Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w konfiguracja > ustawienia ? kalibracja obrazu

Piszesz o tych planszach poglądowych ? Czy ja przeoczyłem regulacje. W poprzednich Fifach były dwa suwaki: Jasność i Kontrast, ale dostępne były tylko w menu jak rozgrywałeś jakiś mecz. Nie było to normalne rozwiązanie,bo trzeba było włączyć jakąkolwiek rozgrywke żeby to wyregulować ale było.W tej jedyne co znalazłem to te dwie plansze poglądowe dotyczące jasności i koloru ale tam nic się nie reguluje chyba, że w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak kupować zawodnikow w trybie kariery? jak wysylam skautow na zwiady i mam ciekawych zawodnikow do wyboru to jest taka opcja: pytanie o transfer, dostałem odpowiedz, ze cena powiedzmy 5mln i co teraz? zadnej opcji: kup zawodnika ani nic podobnego. pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się gdzie można aktywować kody(dodatki) które dostałem zamawiając Fife 14 przed premierą?

Edytowane przez Adin09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się gdzie można aktywować kody(dodatki) które dostałem zamawiając Fife 14 przed premierą?

ps store -> realizacja kodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, działa Wam rynek w Ultimate team? Mam informacje, że aukcja przedmiotów się zakończyła, część jest kupiona część nie. Są w statusie zakończone i nic nie moge z nimi zrobić. Ani ponownie wystawić ani wrzucić do klubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej Fify chyba faktycznie przydałby się osobny temat manualny, ale w sumie lepiej że jest jeden, zapewne wiele osób przerzuciło się z asyst czytając ten temat :)  Może za dwa, trzy lata większość osób będzie grała na manualu, zwłaszcza że teraz tak dużo narzekań na asysty.

Kupiłem pierwszy raz Season Ticket, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi paczkami, ale z tego co widziałem na forum są z tym jakieś 24 złote paczki,  chętnie je odsprzedam temu kto pierwszy napisze.

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej Fify chyba faktycznie przydałby się osobny temat manualny, ale w sumie lepiej że jest jeden, zapewne wiele osób przerzuciło się z asyst czytając ten temat :)  Może za dwa, trzy lata większość osób będzie grała na manualu, zwłaszcza że teraz tak dużo narzekań na asysty.

Kupiłem pierwszy raz Season Ticket, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi paczkami, ale z tego co widziałem na forum są z tym jakieś 24 złote paczki,  chętnie je odsprzedam temu kto pierwszy napisze.

 

Jak wpiszesz kod to będziesz orzymywał po jednej złotej paczce w każdy poniedziałek przez kolejne 24 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole poczekac na Fife juz na ps4 bo to co roku wydaja to juz znam.

Wszystkie znaki na ziemie i niebie wskazują, że będzie to lekko podrasowana wersja z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz kod to będziesz orzymywał po jednej złotej paczce w każdy poniedziałek przez kolejne 24 tygodnie.

A gdzie jest ten kod ? Chętnie go odsprzedam, gram tylko on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieeee. nie mogę. Po raz trzeci gram jeden w mecz FUT'cie bo po jego zakończeniu nie łączy się coś z serwerem i wszystko jak krew w piach.
Przed chwilą wygrałem nawet turniej, pokazało mi że wygrałem 0 monet a kliknięciu dalej znów się okazało że finału nie grałem. 

Mam kupionych dwóch identycznych lewych obrońców i tak wiszą mi w zakładce "Obserwowane" i nic się nie da z tym zrobić. Aukcja zakończona, moje oferty niby najwyższe i jedynie co to mogę je jeszcze podbić tracąc kasę (w ten sposób pojawił się ten drugi). To jakaś porażka jest. Też tak macie? Czy po prostu nie wiem jak mam te karty przypisać do składu? Bo opcja kup teraz działa wyśmienicie.

Fajnie się gra mecze ale jak się gra 3x to samo i nic się za to nie ma to jednak trochę już wpienia.
 

