Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

SephiroT no to powodzenia. Jak dpd przyjedzie to juz masz 40% sukcesu. U mnie wlasnie ten etap trwal najdluzej. Potem poszlo z gorki. Czekam spowrotem na pada, w piatek podobno wyslali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...odsyłam nie przerabiany kontroler na serwis (gumki) i czytając niektóre posty mi się że niektórzy albo załatwiają wszystko w jakiejś innej firmie ...

- szybki telefon na wsparcie PlayStation

- informacja o tym jak będzie przebiegał proces (nie potrzeba żadnych papierów - wysyłka do Francji - trwa około 10 dni roboczych, zaraz przyjdzie mail z etykietami do wydrukowania itp.) i podanie danych do odbioru.

- Przezornie zebrałem numer zgłoszenia, Imię i Nazwisko agenta - po 5 minutach miałem maila z etykietami. Bez zbędnego pie*dolenia się.

Wszystko miło, sprawnie i z uśmiechem na twarzy po obu stronach.

 

Kosmos jakiś w porównaniu z tym co tu czytam. 

To teraz nam jeszcze powiesz,kiedy pad wrócił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies widzialem, chyba nawet w tym temacie, jak ktos wstawial wideo poradnik na skrzypiace triggery. Podwazal je takim malutkim srubokretem, one wyskakiwaly i je przesmarowywal czyms, a nastepnie wkladal z powrotem do pada. Bez rozbierania pada. Moglby mnie ktos nakierowac?

Na youtubie jak wpisuje "dualschock 4 triggrs squeak fix" to mi pokazuje jakies filmy jak ludzie grzebia olowkiem w tych spustach, albo jakis smar bezposrednio do pada wpuszczaja. Tutaj jak wpisalem fraze skrzypienie tez nie znalazlem tego filmu.

Czy bylby wiec ktos tak dobry i podeslal mi ten film?

Z gory dziekuje.

Hmm pomocy? to skrzypienie doprowadza mnie do bialej goraczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pomocy? to skrzypienie doprowadza mnie do bialej goraczki

ja tam psiknalem wd40 i od miesiaca mam spokoj i wszystko w dupie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio przy wymienianiu gałek w padzie po skręceniu wszystkiego pad nie chce się włączać :/ czy to możliwe, że bateria została uszkodzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz nam jeszcze powiesz,kiedy pad wrócił :D

Jak dla mnie może i 2 miesiące siedzieć we Francji.

I tak gram na tym z smakami lanalogami od xBone.

Hmm pomocy? to skrzypienie doprowadza mnie do bialej goraczki

Google albo wertuj temat od początku?

Nikt chyba za Ciebie nie znajdzie chyba że ktoś ma gotowca.

Witam

Ostatnio przy wymienianiu gałek w padzie po skręceniu wszystkiego pad nie chce się włączać :/ czy to możliwe, że bateria została uszkodzona?

...A sprawdzałeś czy podpięty do konsoli lub ładowarki kablem działa?

Na pewno dobrze bateria wpięta? Taśmy zapięte i nie zniszczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dla mnie może i 2 miesiące siedzieć we Francji.
I tak gram na tym z smakami lanalogami od xBone.
Google albo wertuj temat od początku?
Nikt chyba za Ciebie nie znajdzie chyba że ktoś ma gotowca.
...A sprawdzałeś czy podpięty do konsoli lub ładowarki kablem działa?
Na pewno dobrze bateria wpięta? Taśmy zapięte i nie zniszczone?

 

Skoro te od XO Ci tak pasuja, to czemu po prostu w drugim padzie tez nie wymienisz analogow wlasnorecznie..?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dobrze wpięte, już drugi raz składam pada i wtedy takiego problemu nie było. Dodam jeszcze ze plyta glowna w poblizu kabelka od baterii jest goraca a sama bateria letnia

Edytowane przez zuras456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po grzebiecie sami w padach ?

Ja tam nie żałuję zmiany analogów.

Skoro te od XO Ci tak pasuja, to czemu po prostu w drugim padzie tez nie wymienisz analogow wlasnorecznie..?

Chyba do mnie to było?

Chcę mieć jednego dla porównania stockowego.

Wszystkie dobrze wpięte, już drugi raz składam pada i wtedy takiego problemu nie było. Dodam jeszcze ze plyta glowna w poblizu kabelka od baterii jest goraca a sama bateria letnia

Nie wciskałeś na siłę na odwrót?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

 

W moim chyba już 3 padzie pojawił się problem z odskakującym R2. Rozkręciłem pad, no ale okazało się że jeden z bolców jest złamany. No i teraz pojawia się pytanie.

 

Mam iść z nim do sklepu i przedstawić sprawę jasno, że R2 jest uszkodzony, bo sam sprawdzałem, czy wsadzić bolec do środka i udawać głupiego? xD Obawiam się, że takie mechaniczne uszkodzenie raczej nie przejdzie :/ W sumie potrzebuję tylko część zamienną, a to tylko u Sony.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko skręcisz go tak że na serwisie się nie połapią to wysyłaj go do Sony w ramach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

 

W moim chyba już 3 padzie pojawił się problem z odskakującym R2. Rozkręciłem pad, no ale okazało się że jeden z bolców jest złamany. No i teraz pojawia się pytanie.

 

Mam iść z nim do sklepu i przedstawić sprawę jasno, że R2 jest uszkodzony, bo sam sprawdzałem, czy wsadzić bolec do środka i udawać głupiego? xD Obawiam się, że takie mechaniczne uszkodzenie raczej nie przejdzie :/ W sumie potrzebuję tylko część zamienną, a to tylko u Sony.

Też miałem ten problem i to dwa razy. Sam zmieniałem przyciski i tobie też to polecam :). No chyba że ci przyjmą na gwarancji.

Kupiłem je tutaj: http://allegro.pl/komplet-przyciskow-trigger-pada-ps4-dualshock-4-i4617710375.html

Aktualnie nie wystawia, ale skontaktuj się i zapytaj o dostępność.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie. ^^ teraz bez obaw mozna zylowac tigerra :) o dziwo mi rowniez poszedl w dwoch pada i zawsze bolec po stronie sprezyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc filmiki na YT, zawsze bolec pada po tej stronie. Mi się wyłamywał w czasie grania w Diablo :) . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co juz Pada odebrali- czy wczesniej przychodzi jakis mail z numerem paczki kurierskiej i terminem doreczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila że wysłali pady. Tak, jest numer paczki i czas doręczenia 5 dni roboczych. Ale kurier zawita zapewne jutro. Przypominam że kurier odebrał ode mnie padziki 3 października. Także w miarę się ogarneli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko numer referuncyjny a noe nr paczki i info o 5 dniach roboczych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyslali niby 10 ale zadnej info od kuriera. Wysylalem poczta polska

Cyrk na kolach. Na infolini powiedziano mi ze czasami nie dostaja numeru przesylki. A wpidu z ta reklamavja !

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×