Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie postrzelalem ze sniperki AMR2mid. Dla takich chwil wearto zyc. To jest poprostu dzialo. A dzwiek jaki wydaje to najlepszy dzwiek jaki slyszalem w grze video w zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest się zajebistym jak ma się wysoki skill po meczu. tacy "fajterzy" z setnym orłem i k/d ratio 16-50 po jednej mapie byli już przerabiani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki skill, że mnie nawet w kampie w sekundę zabija, mam nadzieję, że dojdę do wprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem pogralem z 2h i jestem zadowolony. Gra jest zupełnie inna niż jej poprzednik ale wkreca tak samo. Graficznie fakt cudów nie ma ale mi wystarczy. PS4 nie wiem czy szybko kupię ale zawsze furtkę mam otwartą. Błędów trochę jest więc mam nadzieję że szybko to naprawia. Dla mnie najlepszy tryb to Dominacja. Szybka akcja nie trzeba się szukać bo na podboju paracel storm mamy 5 punktów a odległość między nimi jest strasznie wielka. Dla fanów BFA warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Są jakieś mapy tylko dla piechoty, coś jak Operation Métro w BF3?  :)

 

2. Kiedy się zaczną ponowne wojny na Battlelogu między Pol vs loL vs TNT vs Ya vs reszta?

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Są jakieś mapy tylko dla piechoty, coś jak Operation Métro w BF3?  :)

 

2. Kiedy się zaczną ponowne wojny na Battlelogu między Pol vs loL vs TNT vs Ya vs reszta?

Wczoraj widziałem już jedną mapkę dla piechoty. Operacja Blokada jakoś tak ;)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Kiedy się zaczną ponowne wojny na Battlelogu między Pol vs loL vs TNT vs Ya vs reszta?

pewnie trochę czasu minie . ludzie muszą się określić czy gramy na ps3 czy na ps4 . poza tym patche. bo gra jak na razie mocno kuleje.

myślę że w okolicach wiosny pierwsze turnieje będą ogarnięte .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem strona consolescups.pl będzie mocno działać na nextgenach turnieje ladery itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i masz, ubiłem chłopa maczetą! Nawet nie wiedziałem że mam taki produkt od alkaidy. Te kontry z kosą robią wrażenie:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Miałem to samo. W klasie wsparcie zmień ustawienia perków na obronne (1 miejsce na liście),  mi to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie trochę czasu minie . ludzie muszą się określić czy gramy na ps3 czy na ps4 . poza tym patche. bo gra jak na razie mocno kuleje.

myślę że w okolicach wiosny pierwsze turnieje będą ogarnięte .

Okoni,doskonale wiesz że większość klanów u nas czy w Europie ,nie będzie grało żadnych poważnych turniejów e sportowych na PS3:) Ja tutaj nie rozumiem narzekających ludzi na PS3,ludzie czego wymagacie od staruszki.Lepiej już na pewno nie będzie,teraz trzeba zbierać kaskę lub brać na raty PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc po uwagę info o problemie dostępności nowej konsoli , można przypuszczać że jakieś turnieje pełną gębą odbędą się w okolicach wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpisać ten kod na złoty pakiet ? Jest za długi, pewnie trzeba z nim zrobić to samo co z Kodem na ulepszenia bojowe

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pakiety bojowe to są dupe rozbić jak się nie trafi 25%-50% expa więcej na godzinę bo i tak je się zdobywa za punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima twierdzi ze ten kod trzeba wpisac gdzies na origin, ale pojecia nie mam gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Na  twoim miejscu bym wypierdzieli wszytskie pliki z BF4.Patche,sejvy itp Ale najlepiej to zrob format dysku i wtedy sprawdz.Moze wina choojowej plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to jest bug i trzeba czekać na patch, który to poprawia słyszałem, że są takie przypadki gra się zwiesza ale nie jestem 100% pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ponownie pojawiają się dodatki do broni kiedy się je utraci podczas walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa, wpisałęm ten kod tam gdzie kod do ulepszeń powietrznych i dupa, kod nie zadziałał a jak go wpisze tu to piszą że wykorzystany ! FUCK ! edit: można się jakoś z nimi skontaktować poprzez email ?

Edytowane przez cyqor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×