Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś orientuje się czy jakoś da się zaradzić problemowi z kasującą się kampanią? Ofc bardziej interesuje mnie multi, ale nie ukrywam, że przeszedłbym chętnie kampanię, bo wydawała się ciekawa.

Edytowane przez damis95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zobaczyć jak się prezentuje naprawdę multiplayer Battlefield 4 na PS4 to niech sobie pobierze filmik (861mb) z linka poniżej.

 

Linki do materiałów z kampanii jak i z XO dla porównania też dostępne - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-next-gen-now-battlefield-4

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to emblemat jest widoczny podczas stosowania domyślnego maskowania..

Obadam sprawę.

 Słuchajta. 

 

 Mam problem z jetem na Rouge Transmission grając po stronie CCCP. 

Jeżeli ustawię drugą bron Hydra Rockets, to w momencie przełączania broni wrzuca mi na zewnętrzny widok. Co niezwykłe, na hc ten widok jest wyłączony.

W innych ustawieniach, laser, bomby, jest normalnie. Po stronie chińskiej na Q 5 fantan ten problem nie występuje.

Ktoś ma podobnie? Może ktoś sprawdzić? 

Gram co prawda na już mocno zdezelowanym padzie ;) 3 stick wyjeb... i nieraz pitoli mi przyciski, ale podejrzewam, że to bug w grze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam problem z zawieszającym się battlefildem?? Co ciekawet Battlefield 3 też zaczoł się zawieszać.. I to na obu konsolach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również występuje problem z niezapisyjaca sie kampania.

Cxy jak kupię Premium to pobiera się jakiś kod ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisali wyżej jest to kwestia o której EA już wie (pisali w battlelogu odnośnie nadchodzącego patcha). Sam też zgłosiłem sprawę do DICE i czekam aż odpiszą, może czegoś ciekawego się dowiem

Edytowane przez damis95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odepnijcie neta z konsoli i grajcie w singla offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj pojawil sie artefakt podczas gry, gralem okolo 1h i wyskoczyl trojkat szary na srodku:p mysle ze to bug w grze a nie wina konsoli, problem w innych grach nie wystepuje nawet podczas dluzszej sesji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u wszystkich na mapie Fabryka 311 siatki(płot) doczytuje sie tak długo,że praktycznie......co ja pisze,na tej i kilku innych mapach(głownie bogatych we flore i faune)przez dobre 2 minuty doczytuje sie podłoże i detale otoczenia(o ile płot to detal) i oczywiście w trakcie tych 2 minut nic albo niewiele słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na pacza. Najkrótszy komentarz do wszystkich tych niedoróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie o co kaman. Chodzi mi o znajdki (nieśmiertelniki) w kampanii, w misji Góry Kunlun chyba zbugowały mi się chyba nieśmiertelniki. Zebrałem dwa pierwsze w więzieniu 2/3 i przed dyspozytornią gdzie trzeba się bronić zanim Dima otworzy drzwi zginąłem i zacząłem od punktu kontrolnego naciskam start a tu 1/3 nieśmiertelniki wróciłem się szybko w te dwa miejsca gdzie zebrałem owe nieśmiertelniki o dziwo były jeszcze raz do zebrania ale nie pokazało jak wziąłem , więc grałem dalej ukończyłem misje, po tym powtórzyłem jeszcze raz tą samą misje zebrałem nieśmiertelniki na nowo ale dalej pokazuje 2/3. Czyżby grała zaliczyła tylko że błędnie pokazuje ? Miał ktoś już taki problem?    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zobaczyć jak się prezentuje naprawdę multiplayer Battlefield 4 na PS4 to niech sobie pobierze filmik (861mb) z linka poniżej.

 

Linki do materiałów z kampanii jak i z XO dla porównania też dostępne - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-next-gen-now-battlefield-4

 

Jakość niezła, ale na tym linku http://www.gamersyde.com/leech_30925_1_en.html Jest dużo ładniejsza  Jakość :/ i szybciej się ściąga Mam nadzieję że na PS4 będzie jakość bliżej tego linka co zamieściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie o co kaman. Chodzi mi o znajdki (nieśmiertelniki) w kampanii, w misji Góry Kunlun chyba zbugowały mi się chyba nieśmiertelniki. Zebrałem dwa pierwsze w więzieniu 2/3 i przed dyspozytornią gdzie trzeba się bronić zanim Dima otworzy drzwi zginąłem i zacząłem od punktu kontrolnego naciskam start a tu 1/3 nieśmiertelniki wróciłem się szybko w te dwa miejsca gdzie zebrałem owe nieśmiertelniki o dziwo były jeszcze raz do zebrania ale nie pokazało jak wziąłem , więc grałem dalej ukończyłem misje, po tym powtórzyłem jeszcze raz tą samą misje zebrałem nieśmiertelniki na nowo ale dalej pokazuje 2/3. Czyżby grała zaliczyła tylko że błędnie pokazuje ? Miał ktoś już taki problem?    

