Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przerzucilem kilka postów, przepraszam za powielanie. Będę grać na razie multi. Szkoda, bo wyciągnąłem się w kampanię heh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mial byc zloty battlepack dla premiumowcow. Dostal ktos z was? bo ja go nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy. Jestem posiadaczem ps3. Chciałbym zakupić BF 4 aby pograć, chciałbym dodać że to będzie 1 fps na konsole. 

Warto kupić BF 4 aby pograć w mutli ? Czy kupić CODa? poproszę o plusy i minusy, a może BF 3 ?

Dziękuję za pomoc

Jedyna moja rada w tym przypadku - wyrwij używanego CODa - MW3 lub Black Ops powinny być teraz za około 50, albo Bad Company 2 ewentualnie BF3.

Pograj, porównaj, zdecyduj co ci bardziej pasuje.

 

@DaaV

Wyśmiałem twój śmieszy jak dla mnie post o teorii jakby BF4 był "symulatorem wojny" - powtarzam cokolwiek to znaczy - ponieważ wielopoziomowe mapy, dostępność pojazdów czy rzucanie skrzynek z amunicją nie oznaczają żadnej symulacji. Jak słusznie napisałeś:

 ale i tak dodają smaczku i odrobiny realizmu

 

Właśnie odrobiny. Fakt, faktem że ta odrobina nie czyni BFa żadną symulacja. Z czego osobiście bardzo się cieszę.

Bene, tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać z multi przejdzie na ps4 czy wszystko od nowa trzeba będzie odblokować przy migracji z ps3 na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grają w multi BF4: czy 24-ech graczy na mapkach jakoś przeszkadza? mam na myśli czy są duże pustki? Zamierzam kupić BF4 na ps3 i nie wiem czy jest podobnie jak w BF3 czy mapy są zdecydowanie za duże na 24 graczy. Proszę o krótką opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mapy? Gdzie? Jak?

TYlko 2tyg. wcześniejszy dostęp do dodatków. Jeśli i tak każdy kupię, to kupując Premium jestem, przynajmniej w przypadku BF3 byłem, chyba 60 zł do przodu. Bronie mnie nie interesują, i tak wszystkich nie poznam.

 

Po pierwsze mówimy o tym jak ktoś nie kupił premium lub nie chce go kupić. A teraz spieszę z wyjaśnieniem. W podstawowym BF4 masz 10 map multiplayer. W usłudze premium ma być 5 dodatków w każdym z dodatków po 4 nowe mapy, co daje nam 20 nowych map. Nie sądzisz, że ten który nie chce zapłacić za premium jest trochę oszukany? Po co mieć podstawkę, skoro wystarczyło by kupić premium i mieli byśmy więcej z niego niż z podstawowej gry.

 

Inną sprawą jest "levolution" hahahaha, zrobili skrypt na mapie przypudrowali trochę grafike i nazwali grę BF4 a tak naprawdę to tylko BF3.1  Battlefield'y co rok to kompletna porażka.

 

 

Następna sprawa to muzyka w BF3 i BF4... CO ONI Z NIĄ ZROBILI?! Odsyłam tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=bydGoAdvmZo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać z multi przejdzie na ps4 czy wszystko od nowa trzeba będzie odblokować przy migracji z ps3 na ps4?

Wszystko przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy, ale te dodatkowe mapy możesz sobie dokupić osobno. Kupując pakiet premium nie dostajesz tych map już teraz.

Nie możesz kupić samego premium , to jest takie jedno duże dlc do wersji podstawowej.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy, ale te dodatkowe mapy możesz sobie dokupić osobno. Kupując pakiet premium nie dostajesz tych map już teraz.

Nie możesz kupić samego premium , to jest takie jedno duże dlc do wersji podstawowej.

Wiem o tym dobrze, pytanie tylko czy chce mi się za pojedynczy dodatek wyrzucić 60 zł? Na siłę próbują nam wcisnąć rzeczy które przynajmniej w połowie powinny być w podstawce. Tak samo jak reklamowanie premium,"Wynosimy usługę premium na nowy poziom", "co dwa tygodnie nowy content!" Jaki sobie myślę... Dwa nowe dogtagi... Ktoś uwagę w ogóle zwraca na takie pierdoły jak dogtagi?

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci na siłę nie każą kupować. Pakiet premium wychodzi taniej, ale nie wiesz czy dodatki Ci przypasują.

Płacisz pojedynczo za dlc ( w sumie wychodzi drożej ) , ale masz możliwość wyboru czy kupujesz czy nie kupujesz ( bo np jakieś mapy Ci nie pasują).

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mial byc zloty battlepack dla premiumowcow. Dostal ktos z was? bo ja go nie widze.

Dla premium czyli tych którzy kupili tako owa wersje tak? Dziś nie wchodziłem, ale jestem ciekawy, co miało by w nim być jakieś losowe przedmioty jak w przypadku tych na starcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przechodzi.

To super, w takim razie można kupić na ps3. Pobrałem sobie z http://www.pssite.com/news-29206-tak_faktycznie_prezentuje_sie_battlefield_4_na_ps4__zobacz_wideo_w_bardzo_dobrej_jakosci.html

filmik i jakość na ps4 w multi jest porażająca jak dla mnie. Szkoda że nie dali porównania z ps3 jednak jakość w ps4 prezentuje się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam problem z zawieszającym się battlefildem?? Co ciekawet Battlefield 3 też zaczoł się zawieszać.. I to na obu konsolach..

