Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie chce połączyć z serwerami i nie jestem w stanie wysłać informacji odnośnie pierwszej misji z białym królikiem. Mam się na podanej stronie zarejestrować czy cuś?

 

edit. nie ważne, ogarnąłem sytuację  :thanks:

jak to rozwiazales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie odnośnie paper trialsów, jaki jest kod do telefonu, bo wpisałem nazwisko nauczycielki, wzrost i tą jadłodajnię, a i tak KÓÓPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, wbiłem tam i zrobiłem odzyskiwanie hasła, i wpisałem dane ale z jakiegoś powodu mi nie chce przejść, może źle wpisuje nazwisko tej babki bo już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogę Ci  powiedzieć, że wychodzi na to, że pytania są generowane, bo ja miałem zupełnie inne odpowiedzi.

Do kolegi wyżej, w tym formularzu, powinno dokładnie pokazywać, w której odpowiedzi się pomyliłeś (czerwone oznaczenia pod danym polem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są dwie wersje pytan ale udało mi się, mega głupota, jak macie to co ja czyli wzrost, nauczycielka, i żarcie to trzeba zmienić język na stronie detektywistycznej z polskiego na angielski i wtedy działa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są dwie wersje pytan ale udało mi się, mega głupota, jak macie to co ja czyli wzrost, nauczycielka, i żarcie to trzeba zmienić język na stronie detektywistycznej z polskiego na angielski i wtedy działa

ja nie musiałem zmieniać języka ale za to miałem nazwę parkingu do wpisania i w portfelu było "Parking Przy Grunderman's" a zaliczyło jak wpisałem "Grunderman" więc wychodzi na to że trzeba główkować ostro :) Świetny pomysł tak w ogóle. Oby więcej takich bonusów do gier!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odzyskiwaniu hasła co mam wpisać do: Jaki był najbardziej szalony kostium halloweenowy, który w życiu założyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odzyskiwaniu hasła co mam wpisać do: Jaki był najbardziej szalony kostium halloweenowy, który w życiu założyłeś?[/size]

Dokladnie to co podales jako odpowiedz w momencie zakladania konta na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to co podales jako odpowiedz w momencie zakladania konta na tej stronie.

 

Na głównej infamouspapertrail ? Bo nie kumam 

Ogólnie to potrzebuje namierzyć sygnał i za cholerę nie wiem jaki kod wklepać  :mellow:

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Platyna wbita :laugh:
Ogólnie gra zasługuje na zajebiste oceny bo jest po prostu dobra !
Platynę wbija się łatwo i przyjemnie, gra się nie nudzi na dodatek jest to pierwszy tytuł na ps4 dla którego warto kupić konsole :thumbsup:
Polecam wszystkim :biggrin:
No i dodaje , że jeszcze dziś gra trafi na Black Market :P

Pozdro !

  Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lightbringer  Duża jest różnica między ścieżką dobra i zła w sensie fabularnym ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy macie tyle czasu, żeby grać :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc :laugh:

- prócz złowieszczego gangu rekina na mapce pojawia się policja, której też spuszczamy wpiernicz
- zmienia się nieco wygląd mocy :biggrin: np Video jest czerwone a nie niebieskie itd
- jako zły gość wchodzimy w interakcje z Laserową Dupeczką ( całujemy się ) :laugh:
- ogólnie cut-scenki się nieco zmieniają ale nic wielkiego ( tylko końcowa scena jest bardziej złowieszcza )
- kilka ulepszeń jest dostępnych tylko jako ta zła postać

Łatwiej wbić jest 5 lvl jako ten zły, bo nie trzeba zwracać na nic uwagi tylko lejemy co popadnie :biggrin:

 

Skąd Wy macie tyle czasu, żeby grać :biggrin:?

92 rocznik i nie ma czasu :laugh:
Ja pracuje na kopalni, codziennie widzę się z dziewczyną po parę godzin i gram :laugh:
Szpilam głównie wieczorami i chodzę do pracy średnio wyspany :thumbsup: coś kosztem czegoś :laugh:

Edytowane przez Lightbringer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

92 rocznik i nie ma czasu :laugh:

Ja pracuje na kopalni, codziennie widzę się z dziewczyną po parę godzin i gram :laugh:

Szpilam głównie wieczorami i chodzę do pracy średnio wyspany :thumbsup: coś kosztem czegoś :laugh:

 

Jak się jest poza domem od 6 do 18(praca) + szkoła co 2 tygodnie na weekendzie to z czasem kiepsko, bo trzeba ogarnąć seriale, gry, filmy, panienkę :biggrin:

 

Ale, żeby nie było offtopa to gra mi się tak spodobała, że będę próbował wbić platynę :biggrin: Pewnie zejdzie mi miesiąc ale będzie satysfakcja :biggrin:

Edytowane przez wolny92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mniej wiecej zajelo wbijanie platyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Lightbringer
Da się grać po zakończeniu gry coś al'a free roam? Czy muszę wszystko dopieścić zanim skończę grę ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu gry latasz i robisz co chcesz + masz czwartą moc kamienia  :laugh: 
Platyna to tak 25h :thumbsup: ale fajnie się ją wbija :)
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wbita. Moja pierwsza wymaksowana gra :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie jakiś konkretne miejsce gdzie wbić Hat-trick ten żeby walnąć ziomka trzema różnymi mocami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie jakiś konkretne miejsce gdzie wbić Hat-trick ten żeby walnąć ziomka trzema różnymi mocami ??

 

Np. tutaj :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona. Grafa nawet nawet, ale spadków płynności jak dla mnie  dużo za dużo. 

 

Gra powinna też pytać przed rozpoczęciem rozgrywki o poziom trudności, bo zmieniony na ekspert po paru minutach grania, nie zaliczył mi trofeum...

 

+ grafika, moce, dubbing (a co mi tam:) ), historia 

 

- za łatwa !!!, długość, za łatwa !!!

 

Solidne 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×