Jump to content
Sign in to follow this  
Siriondel

BioShock Infinite

Recommended Posts

Zbagowal się komuś trofik za kineskopy i teleskopy? Robiłem według tego poradnika

i mam 36/37 :/

E: OMINĄŁEM JEDNO NA SAMYM POCZĄTKU XD

Edited by LionelPL

jest jakis juz znany sposob na te nieliczenie ofiar? mam tak z ciulkami za konczenie mele, skakanie z sky-line oraz podczas jazdy na nich :/

Po raz drugi winszuję zajebistej roboty. Nieczęsto korzystam z forumowych poradników, tylko przeważnie jadę z ps3trophies.org. Ten poradnik kładzie wszystkie na łopaty i kopie po głowie :)

Przy okazji mam pytanie. W jaki sposób zmieniać zebrane łaszki? Gra podpowiada, że w Gameplay. Ale takiej opcji nie widzę w menu (zarówno w trakcie gry, jak i po wyjściu do ekranu startowego).

Niestety ma problem z trofeami. Po przejściu gry dwa ostatnie trofea fabularne, za przejście gry na normalnym poziomie trudności i ten za odblokowanie mod 1999 nie zostały zaliczone. Planuje przejść grę jeszcze raz. Czy te brakujące trofea wbija się ?

@up z menu głównego gry kliknij continue i powinno ci odpalić końcówkę gry przejdz i powinno wskoczyć po obejrzeniu zakonczenia, jak to nic nieda to wpisz kod na odblokowanie mod1999, trofeum wpadnie a jak przejdziesz gre na tym poziomie to odblokujesz inne trofea za przejście gry

Kod trzeba wpisać w menu głównym (góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, O, X)

Edited by massacer
  • Like 1

Grałem w Bio:I na premierę ostatnio i powiedzcie czy naprawili problem z trofikami fablarnymi? Brak mi 2 gdyż grałem online i offline naprzemiennie i to wówczas było powodem.

Tak dla pewności odnośnie trofeum Scavenger Hunt  , rozumiem, że nie mogę używać dolar bill tam gdzie się kupuję amunicję do broni, apteczki itp. Ale mogę używać tych maszyn gdzie się ulepsza broń i vigory ?

Tak dla pewności odnośnie trofeum Scavenger Hunt  , rozumiem, że nie mogę używać dolar bill tam gdzie się kupuję amunicję do broni, apteczki itp. Ale mogę używać tych maszyn gdzie się ulepsza broń i vigory ?

Dokładnie tak. Jeśli wejdziesz do maszyny dolar bill to trofeum jeszcze nie przepada. Dopiero jak coś kupisz.

• Like 1

Mam problem, zaliczają mi się zabicia ze wszystkich broni oprócz tych z voley gun-a. Resetowałem konsole itp. i dalej nie chcą wpadać :-/ Ktoś miał podobny problem ?

ok jakoś wpadło :-d

Edited by Cuki

To moja pierwsza przygoda z BioShockiem, 2 pierwsze części też są tak genialne ? :)

To moja pierwsza przygoda z BioShockiem, 2 pierwsze części też są tak genialne ? :)

Jedynka jest jeszcze lepsza od Infinite (absolutnie wybitna pozycja, która nie zestarzała się nic), dwójka może troszkę słabsza, ale nadal wspaniała gra. W ogóle BioShock - jako seria - jest IMO najlepszą marką w historii gier. Warto znać wszystkie.

• Like 2

No i jest platyna w tej wybitnej grze :-) Dzięki za super poradnik - świetna robota.

• Like 1

Nie wpadli mi Armed Revolt, tz ze żeby je zdobyć musze grę ponownie przechodzić? Mode 1999 jeszcze nie ruszalem i nie wiem czy będę.

Edited by Nath_147

W jakim czasie można zaliczyć grę w "Mode 1999"?

Do platyny brakują mi tylko pucharki związane z tym trybem (Auld Lang Syne, Scavenger Hunt).