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby nie hejtować i nie gadać głupot że X lepszy od Y jak co roku kupiłem i Fifę i Pesa, decyzja zapadła Fify nie czaję i nie potrafię się przestawić z  Pesa (aczkolwiek Fifa 14 jest wersją w którą najdłużej grałem;) i doceniam np chelenge treningowy (fajna sprawa i mam wrażenie że w treningu lepiej to się wszystko porusza niż w już samej grze nawet z CPU)

także Czekam na poprawki do pesa (za tak wydawaną grę powinni dostać jakieś wyroki...) a FIFA 14 ULTIMATE TEAM EDITION (kodów nie wykorzystałem) idzie na handel jeśli byłby ktoś zainteresowany niech pisze na priva cena niższa niż w Empiku odbiór w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , kupiłem fife na allegro i dostalem do płyty jakies kody na adidas, celebration , pro boosters i historic kits , a wiec gdzie moge wpisac te kody by to odblokowac ? Słyszałem ze mozna odblokowac jeszcze złota paczke z UT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś po krótce napisać jak robią pressing wszystkimi zawodnikami moi przeciwnicy już na 16 metrze mojego pola karnego? i jak to robią że każde podanie jest do nogi i przyjmują bezbłędnie, a moi zawodnicy albo podają na puste pole albo przyjmują piłkię jak amtorzy, która odskakuje na 2 metry. bardzo proszę o podpowiedź.

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym 20% rabatem na gry przy zakupie season ticketa? Dzisiaj wyskoczylo mi info, ze nie moge grac dluzej na wersji sciagnietej pezez season ticket. Pobralem jakies male dane do update'u do pelnej wersji elektronicznej i pobralo mi z portfela 69,99€. Czy ten 20% rabat nie obowiazuje do Fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś po krótce napisać jak robią pressing wszystkimi zawodnikami moi przeciwnicy już na 16 metrze mojego pola karnego? i jak to robią że każde podanie jest do nogi i przyjmują bezbłędnie, a moi zawodnicy albo podają na puste pole albo przyjmują piłkię jak amtorzy, która odskakuje na 2 metry. bardzo proszę o podpowiedź.

No niestety to jest właśnie momentum, też tak czasem mam, przez kilka meczy a potem następne kilka mam ja przewagę bo.nie robię takich błędów. Na początku nie odczuwałem momentum a potem co raz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, ze ktos jest od nas lepszy nie oznacza odrazu, ze to momentum ;)


Hej , kupiłem fife na allegro i dostalem do płyty jakies kody na adidas, celebration , pro boosters i historic kits , a wiec gdzie moge wpisac te kody by to odblokowac ? Słyszałem ze mozna odblokowac jeszcze złota paczke z UT ?

wejdz do sklepu play station i wpisz w zakladce redeem code :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, ze ktos jest od nas lepszy nie oznacza odrazu, ze to momentum ;)

 

Ale jak przez 20 spotkań gramy cały czas tym samym zespołem, tym samym ustawieniem, w ten sam sposób I NAGLE 5-gwiazdkowcy nie potrafią podać celnie na 10m oraz przyjąć piłki, to wiedz że coś się dzieje :biggrin: Dlatego ja na razie się wstrzymałem z zakupem i ogarniam Los Santos.

 

Dzisiaj sesyjka offline w 4 osoby, to sprawdzę trochę pełną wersję :) Jeżeli mi podpasi, to może kupię za jakiś czas i wrócę do manuala. Jak coś to się ustawimy Chris na jakiś mecz :biggrin: W 11 tak grałem, ale w 12 pamiętam manual jakoś średnio mi podchodził pod kątem strzałów i już do niego nie wróciłem w 13. Zobaczymy.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem różnych sposobów - nic nie działa - ponawiam pytanie  - w moim profilu mam ustawiony klub X jako ulubiony, ale cały czas widać godło Cracovii. Oczywiście w FUT także mam inne godło ustawione, ale tu pytam o główną stronę - tam, gdzie informuje, że "twój klub zajmuje ... miejsce w rankingu popularności" Jak to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak przez 20 spotkań gramy cały czas tym samym zespołem, tym samym ustawieniem, w ten sam sposób I NAGLE 5-gwiazdkowcy nie potrafią podać celnie na 10m oraz przyjąć piłki, to wiedz że coś się dzieje :biggrin:

 

Weź pod uwagę, że za każdym razem grasz z innym rywalem, grającym innym zespołem, z innym ustawieniem, umiejętnościami i, co również istotne, łączem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie czy w grze dalej mozna sprawdzac swoj profil jesli chodzi o sezony h2h ? np chce zobaczyc z kim gralem itp, a w rankingach tego nie ma tak jak to bylo w poprzednich fifach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zerknąłem na Centrum Tworzenia - i EA się postarało.

