Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrezygnować z dowódcy w zespole, czy też przekazać dowodzenie komuś innemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden dodatek który dostałem na premierę za free. I jedyny pozytyw jaki wniósł to to że ogarnąłem jety. Nie będę się licytować że coś tańsze ( bo jest) ale jest słabe, szczególnie na ps3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrezygnować z dowódcy w zespole, czy też przekazać dowodzenie komuś innemu?

Wyjdz i wejdz znowu do zespolu.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem jakiś miesiąc temu premium i właśnie jestem zadowolony z zakupu. Mapy z podstawki mi się totalnie znudziły a tak dostałem sporą liczbę nowych. I uwaga bo na PS3 to rzecz świetna, jeśli gram na mapach z DLC nie ważne czy na serwerze prywatnym czy publicznym nie złapałem ŻADNEJ zwiechy (około 60h gry). Jeszcze teraz ten najnowszy Dragons Teeth bardziej przekonał mnie że dobrze zrobiłem kupując bo dodatek jest świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam premium na ps3 i nie narzekam, jedynie dodatek china rising średnio daję radę, ale na reszcie dlc gra się dobrze, zwłaszcza że naprawiono te zwiechy tak jak kolega wyżej mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i te premium przejdzie Wam na ps4, jeżeli planujecie zmianę konsoli

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, złożyło się tak, że miałem dzień wolny, wiec pozwoliłem sobie troszkę dłużej pograć i przez ten cały czas zero zwiech czasami jakiś lekki lag, ale zero kickow, aż byłem w szoku.

Edytowane przez PingwineQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Operacja Blokada punkt B , twardy reset.Choć nieczęsto to mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, złożyło się tak, że miałem dzień wolny, wiec pozwoliłem sobie troszkę dłużej pograć i przez ten cały czas zero zwiech czasami jakiś lekki lag, ale zero kickow, aż byłem w szoku.

A ja powiem tyle co ostatnio gram to 2/6 meczy to utrata połączenia z sesją, ktoś wie czym to jest spowodowane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem problem tylko ze znajomkami wbić beta na mecz, bo podczas leczenia juz z serwerem zrywalo sesje i chuj nie dało się. Musieliśmy wejść 4/5, bo 5/5 nie szło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne ze rozne budowle pokazuja sie przed oczami jak sie jetem lata? Tragedia nie moge nijak do ataku sie przysposobic bo co rusz musze slalom robic. Czy moze czas na wymiane konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne ze rozne budowle pokazuja sie przed oczami jak sie jetem lata? Tragedia nie moge nijak do ataku sie przysposobic bo co rusz musze slalom robic. Czy moze czas na wymiane konsoli

chyba czas na zmianę :) , ja nie gram w ogóle w bf-a 4 na ps3 , nietrafiony zakup z mojej strony , wole pykać w bf 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dziś zagrałem u kolegi w bf4 na ps3 praktycznie pierwszy raz. No porównując wersję z ps4 to jest mega różnica i na ps3 są ogromne błędy. To nawet nie jest okrojona wersja tylko inna gorsza gra wydana na siłę 

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam takie pytanie czy grając w bf4 częściej zacina wam się konsola ? Szczególnie dzieje się to na mapie Operacja blokada i Sztorm na Paracele. Nie wiem czy to konsolka powoli chce odejść z tego świata czy to tylko problem tych mapek tak jak to było w przypadku Sekwany w bf3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I norma i nie, ja mam zwiechy co drugi dzień , jak jest mapa blokada to na 90%. Ale znam też osoby które zwiechy mają raz na tydzień. Pograłem wczoraj trochę ten tryb 5x5(defuse się chyba zwie) i potrafiło mi zwiesić konsolę na samym początku gry gdzie była zimna a procki minimalnie obciążone, więc nie jest to chyba problem udźwignięcia grafiki , fizyki i innych pierdół. Najzwyczajniej ta gra jest mocno podobna do swojej poprzedniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pgs... Pograłem,pełno noobków i serwer wywala :/ Ale może jeszcze wbije zamiast serwerów dice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noobkow, bo jest ustawiony na oficjalny żeby go ruszyć, bo jest świeży... A wywala jak każdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Ja pograłem i nic specjalnego nie zauważyłem. Serwer jak serwer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanko. Ostatnio po długim czasie odpaliłem BF4 i mam problem ponieważ mam lagi albo wywala mnie z serwera. Czy wina jest po mojej stronie czy coś z serwerami EA??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanko. Ostatnio po długim czasie odpaliłem BF4 i mam problem ponieważ mam lagi albo wywala mnie z serwera. Czy wina jest po mojej stronie czy coś z serwerami EA??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Ciężko powiedzieć , ale po ostatniej aktualizacji , powiem że nawet idzie pograć , wcześniej miałem takie lagi , zwiechy konsoli że odpuściłem sobie bf-a 4 i grałem w 3 , teraz jest o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja teraz jest duzo lepiej wiec wypadaloby ruszyc te plutony na ps3 . My NOPL chetnie zagramy z jakims klane
m 5v5 domi lub neutralizacje. Mamy serwer wiec wszystko zorganizujemy jak macie ochote to piszcie najlepiej na PSNID ktory jest wudoczny przy moim nicku. :-)

 

P.S Panowie wiecie jak działa ten skill ? Na czym to polega bo wczoraj zagrałem sb kilka rundek podboju wszystko ładnie a tu skill z 742 do 654 spada nagle ;o o co chodzi ?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym premium na dwie osoby? Z tym ze ja mam ps3 a kolega ps4. Ja tez zamierzam kupic ps4 tylko pozniej, to bede mogl sobie przeniesc tak? Kto musi kupic? Ja czy on? I wiem ze na battlelogu jeden bedzie mial tylko premuim. Czytalem juz o tym tylko wszystko dotyczylo tych samych platform. Z gory przepraszam za spam i dziekuje:( Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym premium na dwie osoby? Z tym ze ja mam ps3 a kolega ps4. Ja tez zamierzam kupic ps4 tylko pozniej, to bede mogl sobie przeniesc tak? Kto musi kupic? Ja czy on? I wiem ze na battlelogu jeden bedzie mial tylko premuim. Czytalem juz o tym tylko wszystko dotyczylo tych samych platform. Z gory przepraszam za spam i dziekuje:( Pozdrawiam.

Jeżeli dobrze słyszałem to kupujesz premium na daną platformę, więc jeżeli kod wykorzystasz na ps4 to będzie tylko na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×