Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

No zmienia sie z biegiem fabuly, warunki pogode i czas swietnie to wyglada, gra jest ekstra,nie zaluje 250zl,masa frajdy,a jak to wyglada łooooo!

:) Jedna z niewielu gier w której radochę sprawia łażenie i nic nie robienie tylko podziwianie widoków. odnośnie grafy to next gen all the way. Piecykarze pewnie obgryzają pazury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też zdarza się wam, że dronami DUP zamiast latać leżą na dachach? Bo o ile to bym jeszcze zrozumiał, to w trzeciej dzielnicy zdażyło mi się, że słyszałem odgłos latania, kropka na mapie nade mną przemykała, ale w świecie gry nie było widać drona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdarza mi się to również, opanowałem 2 dzielnice na 100% i w tym czasie kilka dronów ustrzeliłem, klikukrotnie zdarzyło się, że leżały np na skałkach na morzu obok mostu...sam początek gry a już tyle mocy, rozpierdziel milusi dla oczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj pograłem trochę na kacu, muszę powiedzieć, że robi wrażenie gra :D 

I tak jak jeden ziomek łaziłem po mieście i robiłem misje poboczne i podziwiałem grafę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki co do niewidocznych dronów, to nie błąd gry tylko mój błąd ;) latały one w przejściu pod poziomem ulicy.

 

Ci, którzy tak się zachwycają grafiką mam nadzieję, że widzieli w akcji super atak mocy neonów. Podczas pierwszego urzycia w nocy i w deszczu.... wow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem tv dzis infamousa powiem jedno WOW. Mimika twarzy tej babki z poczatku powala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś sie jeszcze zastanawia czy warto to kupić to niech przestanie :) Ja ciągle nie mogę się napatrzeć szczególnie na ten atak -

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem tv dzis infamousa powiem jedno WOW. Mimika twarzy tej babki z poczatku powala :)

hehehe no co do tego to mogli się trochę bardziej przyłożyć ale skoro sucker punch potrafił zrobić tak piękną grę to nie mogę się doczekać jak zobaczymy nowe gry od Naughty Dog. Szkoda tylko, że nie ma multi w tej grze, byłaby świetna rozwałka wykorzystując wszystkie moce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś sie jeszcze zastanawia czy warto to kupić to niech przestanie :) Ja ciągle nie mogę się napatrzeć szczególnie na ten atak

Pograj dalej pogadamy jak odblokujesz moc specjalną neonów. Wydaje mi się, że ma jeszcze mocniejsze jebnięcie, może nie jest takie efektowne ale mimo wszystko fajnie się patrzy.

 

Co do samej gry to czuć, że gramy inFamousa. Jak dla mnie póki co najlepszy exclusive na PS4. Platynka jest tu banalna. Myślałem, że może być problem z rozwaleniem 5 samochodów w 5 sekund ale dzięki tym atakom to robimy jeszcze większe zniszczenie.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wad które zauważyłem (dla mnie):

-brak muzyki podczas poruszania się po mieście *mogli by mu dać jakiegoś ipoda czy coś :P *

-samochody się powtarzają strasznie (w rządku na ulicy z 7 samochodów tak samo wyglądających)

-niski poziom trudności nawet na ekspercie (lub ja mam takiego skilla dużego :p )

-doczytywanie się samochodów przed postacią (pojawianie się znikąd)

 

ale to tylko czepianie się drobnostek bo gra jest zajebista :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj dalej pogadamy jak odblokujesz moc specjalną neonów. Wydaje mi się, że ma jeszcze mocniejsze jebnięcie, może nie jest takie efektowne ale mimo wszystko fajnie się patrzy.

 

Co do samej gry to czuć, że gramy inFamousa. Jak dla mnie póki co najlepszy exclusive na PS4. Platynka jest tu banalna. Myślałem, że może być problem z rozwaleniem 5 samochodów w 5 sekund ale dzięki tym atakom to robimy jeszcze większe zniszczenie.

wiem odblokowałem neony ale nie chce tu wstawiać spojlerów zbyt dużych :) Samo ich zdobycie jest mega widowiskowe! A to trophy z tymi samochodami wpadło za pierwszym użyciem Zrzutu z Orbity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zwiększyć czcionki w grze? siedzę jakieś 4 metry przed tv(42') i jest ciężko, szczególnie ekran ulepszeń zdolności jest tragiczny (okulary niedawno zmieniałem) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już na liczniku około 6 godzin gry za sobą, a odkąd trafiłem do Seattle, to zrobiłem jedną misję fabularną. Latanie po mieście sprawia za wielką frajdę, abym mógł przestać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zwiększyć czcionki w grze? siedzę jakieś 4 metry przed tv(42') i jest ciężko, szczególnie ekran ulepszeń zdolności jest tragiczny (okulary niedawno zmieniałem) .

