Skocz do zawartości
pack

Call of Juarez: Gunslinger

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nawet sami twórcy mówili, że nie aspirują do miana Triple, ale wiadomo kwestia subiektywna i nie ma się o co spierać :)

Co nie zmienia faktu, że istotnie gra jest bardzo fajna i za taką cenę warto się z nią zapoznać...

Najbardziej podobały mi się przerywniki i ekrany z prezentacją postaci (i ich opisami)...

 

Osobiście na brak Co-opa nie narzekam, chociaż ogrywaliśmy go na zmianę z kumplem w pracy :biggrin: - nie każda gra musi go posiadać...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stąd taki mały minusik (stricte subiektywny gdyż tak naprawdę trudno mi było znaleźć jakikolwiek po zobaczeniu wczoraj napisów końcowych) - wiadomo ktoś do ciebie wbija na piwko: można by było taki arcade na kanapowego coopa zrobić - ale naprawdę nie ma co narzekać skoro i tak tytuł który daje taką masę zabawy kosztuje tak mało... Stąd jak mówiłem - tym bardziej że naprawdę w nosie ten tytuł do premiery miałem a tu takie zaskoczenie pozytywne.

 

ekran z opisami jajcarskimi postaci - kolejna lekka kopia borderlands 2 (oczywiście in plus)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że co-op jest idealny na spotkanie przy piwsku, ale patrząc chociażby z finansowego punktu widzenia, co-op podniósłby cenę końcową - trzeba by zrobić i wymodelować dwie postacie + ich animacje, tekstury, itp... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dodatkowo rozwalił bardzo klimatyczny design prawdziwych bandziorów dzikiego zachodu jak np. Jonesowie czy Daltonowie dla mnie kolejne małe mistrzostwo.

 

Kurcze siedząc w pracy myslę aby raz jeszcze zatopić się w ten kapitalnie skonstruowany świat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak ta produkcja wyglądałaby bez nałożonego cel-shadingu i z normalnymi teksturami... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra warta wydania kasy. Świetny klimat i dużo przyjemności z gry. Sam po ściągnięciu dema od razu zakupiłem pełną wersje. Brawa dla Techlandu za stworzenie czegoś innego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest mega, mianem AAA bym jej nie ochrzcil, jednak fakt pozostaje taki, ze 3/4 produkcji tej klasy nowy CoJ po prostu zawstydza.

 

Prowadzenie historii, miesisty gameplay, przyjemna dla oka oprawa, soundtrack (efekty wystrzalow z broni podczas bullet time'a sa cudowne) sprawiaja ze na prawde na ta gre warto wydwac te 5 dyszek.

 

Gdyby tylko byla dluzsza ...

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest w sam raz moim zdaniem a relaybility stoi na bardzo wysokim poziomie dodając humor ogólny (narracja) sprawia że nie jest to tytuł na raz moim zdaniem...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a na ile godzin daje zabawy, bo się kurna mocno zastanawiam, a swoje zrobiła recenzja zduna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a na ile godzin daje zabawy, bo się kurna mocno zastanawiam, a swoje zrobiła recenzja zduna :)

Ja póki co zassałem demko i zaraz zasiadam, gdy domownicy zwolnią konsolę (TVN Player), a potem zdecyduje 47zł to śmieszna cena dla Plusowiczów ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a na ile godzin daje zabawy, bo się kurna mocno zastanawiam, a swoje zrobiła recenzja zduna :)

Przy tempie spacerowym ;) napisy pokazują się po około 8 godzinach...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w oczekiwaniu na TLoU chętnie sobie taki spacerek uskutecznię

dzięki kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja jest fajnie poprowadzona, taki powiew świeżości, ale gierka jest krótsza niż 8h, fabułę można przejść w 3-4 godzinki na normalnym poziomie, ale wbicie wszystkich trofików pewnie zajmie 8h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja jest fajnie poprowadzona, taki powiew świeżości, ale gierka jest krótsza niż 8h, fabułę można przejść w 3-4 godzinki na normalnym poziomie, ale wbicie wszystkich trofików pewnie zajmie 8h

