Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha miałem tak kilka razy

Albo dziś taka sytuacja, wbijam typowi kose, ale jakimś cudem zginalem, ale nie z ręki tego kogo atakowalem lecz innego typa, który rzekomo mnie ustrzelil na killaimie to możliwe?

Edytowane przez PingwineQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ten bug z killcamem. Jakoś go zlewałem, ale trochę jest irytujący jak chcę zlokalizować kampera który mnie zabił, a pokazuje mi typa który na drugim końcu mapy jedzie quadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, chodzi o kamperow... Idę sobie skacze szczęśliwie, a tu jeb nawet nie wiem kto i skąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem z takim kamperem, 2 razy go palnikiem pojechalem, a on caly czas w to samo miejsce...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje kiedy widze ze ktos sprzedaje kose komus z mojej druzyny, wale w niego caly magazynek a gos nic jak by mial bariere ochronna:/ Konczy zabijac i w tym samym momecie konczy mi sie ammo a koles zabija mnie:/ 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba poczekać aż dokończy skalpowania. W BF3 też taka ochronna tarcza występowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pikuje zawsze kolesia wtedy, jakoś tak żeby wyglądało to tak, że mi na nim zależy :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba poczekać aż dokończy skalpowania. W BF3 też taka ochronna tarcza występowała.

ale chyba nie tak mocna tzn. później zaskakująca, bo nie raz z pleców zostałem zdjęty, a animacja już zaskoczyła ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie. Czasami goscia ubije, a czasami sie nie da:/ Ciekawe od czego to zalezy:)

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z wbiciem trofika za podłożenie 5 bomb w unicestwieniu zostało mi 2 ale nikt z randomów nie pomaga w dotarciu do przekaźnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z trybów online najbardziej polecacie? Jestem fanem drużynowego DM ale może macie coś ciekawszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy bug w postaci złego wyświetlania oprawcy ewoluuje. wczoraj przez większość dnia killcamu prawie nie widziałem. co prawda ksywka rywala się ukazywała , ale zamiast kogokolwiek widziałem swoje truchło.

no i lagyyy. także wczoraj próbowałem na wariata z podniesionego kitu zdjąć nisko latającą helkę , strzeliłem z rpga, już wiedziałem że będzie pudło bo pocisk leciał dobre kilka metrów pod śmigłem. zacząłem zmieniać broń i biegłem już w drugą stronę. aż tu dosłownie za TRZY sekundy informacja o multikillu i rozpieprzonym pojeździe. LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rpgami alb hitboxami to w ogóle są jakieś jaja. Czasami przyceluje sobie rpg, strzelę i po puszczeniu celowania okazuje się, że moja RAKETA panie leci 3-4 metry wyżej. Albo jak jeżdżę z kimś w czołgu jako gunner, i widzę jak latają pociski z lufy gdzieś tam "panuboguwokno", a znajomy mówi, trafiony i za chwilę na killfeedzie widzę fragi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany , jeszcze nie latałem z tymi bombami jdam, warte to zachodu? czy po przelocie nad czołgiem dwie bomby wystarczą do rozdupczenia tanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczą, trzeba poprawić z 30 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice- mistrz w pokazywaniu niczego ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niczego??? a fizyka mew ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta

Moja angielski też nie jest perfect

azyhybe3.jpg

Nie wiem o co gamoniowi chodziło. Wcześniej się czepiał że czituję bo miałem wynik 40:12. Chciał mnie postraszyć czy pochwalić? Aj dont noł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz typo napisal "fu*k off" bo go zabilem z rpg jak jechal na motorze :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×