4m przed 42?! Widzisz coś? Rekomendowana odległość przed 55 calami to 2-2,5m.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj troche i trzeba przyznac ze najnowszy Infamous najlepiej im chyba wyszedl... Co prawda i tak twierdze ze z takich gierek to Prototype jest lepszy ale Second Sun powala graficznie i jak na razie nie nudzilem sie ani minute:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to większość postów to zachwyt nad grafiką, rozumiem że gra jest piękna ale pograjcie trochę dłużej i napiszcie coś twórczego, bez tasowania się non stop nad grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to poza grafiką nic ciekawego nie oferuję  :mellow:

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrobellito -> gó..o prawda :P

Gra jest dobra, ma fajną fabułę, dobry system mocy, świetny gameplay, fajnego głównego bohatera. Teraz to nie ważne jaka wyjdzie gra czy będzie dobra, bardzo dobra czy zajebista ale hejt na necie na nią musi być :/ co za gów..ane czasy.

Mi się w grę zajebiście gra i nie żałuje żadnej złotówki z 250 :P Dla mnie tak samo dobra gra jak infamous 1, nie dodali na siłę jakiś niepotrzebnych zmian/nowości. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrobellito -> gó..o prawda :P

Gra jest dobra, ma fajną fabułę, dobry system mocy, świetny gameplay, fajnego głównego bohatera. Teraz to nie ważne jaka wyjdzie gra czy będzie dobra, bardzo dobra czy zajebista ale hejt na necie na nią musi być :/ co za gów..ane czasy.

Mi się w grę zajebiście gra i nie żałuje żadnej złotówki z 250 :P Dla mnie tak samo dobra gra jak infamous 1, nie dodali na siłę jakiś niepotrzebnych zmian/nowości. 

 

Fabularnie leży i kwiczy niestety. Ale każdy ma inny gust wiec rozumiem cię  :)  Ode mnie dobre 7/10

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, to jest gra o facecie walącym z rąk dymem i neonami wiec raczej z urzędu fabuła będzie raczej płytka ale kompletnie to nie przeszkadza, gra się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie leży i kwiczy niestety. Ale każdy ma inny gust wiec rozumiem cię  :)  Ode mnie dobre 7/10

Myślałem że napiszesz zaraz jakieś 3/10 a jeśli dobre 7 to ok :P

 

10 grze bym na pewno nie dał ale mocne 8 na pewno, jest kilka niedociągnięć ale najważniejsze że gra się przyjemnie. Mi najbardziej to brakuje muzyki podczas biegania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wczoraj jakoś mocno nudziłem więc, postanowiłem że kupie Infamousa. Jakoś mocno się nim nie jaram ale, zaryzykowałem i wiecie co wam powiem? 
Gra jest zajebista i totalnie się tego nie spodziewałem. Jedynka była  całkiem spoko jak dla mnie, dwójka była taka że, ukończyłem 1/3 gry i ją olałem. Ale, jak odpaliłem Second Son'a to zabrało mnie totalnie. Grafika jest bardzo przyjemna dla oka ale, wiecie ze grafika się opatrzy... co do dźwięku to jakimś znawcą tego tematu nie jestem i nie narzekam jest przyjemnie i nic mi nie przeszkadza w nim. Jeśli chodzi o Dubbing to nie jest on taki tragiczny, mógłbym powiedzieć ze grając w ta grę i oglądając te filmiki czuje się jakbym byl w kinie na jakieś bajce Pixara. a W samą grę gra się przyjemnie, jest bardzo dynamicznie, robiąc side-questy nie nudziłem się ani chwili, fabuła tez jest ciekawa i z góry domyślałem się na czym będzie polegać.  Z czystym sumieniem mogę ja polecić tym bardziej, że nie ma za wiele gier na PS4.

Edytowane przez Fuviks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam wszystkim Paper Trials i gonienie białego królika :) Bardzo przyjemna i pomysłowo zrealizowana odskocznia od głównej fabuły.

 

Mam też pytanie, zdobywając kolejne dzielnice odblokowuje się "dodatkowe kamizelki", o co kaman? bo nigdzie nie widziałem opcji ich używania?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×