Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana realiów potrzebna od zaraz. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ? Black Ops 2 ? Daj spokoj. Albo czasy wspolczesne albo produkcja pokorju pierwszego Medal of Honor w współczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC już rozsyłają dostęp do wersji Alpha, parę osób z mojego plutonu PC dostało. Niestety to jest loteria. Dostęp aktywny od poniedziałku między 17 a 20, test potrwa 14 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gnom

Nie wiem coś z tym Black Opsem wyjechał. Z chęcią zagrałbym w next genowego Bfa na przykład w czasie II WŚ albo Wietnamu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zmiana realiów strzelanek w zasadzie zawęża się do jakichś 5 okresów maksymalnie - możemy bawić się w 16/17 wiek i kolejne , kiedy zaczęto używać powszechnie broni palnel (ale BF Da Vinci sobie raczej nie wyobrażam) , 1 Wojnę Światową (akurat w tych realiach nie było nigdy jakiegoś blockbustera gier komputerowych ale też wiąże się to z pewna ubogością i ułomnością wyposażenia ,nawet w konfrontacji z WWII) , WWII ,które osobiście lubie najbardziej ale ile można wałkować ten sam temat (COD zdecydowanie temat wyczerpał pozytywnie ) , współczesna walka z talibami (która nie jest klimatyczna ale daje podstawy do używania najnowszych rodzajów broni palnej i opancerzonych skur*****) , no i szeroko ujęta przyszłość ,która też jest trochę średnia . Toteż wolę ,żeby twórcy skupiali się na razie na rozwijaniu zniszczeń otoczenia i ew. wprowadzaniu zmian w np. fizyce lotu kul (nawet niech to będzie tylko snajperka ale już trochę więcej zabawy będzie trzeba włożyć w zdjęcie przeciwnika po drugiej stronie mapy ; p ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gnom

Nie wiem coś z tym Black Opsem wyjechał. Z chęcią zagrałbym w next genowego Bfa na przykład w czasie II WŚ albo Wietnamu. 

zmiana realiów nastapi już w przyszłym roku za sprawą battlefronta, który ma niby nie byc drugim battlefieldem ale i tak będzie pewnie dużo z niego zapozyczal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli BF4 będzie tak roznil się jak BF3 na konsolne a wersja na PC, ba nawet smialbym twierdzic, ze jeśli w ogole będzie się roznil to powiesza psy na DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli BF4 będzie tak roznil się jak BF3 na konsolne a wersja na PC, ba nawet smialbym twierdzic, ze jeśli w ogole będzie się roznil to powiesza psy na DICE.

 

Ok, to teraz logicznie, jakich zmian oczekujesz ? bo jeżeli liczysz że kupisz BF4 na PS3 i będzie łał, to się przeliczysz, fajerwerków nie będzie. 

 

Zmiany, zmiany, zmiany...

W sterowaniu ? - po co, jest idealne.

W mechanice gry ? - j.w

W grafice ? Tak, będzie lepiej.

W ilości bugów ? - Nie robią tego specjalnie, tak duże projekty muszą mieć błędy, jedne więcej inne mniej, trzeba się z tym liczyć. Na pewno poprawią to co byłe zepsute w bf3.

W mapach ? - Bo są podobne ? ale że jak maja je zmienić ? to są nasze czasy, tak wyglądają miasta w których walczymy.

W broniach ? - Przecież to są bronie naszych czasów, to nie COD tu nie ma tarcz rozmazujących obraz, psów zabijających przy pierwszym kontakcie, latających noży i tomahawków.

 

Małe podsumowanie zmian, pewnie nie wszytko wyłapałem :

Nowe bronie, granaty (chyba 4 rodzaje) flahsbang, zapalający, "wybuchowy", dymny.

 

 

Assault Rifles

QBZ-95-1 (Seen in leaked Alpha screenshots)

CZ805 (Seen in leaked Alpha, Multiplayer Trailer, E3 Footage)

M16A3 (Seen in "Fishing in Baku" Trailer)

AEK-971 (Seen briefly as a dropped weapon in "Fishing in Baku" Trailer)

HK416 (Seen used by a squadmate in "Fishing in Baku" Trailer)

Carbines

M4A1 (Seen in "Fishing in Baku" Trailer)

AK5C (Seen in "Angry Sea" Trailer, Multiplayer Trailer, E3 Footage)

Sniper Rifles/Designated Marksman Rifles

Steyr Scout Elite (Seen in leaked Alpha images and E3 Footage)

QBU-88 (Seen in leaked Alpha images)

SV-98 (Seen in leaked Alpha images)

Kel-Tec RFB (Seen in E3 Footage with blue Digital camo)

LMGs

Mk. 46 Mod. 0 (Seen in "Fishing in Baku" Trailer)

Ultimax-100 (Seen in leaked Alpha images, "Angry Sea" Trailer, Multiplayer Trailer, E3 Footage)

QJY-88 (Seen in leaked Alpha images, Alternate Multiplayer Trailer)

Submachine guns/Personal Defense Weapons

CZ3A1 (Seen in leaked Alpha images, Multiplayer Trailer, E3 Footage)

P90 (Seen in Multiplayer Trailer as a dropped weapon)

Pistols

M9A1 (Seen in Multiplayer Trailer, E3 Footage)

QSZ-92 (Seen in Alternate Multiplayer Trailer)

MP412 REX (Seen in "Fishing in Baku" Trailer)

Shotguns

Serbu Super Shorty (Seen in "Fishing in Baku" Trailer)

Saiga-12 (Seen in "Angry Sea" Trailer, Multiplayer Trailer)

Hawk 12 Gauge (Seen in Multiplayer Trailer)

M26 MASS (Seen in E3 Footage, customizable)

Norinco V1218 (Seen in the Multiplayer Trailer)

Other Weaponry

Milkor MGL Mk 1S (Seen in "Fishing in Baku" Trailer)

M320 (Seen in "Fishing in Baku" Trailer, Multiplayer Trailer, E3 Footage)

RPG-7 (Seen in Multiplayer Trailer, E3 Footage)

FIM-92 Stinger (Seen in Multiplayer Trailer, E3 Footage)

XM25 CDTE (Seen in E3 Footage)

SRAW (Seen in E3 Footage)

C4) (Seen in Leaked Alpha images)

 

 

Spectator mode

Powrót do commander mode

Pojazdy "wodne" że tak się wyraże

Większe zniszczenia

Lepsze wsparcie do e-sporu (nie wiem co mieli na myśli, przytaczam tylko ich słowa)

Zmienna pogoda

Większa personalizacja (tuning) broni, pojazdów i nawet postaci - (tak wiem, to nie simsy, ale jednak)

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chce tego samego co otrzymają PCtowcy - glownie chodzi o grafikę, wielkość map oraz ilość graczy, a nie polproduktu jak w przypadku BF3 na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 chcesz tylu graczy co na Piecu ? R U mad Bro ? Bo na ps4 już jest zapowiedziane 64 graczy, i bodaj 60fps plus grafika na bank będzie na porównywalnym poziomie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chce tego samego co otrzymają PCtowcy - glownie chodzi o grafikę, wielkość map oraz ilość graczy, a nie polproduktu jak w przypadku BF3 na konsole.

Ale gdzie tego chcesz ? na czym ? na ps3 czy na ps4, bo jak na ps3 to już możesz być rozczarowany. Natomiast na PS4 będzie 64graczy, 1024p (podobno) i stałe 60fps.

 

Na ps3 chcesz tylu graczy co na Piecu ? R U mad Bro ? Bo na ps4 już jest zapowiedziane 64 graczy, i bodaj 60fps plus grafika na bank będzie na porównywalnym poziomie. 

 

Dokładnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ,nie ma co oczekiwać i gdybać. wersja na ps3 będzie kolejnym dlc . tu nic więcej nie wyciągną. to będzie ten sam bf3 z lekko przypudrowanym nosem. wersja na ps4 będzie tym co teraz jest możliwe na dobrze wypasionych pecetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas mowie o wersji PS4, dla mnie wersja na PS3 w ogole się nie liczy. Pisze tutaj o wersji na PS4 bo w dziale Playstation 4 jeszcze nikt nowego tematu nie stworzyl, a przynajmniej go nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro konto ps3 jest wspólne z ps4. To może zakup B4 na ps3 (wersja PSN) daje możliwość pobrania też wersji na ps4??

Bo nie wiem na co się zdecydować.. Z jednej strony kupowanie ps4 + gra + ps plus to sporo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro konto ps3 jest wspólne z ps4. To może zakup B4 na ps3 (wersja PSN) daje możliwość pobrania też wersji na ps4??

 

Nie

 

 

Dziś przeglądałem kilka filmików z MP i bogu dzięki przy przeładowaniu niepełnego magazynka amunicja nam nie "znika"

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma znikać tylko w hardcore, chociaż sami jeszcze nie byli pewni. W czasie e3, też nie we wszystkich broniach występowała ta zależność, pistole były wolne od tej przypadłości, tak samo chyba snajperki.

Banan, jakieś nowe filmy czy coś z targów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega grał w wersję alpha gry, rozsyłali przepustki (sprawdźcie pocztę jak macie BF3 na PC, ja niestety się nie załapałem bo miałem ustawione, że nie chce otrzymywać, żadnych wiadomości na @ ;)) i nie chwalił gry za bardzo. Z połowy dlatego, że w ogóle tekstur nie było, budynki kartonowe tak jak na zdjęciach co wyciekły kilka dni przed targami, ale to zrozumiałe, gra w wersji alpha. Destrukcja zerowa, ale podobno ogółem nie ma czego żałować. Skarżył się, że... mapa za duża. Grał na serwerze z 64 graczami, na tej samej mapie co była na targach i wieki się biegało z flagi na flagę. Zaniepokoił mnie, bo to weteran Battlefielda, a ogólna rozgrywka go nie powaliła na kolana. Podsumował wszystko słowami "Battlefield 3.5" :)

 

Nie

 

 

Dziś przeglądałem kilka filmików z MP i bogu dzięki przy przeładowaniu niepełnego magazynka amunicja nam nie "znika"

 

Jesteś pewny? Bo to był jeden z lepszych pomysłów jakie wprowadzili. W końcu nie byłoby durnego przeładowywania broni po wystrzeleniu 10 naboi... Odrobina realizmu by nikomu nie zaszkodziła. Mam jeszcze nadzieję, że bunny hoping zniwelują. A da się zniwelować łatwo, wystarczy, że dodadzą karę odrzutu broni po skoku, albo coś i problem zajączków rozwiązany.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to z targów to na bank nie jest żadne pre-alpha. :) Mówiłem też, że destrukcja poza tym walącym się budynkiem jest znikoma. Walili po tych budynkach z ac130, czołgów i heli i nawet szyby nie wypadły, także pod tym względem jestem zawiedziony. No chyba, że dodadzą możliwość "gruzowania", w co wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na targach byla pewnie gra po lanie, na super sprzętach, tu dali grę W wersji alpha bez tekstur co by najwięcej graczy moglo przetestować, ogólnie to na pierwszych mapach zawsze jest Malo walki, gracze najpierw zwiedzają poznają ja a dopiero potem sie strzelają, co do bf 3,5 to pewnie ma racje wersja na pc nie wiele będzie sie roznic, za krótki okres czasu miedzy nimi, za to na konsolach będzie bf4 w porównaniu do poprzedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh , niestety nie dałem rady obejrzeć do końca tego filmiku z wersji alpha . brak tekstur strasznie mnie zniechęcił . trzeba poczekać na betę.

ps. ale już zauważyłem jeden myk. pewnie będzie trolling z c4 w windzie w tym dużym wieżowcu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo trwał nie będzie bo wieżowiec po 5 minutach będzie się witał z podłożem. Gorzej, że na te inne budynki też chyba można wjeżdżać windami i tam to może być problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×