Tak, ja to mam. Jest to ostatni dogtag, którego mi brakuje, pomimo że zebrałem 3 to nadal zalicza 2. A na bieżąco jesteś z patchami? Bo aktualnie nie mam opcji uaktualnienia i po cichu liczyłem na to, że patch zlikwiduje ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj pojawil sie artefakt podczas gry, gralem okolo 1h i wyskoczyl trojkat szary na srodku:p mysle ze to bug w grze a nie wina konsoli, problem w innych grach nie wystepuje nawet podczas dluzszej sesji :)

tez to mialem. Na tej leśnej 311 costam. Na fladze B, w centrum. Szare trójkąty. Jak zmieniłem pozycję znikały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już kupował Premium przez ps store ?

Chcę kupić z kumplem i vhce wiedziec czy fos sie stanie oprocz znikniecia pieniędzy. Wiadomo o co chodzi, kasa poszla, nie ma nic ( oprocz pozniejszych dodatkow ) . Czy jak kupimy na spółkę to obaj bedziemy grac z statusem premium ? Tzn jak kogos zabijemy.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym byłwcześniej to bym Ci bardzije wyjaśnił, że oni robią symulator wojny kolego, a nie że ustawisz sobie dwie bazy szereg tuneli i 2 drużyny którę się mordują kto więcej..

im bardziej realistyczne odzwierciedlenie map tym lepiej, bo co Ci budynki skoro nie będziesz mógł do nich wejść? na tym to polega, różne taktyki i zaskoczenia przeciwników będą decydowały o zwycięstwie, ktoś ma przewagę, ktoś nie. jak na wojnie..  -_-

 

chcesz mieć brak poziomów itp. kupuj coda  :dry:

Buahahah!

Dobre , naprawdę niezły żart.

Cokolwiek bowiem robi DICE z serią BF jest to ma to tyle wspólnego z symulatorem wojny, co Złombol - 

z rajdami WRC.

 

I na koniec pragnę jeszcze raz podkreślić i wyjaśnić, że żadna gra - tym bardziej FPS - nie będzie dążyć do realizmu. Gdyż im bardziej będzie dążyć do realizmu tym mniej będzie grywalna.

Tyle.

Chcesz realizmu w zabawie - "symulatora wojny" cokolwiek to znaczy - polecam 24-ro godzinnego MilSima w terenie.

Edytowane przez Mori
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym byłwcześniej to bym Ci bardzije wyjaśnił, że oni robią symulator wojny kolego, a nie że ustawisz sobie dwie bazy szereg tuneli i 2 drużyny którę się mordują kto więcej..

im bardziej realistyczne odzwierciedlenie map tym lepiej, bo co Ci budynki skoro nie będziesz mógł do nich wejść? na tym to polega, różne taktyki i zaskoczenia przeciwników będą decydowały o zwycięstwie, ktoś ma przewagę, ktoś nie. jak na wojnie..  -_-

 

chcesz mieć brak poziomów itp. kupuj coda  :dry:

 

HAHAHAHA. Chłopie jesteś moim mistrzem po tej wypowiedzi.  BF i symulator wojny? Jeśli już chcesz brać pod taką kategorie jak "symulator wojny w grach komputerowych" to polecam ci się zapoznać z ARMA 3.

 

Co do BF4, nie chciałbym nic mówić, ale troszkę go przyspieszyli, dzięki czemu nabrał troszkę szybkości/dynamiczności, więc upodobnił się trochę do CoDa który przez ciebie jest stylizowany na gorszą grę. A to tak naprawdę dwie różne gry, czyż nie?

Wracając do BF4, niestety tak samo jak w BF3 pojazdy są strasznie osłabione, przez co dostaje białej gorączki (jeśli ktoś nie wie o co chodzi z tym osłabieniem proszę sprawdzić BF2 lub te wcześniejsze PRAWDZIWE Battlefield'y). Gra została ułatwiona do granic możliwości. Ilość graczy na konsoli (mówimy o PS3 i X360) jest żenująca. Nie ma co się oszukiwać nie warto mieć tej gry na tą generacje konsol.

 

Edit.

 

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o premium...(^(&$*#^%* EA) Boże Święty, usługa która kosztuje tyle samo co gra, a niby mówią, że na statystyki możemy "popaczeć" za darmo... (aluzja względem COD'A, jakaż to ich usługa ELITE jest zła) co z tego, że możemy "popaczeć" za darmo, skoro musimy zapłacić drugie tyle. A prawda jest taka, że jak nie ma się premium to połowę map nie mamy, o broniach nie wspomnę.

Ręce opadają...

