Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Już teksty są epickie np. ten z 0:56

 

Moja krowa daje kwaśne mleko,a kocur śpi ze szczurami.Wiesz co to znaczy ?

 

Odp. Że jesteś [ciach] gospodarzem

 

Potrzebny tu jestem jak  dziwce majtki .... :laugh:

 

spadłem z krzesła :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche boję sie doczytywania tekstur, widać to na samym początku z drzewami w oddali. Pytanie też dlaczego nie galopuje na koniu tylko powoli sie nim 'turla' do miasta ... moglo chrupac w czasie doczytywania? ;) Tak se szukam dziury w calym .. gre kupie na bank :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, gra będzie genialna, ale...

Doczytują się tekstury, grafika jest gorsza, są spadki animacji, wrażenie jakby osoba grała na padzie... może to pokaz gry na jakiejś konsoli.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mało przechodniuff w tym mieście, a kwestie dialogowe nie są zsynchronizowane z ruchem warg. Ale "work in progress"...

PS. ten chłopiec z bagien (ubożę), wygląda jak Arya Stark ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne... to są takie pierdółki, hehe. :biggrin:

Takie szczegóły pokazują tylko, że te pierdółki to jedyne elementy ukazane w zwiastunach i gameplay'ach, na które można się przyczepić, hehe. Będzie świetna gra! :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wymieniliście wyżej (doczytywanie tekstur, spadki animacji), nie jest aż takimi pierdółkami, ale do premiery jeszcze tochę czasu jest. Poza tym, nie wiadomo z jakiego etapu produkcji są te gameplaye. Ważne, że polskie glosy brzmią całkiem nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to kloose, co wymieniłeś. :) Spotkałem się z opiniami, że ta synchronizacja mowy nie jest tak dobra dla polskiej wersji... ale proszę, ta gra nie ma za zadanie podbić polskiego rynku, a zarządzić na światowym rynku growym. Na co się zanosi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - źle zrozumiałem :)

W którymś komentarzu pod tymi filmikami, jakiś user pisał, że mimika dla PL nie jest jeszcze gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchałem sobie polskiej wersji i wersji eng... pewnie jestem w mniejszości ale dla mnie wersja eng jakaś taka mniej "komiksowa" się wydaje i bardziej jeszcze klimatyczna od wersji pl, której momentami kiepsko się słucha bo albo mało odpowiednich ludzi do dubbu poza Geraltem, który ma IMO ok głos w wersji PL... albo ci wybrani myśleli, że robią bajkę dla dzieci :P

Rzuciły mi się też w oczy napisy.... że są bardzo małe i opcja grania w en audio + pl napisy może być męcząca na dłuższą metę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchałem sobie polskiej wersji i wersji eng... pewnie jestem w mniejszości ale dla mnie wersja eng jakaś taka mniej "komiksowa" się wydaje i bardziej jeszcze klimatyczna od wersji pl, której momentami kiepsko się słucha bo albo mało odpowiednich ludzi do dubbu poza Geraltem, który ma IMO ok głos w wersji PL... albo ci wybrani myśleli, że robią bajkę dla dzieci :P

Rzuciły mi się też w oczy napisy.... że są bardzo małe i opcja grania w en audio + pl napisy może być męcząca na dłuższą metę...

To jest najmniejszy problem, kupisz angielską wersje i tyle po kłopocie. System dialogów nad głowami bohaterów został zaimplementowany już w wiedźminie 2 i tam to "grało" Edytowane przez destinyplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://thewitcher.com/news/view/867

 

Open Letter from Marcin Iwiński, co-founder and Joint CEO of CD PROJEKT RED.
 
“We love games. We love collecting them, playing them, and everything connected to that experience. Every time we reach out for a new release, we expect to be taken care of. We expect support if we encounter any problems, we love updates constantly improving the experience, and we feel really special when we receive free content that gives us more than we initially paid for. It doesn’t have to be huge, it can be an awesome skin for a character, or an extra sword, or armor.
 
Unfortunately this treatment is quite rare these days. As gamers, we nowadays have to hold on tight to our wallets, as surprisingly right after release, lots of tiny pieces of tempting content materialize with a steep price tag attached. Haven’t we just paid a lot of cash for a brand new game?
 
As CD PROJEKT RED, we strongly believe this is not the way it should work and, with The Witcher 3: Wild Hunt, we have decided to do it differently. Cutting to the chase, everyone who buys Wild Hunt will receive 16 specially prepared DLCs absolutely for free, regardless of platform. You don’t have to pre-order, you don’t have to buy any special edition to get them -- if you own a copy of Wild Hunt, they’re yours. This is our way of saying thank you for buying our game.”
 
