Skocz do zawartości
pablos_83

Guacamelee!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dałem wycisk Flaming Face'owi na Hard, cisnąłem z synem na dwa pady, nie powiem trudno było, nie chcę myśleć jak bym się męczył gdybym grał sam. Z synem zrobiłem falming face chyba za 12 lub 13 razem :-).

 

Powtórzę się ale fun na dwa pady jest x100  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię takich gier... Odrzucało mnie na samą myśl o platformówce i na widok screenów z gry... No ale OK, w PS Plus, darmo, wysokie oceny, 400mb, co mi szkodzi, do tego poczytałem ten wątek... efekt? Wielkie wow. Wszędzie biorę ze sobą Vitę, gram zamiast Wipeouta i Uncharted ;) Mega pozytyw, rewelacyjna zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znajdźkami w Forest del Chivo, według poradnika mam zebrane wszystkie na mapie, a nadal pokazuje mi 94% ukończenia, bez tego nie uda mi się zebrać potrzebnego trofeum do platyny, wie ktoś może o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TJHicks

Zapewne nie znalazłes ukrytego Orba na tym terenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Orby liczą się do trofeum Who put these here???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Orby liczą się do trofeum Who put these here???

To jest pucharek za skrzynki. Nie liczą się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie skrzynie zebrane więc czemu trofeum nie wpadło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie skrzynie zebrane więc czemu trofeum nie wpadło ?

Grałem jakiś czas temu, więc nie wiem czy się to zmieniło, ale kiedyś było tak, że jeśli w jakiejś lokalizacji był orb i przykładowo 5 skrzyń, to zbierając 4 skrzynie i orba widoczne było 100%. Nadal tak jest? Jeśli tak, to może być to rozwiązanie Twojego problemu.

Masz już wszystkie części serca i staminy? Jeśli nie, to na bank brakuje Ci skrzyni. Jeśli masz, to możliwe, że pominąłeś skrzynie, w której jest hajs.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal tak jest, przykład na samej lokalizacji Agave Field​, przy zebraniu samej skrzyni jest 50% a po zebraniu orba wyskakuje 100%, postaram zebrać się wszystkie i wtedy się zobaczy. Jeśli to nie rozwiąże problemu to przejdę się jeszcze raz po wszystkich lokalizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal tak jest, przykład na samej lokalizacji Agave Field​, przy zebraniu samej skrzyni jest 50% a po zebraniu orba wyskakuje 100%, postaram zebrać się wszystkie i wtedy się zobaczy. Jeśli to nie rozwiąże problemu to przejdę się jeszcze raz po wszystkich lokalizacjach.

Tak jak pisałem, zobacz czy masz pełne zdrowie i staminę, wtedy będziesz mógł biegać tylko w poszukiwaniu konkretnych skrzynek. A tak w ogóle, to zostawiłbym to sobie na moment, w którym

będziesz mógł latać kurczakiem - za zebranie wszystkich orbów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby zdobyć platynę trzeba mieć wszystkie orby zdobyte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wpadła, dla mnie gra fenomenalna, nie jestem jakimś wyjadaczem ale zdobywanie kolejnych skrzyń i etapy zręcznościowe wykonane świetnie, każde niepowodzenie motywowało do kolejnych prób. Grę przeszedłem na vicie, grało mi się na niej o wiele lepiej niż na ps3, mam nadzieję na kontynuację bo gra jak pisałem świetna.

Czy mógłby ktoś napisać tytuły gier zbliżone formą rozgrywki do Guacamelee na ps3 i vitę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

moment z 10:25 , wie ktos moze co robie zle ? nigdy mi nie wychodzi po podwojnym skoku ten ostatni skok z piescia skierowana do gory 

odziwo w czasie normalnej rozgrywki wychodzi mi to normalnie wystarczy lewy analog do gory i kolko a jak mam tu przeskoczyc to ani razu , juz dobre 2h sie mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment z 10:25 , wie ktos moze co robie zle ? nigdy mi nie wychodzi po podwojnym skoku ten ostatni skok z piescia skierowana do gory 

odziwo w czasie normalnej rozgrywki wychodzi mi to normalnie wystarczy lewy analog do gory i kolko a jak mam tu przeskoczyc to ani razu , juz dobre 2h sie mecze

Pamiętam, że nie można było w jednym wyskoku użyć dwa razy tego samego ciosu. Jesteś pewien, że po odbiciu się od ściany nie próbujesz górnego pancza dwa razy zrobić? A może po zeskoczeniu z tej jeżdżącej belki nie lądujesz najpierw na lewej ścianie, tylko od razu próbujesz skakać w prawo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że nie można było w jednym wyskoku użyć dwa razy tego samego ciosu. Jesteś pewien, że po odbiciu się od ściany nie próbujesz górnego pancza dwa razy zrobić? A może po zeskoczeniu z tej jeżdżącej belki nie lądujesz najpierw na lewej ścianie, tylko od razu próbujesz skakać w prawo?

dokładnie tak robię ,czyli źle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak robię ,czyli źle ?

Tak czyli jak? :)

 

Przy jednym skoku nie użyjesz tego samego ciosu dwa razy. Jak kładka podjeżdza do góry to używasz skoków i pancza żeby się dostać na kolce i przyczepić do ściany, a potem dopiero lecisz w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A może po zeskoczeniu z tej jeżdżącej belki nie lądujesz najpierw na lewej ścianie, tylko od razu próbujesz skakać w prawo?

sry za poprzedni post zle zacytowalem

tak robie jak w cytacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×