Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też mnie wywala. Co jakiś czas tracę połączenie z sesją.... W inne gry jest ok. Ma-sa-kra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie mój net, ufff. Pisałem Ci na PW że na pięć minut gry , pięć utraceń połączenia z serwerami. Dice idzie po rekord.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobaczyłbyś może bez połączenia z serwerem idzie Ci znacznie lepiej! Spróbuj też czasami odłączyć pada, albo wyłączać telewizor. Może być tak, że znów znajdziesz przyjemność z gry!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblukaj nowe bronie. Niedługo dostaniemy rpg'a który ma magazynek na 300 pocisków i szybkostrzelność mini-gana. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, widziałem ten nowy granatnik. Wszyscy będą z tym biegać to nawet nie ma cienia wątpliwości. Świetne są te aa miny. Zasięg mają niesamowity. 2-3 osoby na mapie z tym i polatane, a już na pewno attack heli można sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami nie pokazuje na killcamie kto mnie zabil zn nie polazuje goscia na pomaranczowo nie wiem czy to tak ma byc czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem cyrk, chciałem zrobić to zadanie z F2000, czyli metro. Trzy razy kolejka, po kolejce wczytywanie mapy, czarny ekran i po chwili ognista burza :-\ Między czasie z 7 komunikatów podczas wyboru serwera że utracono połączenie. Tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na problem z utratą połączenia narzekało sporo osób. Może coś grzebali w serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym pogral w te mapki z bf3, nie grałem w 3, ale jak oglądam na yt game play itp to ta gdzie jest taka ładna jesień i w ogóle nie wiem jak ona się nazywa, ale SWIETNA moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o Kaspijskiej Granicy? Świetna mapa pojazdami. Stary , szczerze polecam Bf3, używkę wyrwiesz w cenie mniejszej niż dlc do Bf4. Mapy są kozackie, a gra nie ma takiej ilości błędów jak młodsza siostra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś zniżki w ps+, choć ja sobie wezmę z pracy i zobaczymy, widziałem conieco jak yoshi grał, oglądałem na yt i nie było tragedii fajnie wygląda i co najważniejsze nie ma pustek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, EA wycofało się z Passów. Tyczy to wielu starszych gier, także BC2 (w tym wypadku Vip Code jest bodajże do pobrania za darmo ze sklepiku).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ale znieśli. Można grać w używanego Bf3 bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież za ile jest teraz w ps? 39zl czy ja się mylę?

No zgadza się, przecież to żadne pieniądze :) choć wole mieć to w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orety, krzyzak pewnie po prostu nie wiedział o wycofaniu przepustek, dlatego tak napisał ;). Bierz śmiało BF3 - jeśli chcesz pograć na DLC (co polecam), to warto także przemyśleć kupno wersji Premium. Ja pudełkową wersję wyrwałem w jeszcze niższej cenie, niż ta promocyjna ze Sklepiku.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była taka promocja, ale czy jeszcze jest to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na gry EA trwa do 12 marca, wiec jeszcze można się załapać.

 

 

 

Ile jest tych dodatków :@ jakieś pełne pakiety itp

Pięć dodatków po cztery mapy, do tego nowe bronie i zadania, Premium dodaje także pierdoły w stylu nieśmiertelników, pierwszeństwa na serwerach, itp. Z drugiej strony możesz ewentualnie skusić się na promocję w Store i kupić pojedyncze dodatki - jeśli nie widzi Ci się bieganie po wielkich mapach przeznaczonych dla pojazdów, to np. rezygnujesz z Armored Kill albo Endgame :).

Moim zdaniem najlepsze są Back to Karkand, Aftermath i w sumie Endgame potrafi być bardzo przyjemne. Close Quaters to juz kwestia gustu (malutkie mapy i rozgrywka a'la CoD), podobnie w Armored Kill, z tym że tu jest sytuacja odwrotna.

 

W razie czego z dyskusją można przenieść się do tematu BF3, żeby nie robić tu już offtopu ;).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tego to nie wiedzialem ze wycofali:) Przepraszam za wprowadzenie w blad:( W plusie byl BF3 jakis czas temu:) Musze zobaczyc czy dodawalem go do listy, jak tak to moge komus sprezentowac moja pudelkowa wersje za okazyja cene:)

Edytowane przez krzyzak86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zadam pierwsze pytanie na forum (szczerze za bardzo nie liczę na sukces, ale może jednak ktoś mi to jasno objaśni), więc tak:

Raz biegam szybciej, a raz wolniej pomimo perku "Atak" z którym to zawsze powinienem biec szybciej bo bieg mam od razu jako 1 poziom. Kij wie od czego to zależy, może od specjalizacji/mapy/trybu, co by było bez sensu, ale kij ich tam wie, jakiś bug? A innym razem gdy nie powinienem miec biegu w ogóle (perk obrona) to biegne, ale też nie zawsze. Nie wiem o co w tym chodzi. Krótko mówiąć jeden wielki random kiedy biegne, a kiedy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nic takiego nie zauważyłem, ALE KIJ chyba mam za słabego dilera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×