Skocz do zawartości
pack

Call of Juarez: Gunslinger

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

teraz jeszcze namówić was na cooper w hardcorps ;)

ps. polecam naprawdę wczowke w klimat szczególnie jak gonimy i polujemy na pewnego czerwonoskorego.... klimat rozqurwia system!

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony tekstem zduna - bardzo fajny tekst, widać że pisanie łatwo Ci przychodzi zdun:) - pocisnąłem w demo. Jest klimat nie ma co, dla mnie to bomba. Od przejścia Bioshocka nowego, nic nie zrobiło na mnie do tej pory wrażenia. A to demo skopało moje dupsko. Niezły klimat, kawał dobrego grania, fajny klimat, humor na poziomie, muzyczka, udźwiękowienie. Kupuję grę. I ten luz twórców miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardzo zakręciło to demko, takiej fajnej rozpierduchy to już dawno na naszej czarnulce nie było. Nie ma co się zastanawiać tylko brać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę sie zagubiłem kupiłem gre za 50pare złotych ale sciągneło mi tylko plik 6kb O.o  o co chodzi? musze pobrac demo najpierw czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja ukończyłem w spokojnie 9 godzin ale... Lizałem ściany z zachwytu nad oprawą oraz często z jaj loadowałem checkpointy gdyż narracja mnie do tego skłaniała aby usłyszeć i zobaczyć to raz jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na 7-8 godzin starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli rację, Ci którzy zachwalali. Call of Juarez: Gunslinger, jest rewelacyjne. Zabawne, humor momentami wisielczy, sarkastyczny, fajna historia, świetnie udźwiękowiona produkcja, gnaty brzmią rewelacyjnie. Fajna grafika, Borderlands'owa :).  Bardzo fajny tytuł, za grosze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajna, klimatyczna muzyka :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajna, klimatyczna muzyka :)

 

Dokładnie tak: zapomniałem o tym elemencie, a robi świetną robotę w kwestii klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut pykania w demko i coz innego pozostalo jak zainwestowac w unlocka..jak pisali przedmowcy miod, klimat i muzyka na baaaardzo wysokim poziomie za zupelnie niewysoka cene

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko i kopara mi opadła nie spodziewałem sie ze tak fajnie sie w to gra i miodnie,zakupiłem pełna i klimacik jest super.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogram Więzy Krwi i TLOU to zaopatrzę się w Gunslinger :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem pełną wersją, ale mam mało czasu. :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w demo.....ja pierdziele ale miód!!!!!ile jest godzin grania przy tej grze??i chciałbym wiedzieć jakie oceny podostawała w branży??bo jak dla mnie to taki czarny koń tego roku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gierka zajęła około od 5 do 7 godzin. Gra jest tak cudowna, że starałem się znaleźć wszelkie znajdźki. Zawarte w nich są ciekawe informacje dotyczące Dzikiego Zachodu. :) Jeśli ktoś się zastanawia, niech kupuje. Ja bawiłem się przednio. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego o tak dobrej grze jest/było tak cicho....wszyscy chyba czekaja na e3 i TLOU...a tu perełka taka że aż chce się grać!! jak za dobrych starych czasów:)z ekranu miód wylewa się hektolitrami!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same pozytywne opinie, aż dziw bierze. Muszę to mieć do dzikiego zachodu jestem nastawiony neutralnie, podejrzewam, że może się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieszała się komuś konsola? po ściągnięciu dema uruchomieniu, następnie wyskakiwał patch do ściągnięcia ok 150 MB i nic nie ciągnęło i się po jakimś czasie wieszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Usuń grę i spróbuj pobrać raz jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieszała się komuś konsola? po ściągnięciu dema uruchomieniu, następnie wyskakiwał patch do ściągnięcia ok 150 MB i nic nie ciągnęło i się po jakimś czasie wieszało.

 

Nic mi się nie wieszało. Jak chciałem załączyć to pokazało, że potrzeba patcha więc to olałem i ściągnał się w nocy i sam zainstalował. Nic mi się nie wiesza, ani nie przycina. Jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć chyba zaratego skilla by powbijac 3 gwiazdi w kazdej akcji, jak narazie w ani jedniej nie mam wiecej niez 1 (gram desperado)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×