Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie robili coś w nocy z serwerami ?? Czy to tylko chodziło o ps4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Rozumiem ze mozna przeniesc premium na ps4 tylko jak to jest z tym dzieleniem na dwa konta? Ja musze kupic na ps3 i kolega sobie pobierze z mojego konta na ps4? Czy kolega moze kupic na ps4 i ja sobie pobiore z jego konta na ps3? Tak to w ogole dziala? Troche to zawile ale mam nadzieje ze zrozumiale:D Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kupisz na swoim koncie, kolega doda je u siebie na ps4 jako podstawowe, pobierze i bedzied grał na swoim. Lub kolega u siebie kupi, Ty dodasz jego konto na PS3 i pobierzesz i tyle grasz na swoim. Tylko jak wtedy Ty kupisz PS4 to na niej jego konto ustawisz sobie jako podstawowe

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie polecicie jakieś serwery PL mogą byc normal oraz HC. Z góry dziękuję.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie polecicie jakieś serwery PL mogą byc normal oraz HC. Z góry dziękuję.

Wpisz w wyszukiwarce POL i ci wyskoczą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na prywatnych nie gram. Nie zdazylo mi sie ukonczyc podboju gdzie jest 1600 ticketow bez zwiechy:/ A na prywatnych tdm prawie zawsze dostaje kicka lub bana z niewiadomych powodow, nie lamiac ustalonych zasad:/ Pewnie dla tego ze ich loje:) A najbardziej mnie denerwuje jak jest podboj i napisane no igla, no stinger i kolo helikem na respie lata:/ A jak go zestrzelisz stingerem to kick:/ No kurwa mac! (przepraszam zdenerwowalem sie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia sewerów na PS3 czy poprawili już błąd związany z zawieszaniem się konsoli i inne denerwujące błędy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na ok 3 godziny grania raz się zdarzyło utracenie połączenia z sesją a tak to wszystko śmigało, no i jeszcze jeden mały błąd się przytrafił, wbiegłem do jakiegoś budynku i mnie nagle teleportowało przed budynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś reset serwerów , powinno być lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie mam pytanko. Widziałem na youtube jak koleś w helikopterze wystrzelił rakietę po czym nią kierował. Jaka to rakieta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To TV Missile, mą ją dostępną gunner (druga osoba w helce, ta na działku).

 

edyta:

Ale od razu mówię że ciężko ją opanować (łatwiej na PC na myszce), ale ma tą przewagę że to co trafi ubija na hita.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV

Dzięki.

To TV Missile, mą ją dostępną gunner (druga osoba w helce, ta na działku).

Wielkie dzięki.

 

A jakie uzbrojenie helikoptera polecacie?? oraz czy lepsze są flary, gaśnica czy ecm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam ecm. Ogolnie helka ciężko sie lata. Jak dwie osoby beda cie namierzac igla/stinger to sobie nie polatasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam z flarami i mam obczajone miejscówki na mapie gdzie mogę się schować za naturalnymi przeszkodami . Widzę że ludzie grają z ecm, ale jego trza puszczać od razu kiedy słyszy się namierzanie , a z flarami można chwilę poczekać. Ale przy obecnych lagach i problemami z dzwiękiem i tak jeden ..uj , często jest tak że nie słyszę namierzania , albo pika sekundę po czym i zbieram rakietę mimo że puściłem flary/zakłócacz .

 

a no i ustawieniach latam z tym stabilizatorem czy żyroskopem , nie wiem jak to się zwie. Co do broni to rakiety niekierowane i namierzające na latadła. Jako gunner mam ustawione działko i pociski namierzające powietrze-ziemia, celownik x3.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam ecm. Ogolnie helka ciężko sie lata. Jak dwie osoby beda cie namierzac igla/stinger to sobie nie polatasz.

Zauważyłem. W serie bf gram parę lat i nigdy nie ciągnęło mnie do latania. Ostatnio się wkręciłem :) na youtube są filmiki jak kolesie potrafią przelatać całą rundę i siać pogrom. Raz też tak miałem tylko, że jakiś koleś był pilotem i żeśmy całą rundę przelatali około 30 min bez zestrzelenia i co chwilę nas ktoś namierzał.

 

A i jeszcze jedno. Jakie rakiety używacie HYDRA, ZUNI czy DAGR? :)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuni. Idealne na czolgi i inne helki. Zadaja duze obrazenia, ale jest ich tylko 8

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , bo aby dobrze polatać to trzeba mieć zgraną paczkę na hs aby się dogadywać gdzie kto z igłą stoi, albo mieć noobów za przeciwników, którzy nie ogarniają że podczas gry można wziąć engiego z igłą/ stingerem i skończyć fruwanie w dwie minuty. Ja stanowczo wolę jety, bo nawet jak się rakietę wyłapie to łatwiej spieprzyć na dopalaczach. ewentualnie te małe helki które są fajnie zwrotne. W helkach szturmowych dużym minusem ich jest straszna ociężałość i to że zazwyczaj gunnerzy po wyłapaniu jednej rakiety uciekają z pokładu, zawsze przecież można wylądować gdzie na pagórkach i dospawać furę i kosić dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni zagraj na ps4, gdzie w przeciwnej teoretycznie może cie 32 osoby namierzac :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×