodziła płynie.

Nie jak skyrim na ps3 ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakładam temat po którym mam nadzieje , że znajdę osoby , które mają ps4 i bzika na punkcie wieśka;)  jeżeli chcecie pogadać o nadchodzącej grze i o tym jak będziemy ją przechodzić to proszę o wasze nicki na ps4 chętnie was dodam , ale jak by co to mój nick to mitek2224;) jeżeli czarodziejki miały tajemną lożę to i my załóżmy loże będziemy szukać członków i rozmawiać o wszystkim co jest związane z wieśkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe obrazki

 

ibcDf8j2aaBoFQ.pngizxz9WBSCJJTe.png

iXAHFlRrGO5sK.pngiN5b2cypZdMmj.png

 

Niektóre tekstury (twarz Geralta albo futro wilków) wyglądają jakby były z wczesnej wersji gry, albo to jest po prostu wersja konsolowa :sad: ....oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe obrazki

 

 

Niektóre tekstury (twarz Geralta albo futro wilków) wyglądają jakby były z wczesnej wersji gry, albo to jest po prostu wersja konsolowa :sad: ....oby nie.

 

Pokrywałoby się to z tym ruskim przeciekiem, który mówił że W3 na konsolach chodzi na medium ustawieniach PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie udzielonym Eurogamerowi powiedziano, że konsole otrzymają względem komputerów ustawienia wysokie. Trzeba poczekać na wyjaśnienie skąd są te srceeny  i czy to nowy build czy stary.

Chodź w tym wywiadzie mówili też o 1080p na PS4, a jak ost się dowiedzieliśmy jest dupa blada, więc kto wie. 

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-06-18-cd-projekt-podczas-e3-prezentowano-wiedzmina-3-na-niskim-poziomie-trudnosci

 

Na NeoGAFie już porównują obrazki :P

 

Wiesiek VS Zelda z WiiU

 

bzKuEVo.jpg?1psguGQu.jpg?1

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli na konsolach będzie medium i 900p to i tak oprawa wizualna powinna być raczej fenomenalna sama w sobie. No a jeśli ktoś koniecznie będzie chciał mieć wizualny top topów to będzie musiał zaopatrzyć się w co namniej taki symaptyczny gażdzet do swojego peceta http://www.nvidia.pl/object/geforce-gtx-980-pl.html bo cudów nie ma :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpis z ich fb "Już jutro Platige dostarczy Wam kolejnych wrażeń. Nowy cinematik do gry Wiedźmin 3, oraz premiera AMBITION Tomka Bagińskiego. Piątek, Londyn - ktoś będzie w okolicy?" ... 


Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepskawe to intro... technicznie oczywiście bez zarzutu(choć mam wrażenie już od jakiegoś czasu, że reszta świata już dogoniła Bagińskiego) ale fabularnie jakoś tak bez pierdolnięcia i większego sensu - ot Yennefer spiernicza nie wiadomo przed czym przez środek bitwy.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie intro epickie. Yennefer zrobiła gigantyczną zadymę. Muzyka bardzo klimatyczna i wpadająca w ucho. Czekam na więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Materiał w polskiej wersji językowej, który był na Poznan Game Arena 2014. :)

Są spadki animacji, ale pewnie to poprawią. Wersja językowa ma swój klimat! :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×