Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

One wszystkie(te z polskiej dystrybucji) mają na pudełku logo pss z opisem, że za 39,90 jest migracja. Możesz brać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może jak to jest z pudełkowym bf4 z empiku, w sensie ten pass na ps4, dzwoniłem i typ nie wiedział ocb.. czy każdą wersje pudełkową będzie można "przerobić" na ps4 ? thxxx 

w środku masz kod do przejścia na ps4 ... ja wczoraj kupiłem w empiku i ten kod mam w środku a na opakowani powinno ci pisać o tej możliwości

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym pakietem bojowym ? Na ultimie nadal brak zadnego kodu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co z Premium? Miało byc 30 do pobrania, a tu dalej nic. BF4 dostępny był po północy, zagrałem na szybko trzy rundki (w trzeciej wszystkich wywaliło) pierwsze wrażenia na plus. (dużo lepiej niż beta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce serwerow nadal wszystkie puste? Czy cos sie zmienilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brac na ps3 czy lepiej poczekac na ps4? Wiem, wiem bedzie kod na ps4, ale nie mam mozliwosci doladowania polskiego konta i nie wiem czy zadziala z niemieckim kontem ten kod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce serwerow nadal wszystkie puste? Czy cos sie zmienilo?

Wyszukiwarka jest zepsuta, mi pokazuje ciągle wszystkie pełne. Najlepiej ustaw filtr na EU cofnij się do poprzedniego menu i dołączaj przez szybką grę na tryb który chcesz grać.

 

@wili23

Moim zdaniem te kody są uniwersalne dla europy, tylko przy koncie niemieckim zapłacisz 9,9 euro

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@willi

no chyba wybór prosty . różnica między wersjami ps3 a ps4 jest kolosalna. jak kupujesz za chwilę ps4 to wybór jest jeden.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@willi

no chyba wybór prosty . różnica między wersjami ps3 a ps4 jest kolosalna. jak kupujesz za chwilę ps4 to wybór jest jeden.

Co za różnica ja kupiłem ps3 za 199+39 migracja wyjdzie mi 238 pln, internet mam szybki pobiorę te 40-50GB(mam nadzieję, że psn pozwoli pobierać co najmniej 4mb/s) a gram już od 3 dni, więc jaki oczywisty wybór?

rozumiem wersja ps3 i migracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody migracyjne sa regionalne czy jak?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica ja kupiłem ps3 za 199+39 migracja wyjdzie mi 238 pln, internet mam szybki pobiorę te 40-50GB(mam nadzieję, że psn pozwoli pobierać co najmniej 4mb/s) a gram już od 3 dni, więc jaki oczywisty wybór?

rozumiem wersja ps3 i migracja?

widzisz, jakbym miał możliwość kupna konsoli ps4 w dnniu premiery to bym na bfa na ps3 nawet nie chciał patrzyć . życie przymusiło mnie na razie do męczarni w grafice rodem z tamtego wieku . jakbym miał w planach szybką przesiadkę z ps3 na ps4 to dla mnie wybór jest oczywisty- nie tykać bfa , szkoda sobie psuć smaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze u nas na premiere dostana tylko ci co mieli preordera do 4.09. Reszta nie wiadomo kiedy. Zaden sklep nie gwarantuje dostepnosci a wrecz twierdza ze bedzie ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka jest zepsuta, mi pokazuje ciągle wszystkie pełne. Najlepiej ustaw filtr na EU cofnij się do poprzedniego menu i dołączaj przez szybką grę na tryb który chcesz

Tak robie od wtorku. Tyle ze u mnie zamiast pelne, wszystkievsa puste. A szybka gra tez pozwala tylko na conquest i tdm, bo reszta trybow pusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnie wkurw... wieszanie się konsoli... co 2 godzinki bankowo zwiecha... :/

Pograłem wczoraj z 8 godz i zero problemów,no może poza jednym,w dupę dostałem niemiłosiernie,nic mi gra nie szła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze wydaje mi sie ze warto jednak brac bf4 na ps3, bo kiedy realnie zagramy na ps4 to tylko sony raczy wiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robie od wtorku. Tyle ze u mnie zamiast pelne, wszystkievsa puste. A szybka gra tez pozwala tylko na conquest i tdm, bo reszta trybow pusta.

 

musisz w filtrze ustawić wyszukiwanie miejsc 1-5 wtedy będą serwery z jednym miejscem wolnym na serwerze.

 

proste i praktyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w mojej wyszukiwarce wszystkie sa puste. Przynajmniej do wczoraj. Dzisiaj nie probowalem jeszcze.

Odblokowal juz ktos jakiekolwiek camo do broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwesti migracji z Ps3 na Ps4 za 39 zł, też mi się nie uśmiecha grać na Ps4 a płytę trzymać od Ps 3, ale ciekawi mnie jedne rzecz. Czy gra będzie wymagała tylko obecności płyty w czytniku a cała gra będzie chodziła z dysku czy tak samo będzie rzeźbić jak na Ps3? Bo jak nie będzie czytać cały czas z płyty to chyba jest to do przełknięcia? Narazie sam nie wiem czy za miesiąc pogonic tę wersję i kupić na ps4 czy robic upgrade? Na wszelki wypadek kodów nie używam.A wy jak zrobicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, powiedzcie mi czy dałem ciała...kupiłem dziś BF3 w Saturnie. Na pudełku mam info że za pare PLN bedę miał dostęp na PS4.

Chciałem mieć dodatek Chińska Nawałnica...rozumiem że nie będę go miał w tej wersji gry? Teraz tylko PSN i zakup za pewnie ok 60 PLN?

 

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jeśli chciałeś mieć dodatek chińska nawałnica za free to musiałbyś kupić grę w preorderze. teraz jedyna możliwość nabycia dlc to kupno w psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie preordery na ps4 czy liczycie na zakup ze sklepowej polki? Bo po dzisiejszym wywiadzie we wszystkich sieciach handlowych dostepnych w moim miescie, jestem pelen obaw o dostepnosc w tym roku.

Pytalem tez wczesniej o te ulepszenia bojowe dostepne w trakcie meczu. Ogarnal to ktos? O co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komputroniku mają z dodatkiem, dziś dzwoniłem do sklepu żeby potwierdzić. Sam kupiłem u nich poprzez allegro z odbiorem osobistym, ale dopiero po świętach będzie zrealizowane zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×