Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem aluminiowe analogi, zobaczymy jak się będą sprawować. Pierwszy zgrzyt to musiałem rozwiercić otwory bo nie dość, że za ciasne to jeszcze zbyt płytkie. Ale cały komplet za 2€ od chińczyka więc cudów nie można się spodziewać. Pierwsze wrażenie to trochę ślisko, ale na bokach fajnie trzyma. Zobaczymy dalej. ea6b437b4357cf20277dd41adada6a50.jpg692f0cb0218d52155c3c8bb9e18a7490.jpgd11ba62be9257bc894593ac951d8c5f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam problem z padem, v2 wersja z zestawu z Pro z premiery. Lewy analog zaczął dziwnie działać. W Hitmanie np. gdy lekko rusze do przodu analog, nie ma reakcji lub postać  ruszy do przodu i w lewo na chwile... W innych grach już podobnie, w Obcy Izolacja dopiero jak całego popchnę do przodu, to postać idzie. Gdy lekko, nie ma reakcji. 

Po za tym prawy analog ma laga, tak mi się przynajmniej wydaje... Podłączyłem drugiego pada i oczywiście wszystko ok.

Pada nie resetowałem jeszcze.

Ps. nie używałem szukajki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gwarancja to oddać, jak nie ma to pewnie analogi do wymiany. I chodzi mi tu o mechanizm, nie o gałki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko wskazuje na mocne zużycie bieżni gałek analogowych - gwarancja lub serwis prywatnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak do grania w domu swoim to może być i różowy :P fakt że szału nie ma ale cena spoko i raczej pewniejsze że oryginał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi