Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że na E3 była prezentacja z wersji na PC i też racja że gra nie będzie wyglądała tak dobrze (na PS3) jak to co widzieliśmy na targach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli póki co nie ma co się napalać. Mam nadzieje że gta V będzie od razu na ps4, na bf4 poczekam jak będzie na ps4.  Dzięki za wyjaśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli póki co nie ma co się napalać. Mam nadzieje że gta V będzie od razu na ps4, na bf4 poczekam jak będzie na ps4.  Dzięki za wyjaśnienie

zatem pozbawiam cię tej nadziei, V nie ukaże się na PS4;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja naiwny myślałem że w dniu premiery ps4 kupuję bf4, potem gtaV. Tutaj zonk i nie ma nic. To po kiego grzyba ta nowa konsola wychodzi, to trudno trzeba jednak zastanowić się nad kupnem konsoli później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na BF4 w dniu premiery, nie ma na ten moment gry która by mnie wbiła w fotel na PS4.

Liczę nadal na The Order, ale na razie prawie nic o grze nie wiadomo, trzeba czekać nikt nie potwierdził premiery BF4 na PS4.

Chociaż z biznesowego punktu widzenia lepiej tą grę wypuścić trochę później i obawiam się że tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie porąbane. B4 na PS3 wychodzi na koniec października a na PS4 nie wiadomo.. Czyli co nam znowu dadzą jakiś pół produkt? My posiadacze PS3 jesteśmy jakimś gorszym sortem czy jak mam rozumieć takie postępowanie?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą animacją próbujesz mi powiedzieć, że PS3 nie uciągnie takiej grafiki? (spoko jestem tego świadomy) Jednak mogli by na przykład zejść trochę z rozdzielczości w zamian za większą ilość graczy. Zwłaszcza, że spora część graczy męczyła B3 przez ponad rok w rozdzielczości 576p (768x576). Zamiast obecnej 1280x704 dali by np. coś koło 1124x680 a w zamian dali by 32 graczy zamiast 24. Zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą animacją próbujesz mi powiedzieć, że PS3 nie uciągnie takiej grafiki? (spoko jestem tego świadomy) Jednak mogli by na przykład zejść trochę z rozdzielczości w zamian za większą ilość graczy. Zwłaszcza, że spora część graczy męczyła B3 przez ponad rok w rozdzielczości 576p (768x576). Zamiast obecnej 1280x704 dali by np. coś koło 1124x680 a w zamian dali by 32 graczy zamiast 24. Zawsze coś.

 

DICE wielokrotnie wypowiadało się na temat większej ilości graczy, przeprowadzali testy i nigdy wynik nie był satysfakcjonujący.

Nie ma co gdybać co by się działo jakby zjechali ze 100px z pionu i poziomu, może i by się dało może nie.

W 576p może komuś dobrze się grało, ale ja wyłączyłem tak szybko jak włączyłem i na pewno nie jestem jedyny.
Czekam na razie na oficjalną datę premiery na next-geny do tego czasu nie będę wieszał na nikim psów, a okaże się że jeszcze na miło zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to pierdziele nie będę czekał.. Już 31 października ściągam swoją kopie i będzie cisną :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie porąbane. B4 na PS3 wychodzi na koniec października a na PS4 nie wiadomo.. Czyli co nam znowu dadzą jakiś pół produkt? My posiadacze PS3 jesteśmy jakimś gorszym sortem czy jak mam rozumieć takie postępowanie?

 

A co w tyn dziwnego jak dostaniesz poł produkt? A BF3 na konsolach czym byl jak nie poł produktem. Tak kolokwialnie mowiącz "gówna bata nie ukręcisz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję się rozczarowany, to będzie idiotyczna zmiana; toż to jakaś pomyłka, na ps3/x360 będzie po staremu a na ps4/xone, eksperymentujemy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie mogli zrobić wyboru sterowania, przecież to nie jest jakieś budowanie rakiety.