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie móię, że masz tutaj realizm pełną gębą, bo tak to każdy miał tylko 1 życie i po grze, czyż nie? :) medycy którzy w 1 sekundę reanimują postrzały w głowę, dobrze dobrze. co nie zmienia faktu panowie, że cod to po prostu cieczka, a w serii Battlefield zawsze były elementy taktyki dzięki właśnie pojazdom, rozbudowanym wielopiętrowym mapom itp. fakt, że pojazdy już w BF3 były słabe pod względem wytrzymałości do BF2 (tak, jest różnica, nagrałem siętrochę w BF2 ;) ) ale i tak dodają smaczku i odrobiny realizmu. w bf4 nie grałem jeszcze, więc sięnei wypowiadam na temat rozgrywki, ale fakt skarżenia się, że można wejść na wyższy poziom na mapie jako przewagę jednych nad drugimi jest co najmniej śmieszny. Arma inna liga całkowicie :) pozdrawiaj hejterów, któzy nawet nie widzą do czego pisałem moją wypowiedź  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA. Chłopie jesteś moim mistrzem po tej wypowiedzi.  BF i symulator wojny? Jeśli już chcesz brać pod taką kategorie jak "symulator wojny w grach komputerowych" to polecam ci się zapoznać z ARMA 3.

 

Co do BF4, nie chciałbym nic mówić, ale troszkę go przyspieszyli, dzięki czemu nabrał troszkę szybkości/dynamiczności, więc upodobnił się trochę do CoDa który przez ciebie jest stylizowany na gorszą grę. A to tak naprawdę dwie różne gry, czyż nie?

Wracając do BF4, niestety tak samo jak w BF3 pojazdy są strasznie osłabione, przez co dostaje białej gorączki (jeśli ktoś nie wie o co chodzi z tym osłabieniem proszę sprawdzić BF2 lub te wcześniejsze PRAWDZIWE Battlefield'y). Gra została ułatwiona do granic możliwości. Ilość graczy na konsoli (mówimy o PS3 i X360) jest żenująca. Nie ma co się oszukiwać nie warto mieć tej gry na tą generacje konsol.

 

Edit.

 

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o premium...(^(&$*#^%* EA) Boże Święty, usługa która kosztuje tyle samo co gra, a niby mówią, że na statystyki możemy "popaczeć" za darmo... (aluzja względem COD'A, jakaż to ich usługa ELITE jest zła) co z tego, że możemy "popaczeć" za darmo, skoro musimy zapłacić drugie tyle. A prawda jest taka, że jak nie ma się premium to połowę map nie mamy, o broniach nie wspomnę.

Ręce opadają...

Jakie mapy? Gdzie? Jak?

TYlko 2tyg. wcześniejszy dostęp do dodatków. Jeśli i tak każdy kupię, to kupując Premium jestem, przynajmniej w przypadku BF3 byłem, chyba 60 zł do przodu. Bronie mnie nie interesują, i tak wszystkich nie poznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nowy bf ucieka w stronę CODa lub MOHa. Widać twórcy chcą ściągnąć jak największą rzeszę fanów do swojej produkcji. Czy im się to uda? Zobaczymy. Zawsze wychodzę z założenia że jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego.

Z tymi symulatorami to temat już przerabialiśmy ze sto razy. Gra ma bawić a nie odstraszać. Czy to strzelanka czy wyścigi, im bardziej szła by w realność tym mniej osób by w nią grało. Powiedzmy więc że serii bf'a najbliżej do realności z przedziału szoterów dla mas.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy i mam mały problem z BF4, grałem sobie w kampanię, a pewnego razu chcąc ja kontynuować mojego zapisu nie ma, nie mogę jej kontynuować, ktoś miał podobny problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy. Jestem posiadaczem ps3. Chciałbym zakupić BF 4 aby pograć, chciałbym dodać że to będzie 1 fps na konsole. 

Warto kupić BF 4 aby pograć w mutli ? Czy kupić CODa? poproszę o plusy i minusy, a może BF 3 ?

Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy. Jestem posiadaczem ps3. Chciałbym zakupić BF 4 aby pograć, chciałbym dodać że to będzie 1 fps na konsole.

Warto kupić BF 4 aby pograć w mutli ? Czy kupić CODa? poproszę o plusy i minusy, a może BF 3 ?

Dziękuję za pomoc

To tez mój pierwszy fps na konsoli, ledwo gram, idę zgon, ale polecam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy i mam mały problem z BF4, grałem sobie w kampanię, a pewnego razu chcąc ja kontynuować mojego zapisu nie ma, nie mogę jej kontynuować, ktoś miał podobny problem??

Sporo ludzi ma ten sam problem. Musisz czekać na łatkę albo probówać usuwać pliki/grać offilne ale czy to pomoże musisz sam sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×