Ja póki co przeszedłem to 30-minutowe demko. Wrażenia bardzo pozytywne. Świetna narracja :) można się uśmiać. Co prawda mam do ogrania swoją "kupkę wstydu", ale jutro zakupię sobie za te 47zł, bo nie wiadomo ile promocja dla PS+ będzie trwać. Headshoty wchodzą jak złoto, a prawdziwa zabawa zaczyna się przy dwóch pistoletach :) klasa. Do tego komiksowa grafika, świetnie doprawiająca westernowy klimat. Polecam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie wszystkich trofeów zajmie więcej niż 8 godzin. Zabawa zaczyna się przy robieniu wszystkich akcji na 3 gwiazdki. Tytuł jest zajefajny i daje masę frajdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam u Rocka kawałki z gry i bardzo mi się podoba. Ktoś przeszedł już całą grę? Na ile starcza fabuła gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam u Rocka kawałki z gry i bardzo mi się podoba. Ktoś przeszedł już całą grę? Na ile starcza fabuła gry? 

Pisali tam wcześniej chłopcy, że koło 5 h. jak się przysiądzie. W sumie mnie zaskoczył motyw taki, że gra wcale nie jest taka łatwa. Pojedynki z "bossami", że tak ich nazwę nie należą do najłatwiejszych, a dopiero mam trzeci epizod ;) nie ginie się przesadnie często, ale jakiś tam stopień trudności czuć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowany postem Zduna obejrzałem jakiś losowy filmik na YT z tej gry i muszę przyznać, że bardzo mi sie spodobało. Pomijając już warstwę audio wizualną, która jest bardzo dobra - klimat i sposób opowiadania historii w tej grze jest przezajebisty :D. Od czasów RDR nie czułem takiej chęci zagrania w tytuł w klimatach dzikiego zachodu - a to już o czymś świadczy. Sam gameplay wygląda mega, mega miodnie i gdybym tylko nie miał pierdyliona gier do ogrania, kupiłbym Gunslingera bez zastanowienia.

 

Będę miał tę grę na oku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

warto.. ją wrócę do niej zapewne jeszcze nie raz... jak pisałem wcześniej dla mnie zaskok tej generacji.... oczywiście pozytywny... jak alien i duke to kal i padaka tej generacji tak to niszowa perelka i uważam za zaskok... kto by się spodziewał i to jeszcze nasi ;) po wiedzminie i franko najlepszy rodzimy tytuł ;) goty - może i nie ale for me tytuł = z takimi pozytywnymi masakratosami grywalnosciowymi fpsowymi jak dishonored, białostocki czy borderlandsy, chociaż zupelnie inny od w/w tytułów...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaintrygowany statusem Zduna obejrzałem filmik na YT z tej gry, wysłany przez Alfika. Muszę przyznać, że bardzo mi sie spodobało. Postanowiłem pobrać demo. Jeszcze bardziej mi się spodobało. Po chwili namysłu kupiłem i postaram się coś tam naskrobać jak już dłużej pogram w tę grę. Po demku jestem oczarowany. Zaskoczenie bardzo pozytywne.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowany statusem Zduna obejrzałem filmik na YT z tej gry, wysłany przez Alfika. Muszę przyznać, że bardzo mi sie spodobało. Postanowiłem pobrać demo. Jeszcze bardziej mi się spodobało. Po chwili namysłu kupiłem i postaram się coś tam naskrobać jak już dłużej pogram w tę grę. Po demku jestem oczarowany. Zaskoczenie bardzo pozytywne.

Ale przyznacie coś w tym jest. Pobierasz na dysk tak naprawdę pełną grę, tylko zblokowaną. Po ograniu demka, które samym gameplayem i tempem akcji zachwyca, mając podpiętą kartę kredytową do konta PSN, jesteś kupiony... Parę chwil i od razu cieszysz się pełną wersją. Szybko, łatwo i przyjemnie, ale manipulacja gracza jest tutaj dobra. Nie zmienia to faktu, że 47 zł to śmieszna cena :) Mam wrażenie, że w Techlandzie pracuje naprawdę kilku fanów westernów, bo trzeba mieć łeb by pod względem narracji napisać tak dobrą scenariuszowo i dialogowo grę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się blackhawk. ;D Dobra zagrywka, że aby móc kupić pełną grę, wystarczy sam unlock. :D To też w jakimś stopniu ułatwiło wybór, hehe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pf, ja specjalnie nie pobierałem triala bo wiedziałem jak to sie skończy :D. Ta gra to sam miodek i czysty fun, do tego okraszony kapitalną narracją. Dzięki Zduniec za spam na psn, bo pewnie bym ją zupełnie olał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×