Można dodawać prawdziwe zdjęcia zawodników, herby na stroje, a także logo sponsora na koszulkę - także wprawny edytor zmontuje prawie w 100% pokrywające się z realiami kluby, co mnie niezmiernie cieszy, bokorci, żeby kupić możliwość pobrania większej liczby zespołów, bo wiadomo, że brakuje Fener czy Dynama Kijów, czy rep.Japonii, Chorwacji czy Nigerii .

Edytowane przez Gierap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche na manualu, na nowym koncie od 10 ligi. Myslalem, ze jest bardziej hardcorowy... tj trudniejszy. Najgorzej jest z podaniami ze skrzydel. Praktycznie nie mozna wykonac wrzutki. Ciezko tez oddac strzal w swiatlo bramki, ale nie tak ciezko jak podac ze skrzydla, co dla mnie jest praktycznie niemozliwe. I tu pytanie do graczy manualnych. Czy po ogarniecu tematu da sie w ogole wykorzystywac ten aspekt gry jakim sa wrzutki z boku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie jestem sam. Też wczoraj grałem z kolega na manualu. Niby graliśmy na manualu tylko w Fifę 13, ale tam nam szło całkiem nieźle. Ładne akcje, gole, celność podań na poziomie 70-80%. Niestety Fifa 14 to brutalne zetknięcie z rzeczywistością. W 15 meczach padło zaledwie kilka bramek, około 6 może trochę więcej. Celność podań na poziomie 55%-70%. Ewidentnie twórcy utrudnili grę, teraz trzeba naprawdę dobrze rozgrywać, a przy tym jak AI się ustawi i zagęści środek jest bardzo ciężko. Poza tym nawet akcja na skrzydle bardzo rzadko cokolwiek przynosi, bo jak już się uda wyprzedzić to obrońcy zawsze doganiają, to samo się tyczy prostopadłych piłek przy wysuniętej obronie. Co z tego, że do gola dzieli nas tylko bramkarz jak i tak dogoni nas obrońca znajdujący się 3-4m za nami. 

Może w ogólnym rozrachunku jest lepiej, dla ludzi klepiących na asystach, ale granie na manualu to istny koszmar.

 

Co do wrzutek to mi jakoś one wchodzą, ale gola nie strzeliłem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche na manualu, na nowym koncie od 10 ligi. Myslalem, ze jest bardziej hardcorowy... tj trudniejszy. Najgorzej jest z podaniami ze skrzydel. Praktycznie nie mozna wykonac wrzutki. Ciezko tez oddac strzal w swiatlo bramki, ale nie tak ciezko jak podac ze skrzydla, co dla mnie jest praktycznie niemozliwe. I tu pytanie do graczy manualnych. Czy po ogarniecu tematu da sie w ogole wykorzystywac ten aspekt gry jakim sa wrzutki z boku?

Oczywiście ze się da... Nie jedną bramkę strzeliłem na manualu czy to głową wolejem czy nawet z przewrotki w swojej kilku letniej karierze na tych ustawieniach... Pograj sobie karierę zawodnika sterując całym zespołem na zwykłej kamerze nie tej zza pleców... Manual + poziom Professional i jest mega fun ja się wciagnalem... Kariera menadżera juz mnie tak nie wciąga...

Do kolegi wyżej... Granie na manualu nie ma być łatwe tylko skilowe wszystko zależy jakim napastnikiem uciekasz wychodzac sam na sam. Jeśli iest szybki i umiejętnie używasz prawego analoga to malo który obrońca Cie dogoni.

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×