Regards,
Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie akcje to ja rozumiem. Ogromny szacunek dla CDPR, niech inni się uczą. Widać, że Redzi są pewni sukcesu swojej gry i ja im w tym pomogę, kupując produkt w dniu premiery :)

Pewnie zaraz ktoś napisze, że o co podjarka - jakieś brody etc. To jednak 16 DLC i bardzo miły gest ze strony studia. 

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus za pomysł dla marketingowców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech teraz pokażą coś z PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż to. te DLC to same pierdoły ale oczywiście największe hieny branży i tak sobie za takie każą płacić albo spesial edicion kupować :). więc pozytywne newsy w sieci gwarantowane :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nabywca Wiedźmin 3: Dziki Gon na dowolną platformę (Xbox One, PC lub PlayStation 4) oraz w dowolnej wersji (cyfrowa, fizyczna, kolekcjonerska i standardowa) otrzyma 16 darmowych DLC do gry! Pierwszy pakiet dodatków wydany zostanie 25 lutego, a w jego skład wchodzić będzie Temerski Rynsztunek (wraz z darmową zbroją dla konia), oraz dodatkowe fryzury i brody dla bohatera gry, Geralta. Kolejny pakiet zawierać będzie dodatkowe zadanie oraz alternatywny wygląd dla Yennefer z Vengerbergu. W każdym kolejnym tygodniu publikowany darmowy pakiet składający się z dwóch nowych DLC. Gracze będą uprawnieni do pobrania DLC za darmo, niezależnie od tego czy nabyli grę w przedsprzedaży, czy po premierze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny myk w strone graczy.. marketingowy myk, ale jednak  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oni zawsze mieli darmowe dodatki pod warunkiem że przeszło się przez DRM check. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt że chłopaki choć trochę uczą się na błędach bo apropos DRM to dawno temu to ja z oryginalną kolekcjonerką jedynki tak przeszedłem ten check że aż ściągnąłem pirata ;)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jeszcze tutaj nie trafiło no ale podrzucę ss'sami z oficjalnego forum;

1-http://abload.de/img/w302j1ue4.jpg

2-http://abload.de/img/w3046ou44.jpg

3-http://abload.de/img/w3057euv5.jpg

4-http://i61.tinypic.com/2jd5lw3.jpg

a Tu potwierdzenie (99%), że to jest wersja z ps4 http://www.famitsu.com/images/000/064/728/l_54598a7914577.jpg

Materiały pochodzą z jakiegoś japońskiego magazynu, więc jest to bardzo prawdopodobne, że to wersja z ps4 bo pewnie każdy to wie skąd jest ps4. Było jeszcze jedno zdjęcie z tego całego wywiadu z REDami w którym jeden z naszych kochanych developerów trzyma pad od ps-a, więc chyba można uznać to za oficjalne materiały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w aż tak piękną grafikę na konsoli. Ostatnio napalilem się na yakuza 5 jak zobaczyłem trailer, potem się okazało ze to tylko podkręcony filmik który z faktyczną grafiką ma tyle wspólnego co nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam głęboko gdzieś czy będzie 900p czy 1080p .

Klimat tak czy siak wylewa się z ekranu .

Dubbing PL z tego co słyszę będzie bdb to doda grze sporo uroku :)

Oby tylko obyło się bez większych bugów patchy i innych dziwnych rzeczy które są zmorą "nowej" generacji, generacji leniwych twórców którzy wypuszczają buble a później czekasz miesiącami na pacha vide Drivealone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem napalony po tych screenach. Wziąłeś je z forum cdprojektred?

Gra wygląda tam miodnie. W proces optymalizacji gry od cdprojektu nie wątpie. Wiem, że nie zawiode się tak jak na Ubiklopsie.

Kolekcjonerka zaklepana

Ps. Co was najbardziej kręci w kolekcjonerce? Mnie ten medalion - wygląda po prostu obłędnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem napalony po tych screenach. Wziąłeś je z forum cdprojektred?

Gra wygląda tam miodnie. W proces optymalizacji gry od cdprojektu nie wątpie. Wiem, że nie zawiode się tak jak na Ubiklopsie.

Kolekcjonerka zaklepana

Ps. Co was najbardziej kręci w kolekcjonerce? Mnie ten medalion - wygląda po prostu obłędnie!

Tak, ktoś na oficjalnym forum znalazł te screeny w jakimś japońskim magazynie. Możemy być pewnie na 99%, że są screeny z ps4 ze względu na ten jeden ss na którym widać przyciski od pada oraz na tym ze zdjęć w artykule widać pad od ps-a. Niestety nie wiemy czy te screeny były jakoś poprawianie, z jakiego to jest buildu itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz w oczekiwaniu na W3 czytam sagę. Poza The Last Of Us i GtaV nie czekałem na żadną grę tak bardzo jak na Wieśka. Mogliby dać jakiś nowy materiał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×