Skocz do zawartości
lennox

Tomb Raider Multi

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś jeszcze w multi??

 

Potrzebuje do wbicia trofeum 2 chetnych moze byc 1 drugiego mam ziomka co pomoże. Mianowicie oczekiwałbym pomocy w trofeum: MASTER BLASTER i MOGĘ WSZYSTKO(wołanie o pomoc i gra otwarta)

 

Mozna pisac codziennie miedzy 18-21 jestem dostepny

PSNID: Ramzass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś byłby chętny do boostowania 60lv? Jestem dostępny od 23ej do 3ej w nocy :) zapraszam Tomisior

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż w Ps+ jest Tomb Raider szukam osób chętnych do wbicia trofea online. Bardzo często jestem online ewentualnie gdybym nie był to priv lub gg: 2322200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę z kimś pograć w godzinach wieczornych, jeśli ktoś jest chętny to zapraszać mnie na psn ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zależy na zrobieniu Multi online oczywiście poprowadzę całą ustawkę. Proponuję jutro o 20.00. Yolo i Vic pasuje wam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią poboost'uje trofea online po nadchodzącym weekendzie, jak ktoś chętny to zapraszam do współpracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny to zapraszam. psn :  exastrid 

Edytowane przez exastrid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do postaci generała,

Czy do  trofeum  "Zakupoholik" jest konieczny czy też nie, bo w internecie spotkałam się z  wypowiedziami przeciwstawnymi. 

Przede mną wykup drugiego prestiżu i będę generała mieć, ale mam dylemat : Czy bronie ulepszyć teraz czy  zaczynać znów od pierwszego levela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogda, z tego co pamiętam to postać generała jest konieczna do tego trofika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do postaci generała,

Czy do  trofeum  "Zakupoholik" jest konieczny czy też nie, bo w internecie spotkałam się z  wypowiedziami przeciwstawnymi. 

Przede mną wykup drugiego prestiżu i będę generała mieć, ale mam dylemat : Czy bronie ulepszyć teraz czy  zaczynać znów od pierwszego levela...

 

 

Bogda, z tego co pamiętam to postać generała jest konieczna do tego trofika. 

Nie jest konieczna. Jednym z patchy, z rok temu, to zmienili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogda, z tego co pamiętam to postać generała jest konieczna do tego trofika. 

Szkoda Lenox,  że Cię nie posłuchałam.... Teraz zabieram się do zbierania złomu od początku. :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest konieczna. Jednym z patchy, z rok temu, to zmienili.

 Zwracam honor...  Dwie godziny po zakończeniu gry- ponownie w nią weszłam. Na powitanie  zjawiły się oba wyczekiwane trofea.

Długo kazały na siebie czekać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tym trofeum? Zrobiłem wszystko w multi, 60 poziom wbity, wszystko wykupione (poza generałem), wychodziłem i wchodziłem do gry, a trofeum nie dostałem. Pozostaje mi ponowny grind do 60? Czy jest jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało wykupione. Nawet pare razy sprawdzałem, żeby mieć pewność. W końcu włączyłem ten pierwszy prestiż, bo nic innego nie mogłem zrobić i chyba zostaje niestety ponowny grind :mellow:

Edytowane przez synchronick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało wykupione. Nawet pare razy sprawdzałem, żeby mieć pewność. W końcu włączyłem ten pierwszy prestiż, bo nic innego nie mogłem zrobić i chyba zostaje niestety ponowny grind :mellow:

a odblokowałeś generała? jest on potrzebny do wbicia trofika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odblokowałeś generała? jest on potrzebny do wbicia trofika.

Już nie jest, z którymś tam patchem zrobili update tego trofka i generał nie jest wymagany.

 

A dorzucę dla uzupełnienia:

 

Shopaholic trophy_bronze.png

Buy every upgrade and character in multiplayer.

Note: With the release of latest patch (v1.03 for Retail version, v1.02 for Digital and some EU copies), The General character is no longer needed for this trophy. This also applies to PS4 version of the game.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie pojawił się niestety ten problem, że chyba jednak będę go potrzebował :mellow: . Spróbuje skończyć singla, bo wziąłem się za multi, żeby mieć najbardziej upierdliwy pucharek z głowy. Bogda dostała trofeum po skończeniu głównej gry, więc może o to chodzi. Grindować trzy razy do 60 lvl nie mam najmniejszej ochoty. Niektórym się pojawiał jak robili pierwszy prestiż tak na ok 18 lvl. Ja mam już 20 i ani widu ani słychu. No nic, zobaczymy czy i kiedy wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz grindować do 60 lvlu jeśli nie chcesz, ponieważ istnieje glitch na "Zakupoholika" bez potrzeby wbijania 60 lvlu. Wystarczy poszukać w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz grindować do 60 lvlu jeśli nie chcesz, ponieważ istnieje glitch na "Zakupoholika" bez potrzeby wbijania 60 lvlu. Wystarczy poszukać w google.

A jeżeli wykupił Larę to już chyba ma posprzątane w tym temacie, przynajmniej jeśli chodzi o tego glitcha, w którym chodziło o wciśniecie trójkąta i jednoczesną zmianę stron i zakup generała bez drugiego prestiżu. Zresztą nie interesowałem się tym, bo skoro generał jest niepotrzebny to nie ma co sobie nim głowy zawracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz grindować do 60 lvlu jeśli nie chcesz, ponieważ istnieje glitch na "Zakupoholika" bez potrzeby wbijania 60 lvlu. Wystarczy poszukać w google.

Glitcha użyłem przed wykupieniem Lary i nie zadziałał. Nie wiem dlaczego, ale gdy wciskałem wykup to nic się nie zmieniało. Generał był dalej niedostępny. Wiem, że google nie gryzie, zawsze przed napisaniem na forum sprawdzam rozwiązania, żeby nie zaśmiecać swoimi postami tematów. Jednak w tym po prostu już nie wiedziałem dlaczego akurat u mnie tylko wykupienie wszystkiego poza generałem nie zadziałało i zapytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym glitchu nie chodzi o wykupienie generała (bo jest on nie potrzebny do tego trofeum), tylko o wykupienie wszystkich postaci (po za generałem) przed osiągnięciem 60 lvlu, bez potrzeby wykupowania upgrade'ów broni. Mówiąc w skrócie musisz wyfarmić tylko 36-40k części potrzebnych na zakup wszystkich postaci. Niestety musisz zacząć od 1 lvl, ale i tak zaoszczędzisz tym sposobem sporo czasu.

 

Łap linka z instrukcją krok po kroku.

 

+ filmik z metodą jak najszybciej farmić części.

 

PS. Sprawdź jeszcze raz czy masz na pewno wykupione wszystkie bronie, łącznie z ich upgrade'ami w obu dostępnych frakcjach.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×