Też mam ten sam problem. Gdy załaduję mi mapę w multiplayer mogę wybrać klasę postaci ale gdy chcę zacząć grę odrodzić się na fladze albo osobie z drużyny zawiesza mi konsolę za każdym razem. Wcześniej grałem kilka godzin i czegoś takiego nie było, konsola się zawieszała ale po ponownym odpaleniu gry wszystko działało. Dopiero wczoraj coś się popsuło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mówimy o tym jak ktoś nie kupił premium lub nie chce go kupić. A teraz spieszę z wyjaśnieniem. W podstawowym BF4 masz 10 map multiplayer. W usłudze premium ma być 5 dodatków w każdym z dodatków po 4 nowe mapy, co daje nam 20 nowych map. Nie sądzisz, że ten który nie chce zapłacić za premium jest trochę oszukany? Po co mieć podstawkę, skoro wystarczyło by kupić premium i mieli byśmy więcej z niego niż z podstawowej gry.

 

Inną sprawą jest "levolution" hahahaha, zrobili skrypt na mapie przypudrowali trochę grafike i nazwali grę BF4 a tak naprawdę to tylko BF3.1  Battlefield'y co rok to kompletna porażka.

 

 

Następna sprawa to muzyka w BF3 i BF4... CO ONI Z NIĄ ZROBILI?! Odsyłam tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=bydGoAdvmZo

Nie, nie sądzę. Chcesz dodatki, a nie chcesz premium. Kupujesz sobie po kolei dodatki. Ja wolę Premium, oprócz dodatków już wliczonych mam bonusy. Nie rozumiem Twojego oburzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Planuję kupić wersję pudełkową na PS3, uruchomić grę raz, pograć chwilę a następnie sprzedać. Następnie po nowym roku zamierzam zakupić PS4, gdy zaloguje się na swoje konto, wydam to 39 zł za "przejście" BF4 na nextgena będę mógł pobrać bez problemu BF4 z PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , musisz mieć wtedy w czytniku ps4 bf4 z ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Dizzy marudzisz jak zawsze ;]
Nikt nikomu nie kaze kupowac premium. Ono nie daje zadnej przewagi, jedynie jest to pewnego rodzaju oplata z gory za cos, co potem i tak kazdy moze kupic osobno. Wiec czy premium czy nie, roznicy nie ma. ja kupilem, bo podobnie jak w BF3 czy CoD, wole zaplacic z gory, a nie potem wydawac po 60 zl. A tak bede mial wszystkie dodatki ktore i tak bym kupil, troszke taniej. Plus te wszystkie inne mniejsze dodatki typu battlepacki i kamuflaze. Ot tak lubie sobie pokolorowac gnata. Nie widze sensu rozwodzenia sie nad tym. To tak jak kiedys mozna bylo za Cyfre+ zaplacic za rok z gory, i wychodzilo pare stowek taniej. Content byl ten sam. Rozpieszczaja premiumowcow pewnymi malymi giftami, za to ze zaplacilismy z gory. Bo kupujac dodatki osobno mozna ktoregos nie kupic czy pominac, nie dajac im tym samym zarobic. Proste.
 

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 40 lvl w multi więc już coś mogę napisać o grze.

Odnoszę wrażenie że w tym momencie gramy w wersję beta a to co było przed premierą to była alfa. Błędów jest cała masa i minie chyba z pół roku zanim DICE wszystko naprawi. Dziwne artefakty w grze jeszcze jestem w stanie wybaczyć. Np wczoraj chiński czołg notorycznie respił mi się z jakąś "blachą" na lufie która zasłaniała pół obrazu, na szczęście wysiądź-wsiądź pomagało albo SG553 bez jakiejkolwiek optyki raz na jakiś czas miał zasłoniętą szczerbinkę ?! Zwisów konsoli i sytuacje gdy cały serwer się wysypywał też miałem bez liku. To co mnie najbardziej irytuje to AUTO AIM który jest wręcz olbrzymi. Gdy biegnie grupka przeciwników celownik często dosłownie głupieje i skacze po wszystkich sam. Owszem można wyłączyć tylko wtedy jest pełno sytuacji gdy biegnę za gościem, pakując mu cały magazynek w plecy, on się odwraca i zabija mnie w ułamku sekundy. Widać ewidentnie że celowanie w najnowszym BFie to ukłon w stronę casuali. W pojedynku 1 vs 1 zwycięzcą chyba zostaje ten który nie lepiej strzela lecz ten który ma więcej szczęścia, tak to widzę. Druga rzecz która mnie niesamowicie irytuje to brak party przed grą  z przyjaciółmi oraz brak kolejki... Nie można było zrobić ctrl+C - ctrl+V z BF3, tam działało to dobrze.

Co do singla to się nie wypowiadam, zagrałem tylko jedną misję by odblokować REXa. W całości dopiero na PS4.

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gucio

"dziwna blacha", "zasłonięta szczerbinka" to nie bugi tylko moc PS3/optymalizacja gry przez DICE. W skrócie za mało pamięci i tekstury się nie doczytują odpowiednio szybko, raz przebiegłem całą mapę zanim tekstura broni się wyświetliła.

Niestety tak to jest jak się robi jedną grę na 5 platform.... nie ma czasu na porządne testy przed premierą a już rozpiska DLC na rok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Nie można było zrobić ctrl+C - ctrl+V z BF3, tam działało to dobrze.

Co do singla to się nie wypowiadam, zagrałem tylko jedną misję by odblokować REXa. W całości dopiero na PS4.

 

Ctr+c to Ty masz takie przyciski na padzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 40 lvl w multi...

Jak Ty tego dokonałeś ? :shok: Ja do 40 dojdę za jakieś 3 miesiące :biggrin:

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widzialem goscia z 72 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
72? Pozdrawiam jego życie prywatne

 

Może znowu jacyś "robocikowi bosterzy"? Znając cwaniactwo internetowych graczy ktoś już odkrył sposób na bostowanie :down: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają przyjaciół w realu to szukają w necie, a mając tak wysoki lvl jest się przecież zajebistym.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×