Jedynie zmiana 4 wartości w konfiguracji..., nawet jakby R2/L2 było najwspanialsze na świecie ciężko będzie się odzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam dokładnie to samo,dziwne że to my im płacimy a oni nas mają w dupie.Jak zwykle DICE ma konsole w głębokim poważaniu (nawet next geny),na PC to se zrobię że będę strzelać Caps Lock'iem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pograć trochę i szybko się przyzwyczaić, ale opcje sterowania powinny być dostępne. Podobny problem miałem po przesiadce z x360 na ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/drugie-dlc-do-battlefield-4-odda-nam-zremasterowane-4-mapy-z-battlefield-3/158472 Znów na premiumy i wycięte pół gry trzeba się nastawić. Ja chyba zostanę przy Bad Company 2, w ramach buntu, a i gameplayowo będzie przyjemniej, od BF3 seria uległa intensywnej ,,codyfikacji''. Trudno, ale będą inne dobre fpsy, gdzie nie będę musiał grać z uczuciem wciskania mi wielkiego. mięsistego [...] w doope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym sterowaniem troszkę mnie załamali...ale tak czy siak łykam na premierę bez najmniejszego zająknięcia :D Oczywiście na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/drugie-dlc-do-battlefield-4-odda-nam-zremasterowane-4-mapy-z-battlefield-3/158472 Znów na premiumy i wycięte pół gry trzeba się nastawić. Ja chyba zostanę przy Bad Company 2, w ramach buntu, a i gameplayowo będzie przyjemniej, od BF3 seria uległa intensywnej ,,codyfikacji''. Trudno, ale będą inne dobre fpsy, gdzie nie będę musiał grać z uczuciem wciskania mi wielkiego. mięsistego [...] w doope.

powiedz mi jak oni mogli wyciąć pół gry Bf4, robiąc dlc z zremasterowanych map pochodzących z BF3!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 wymiata,ostatnio serwery naprawili czy cos i lagow brak czyli BF3 idzie w odstawke.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/drugie-dlc-do-battlefield-4-odda-nam-zremasterowane-4-mapy-z-battlefield-3/158472 Znów na premiumy i wycięte pół gry trzeba się nastawić. Ja chyba zostanę przy Bad Company 2, w ramach buntu, a i gameplayowo będzie przyjemniej, od BF3 seria uległa intensywnej ,,codyfikacji''. Trudno, ale będą inne dobre fpsy, gdzie nie będę musiał grać z uczuciem wciskania mi wielkiego. mięsistego [...] w doope.

 

Bunt godny XXI wieku, ale cóż za hipokryzja :) Znasz może mapy Oasis i Harvest Day? Bo nie wiem czy grałeś, ale to są mapy z Bad Company, które zostały przeniesione do Bad Company 2 (niby dodano destrukcję 2.0). Żeby tego było mało, były one w paczce składającej się z czterech map, a pozostałe dwie zostały żywcem wycięte z kampanii dla jednego gracza. Brzmi jak powiew świeżości, nie? I proszę, nie rozwijaj na forum swoich złotych myśli i doświadczeń analnych w postaci wciskania różnych wielkich mięsistych rzeczy w odbyt... Serio.

Bad Company 2 wymiata,ostatnio serwery naprawili czy cos i lagow brak czyli BF3 idzie w odstawke.

 

Jeszcze kilkadziesiąt takich nostalgicznych jednostek jak ty i może będzie z kim grać w tego Bad Company 2. Bo jak tam byłem ostatnio to wiało pustkami... a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sledze tematu i mam pytanie,bf4 wyjdzie miesiac wczesniej na ps3?Czy bedzie mozna przeniesc statystyki konta z ps3 na ps4?Czy beda to odrebne dwie sprawy czyli inne staty na ps3 i inne na 4.Mysle ze nie oplaca sie kupywac na ps3 bo bedzie to lekko ulepszona wersja bf3 czyli taki dodatek wedlug mnie ps3 juz wiecej nie wyciagnie,co innego na ps4 chyba poczekam ten miesiac i bedzie odrazu  kozak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to dice przyglada sie możliwości zaimplementowania czegoś takiego ale jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×