Skocz do zawartości
Tobi1989PL

Taka platyna bez platyny

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu mówi, że dawniej gry były lepsze. Liczył się pomysł i przyjemny gameplay .Nie było ciśnienia na grafikę, kampanie reklamowe, DLC, lizania ścian by znaleźć znajdźke czy pobocznych czynność w celu wbicia platyny... No własne i tu mam takie pytanie do Was. Z której gry (bez systemu trofeów/osiągnięć) jako pierwszej wycisnęliście te 100%, co Was do tego zachęciło albo przy którym tytule nie daliście rady mimo najszerszych chęci?

Ja pierwsze 100% wyciągnąłem w Spyro 2 jeszcze za czasów szaraka. Gra była tak wspaniała, że musiałem zrobić w niej wszystko co można było. Tak wiec jak wścieknięty wracałem do kolejnych lokacji by znaleźć tych kila diamentów, które gdzieś tam zostawiłem. Po zebraniu wszystkiego byłem z siebie strasznie dumy, bo w nagrodę za zrobienie wszystkiego odblokowywał się niesamowity Power Up.

Poza tym zawsze chciałem zdobyć sto procent w Harvest Moon: Back to Nature, ale nie udało się. Nie wiedziałem, że przez niektóre czynniki nie da się już tego nigdy osiągnąć. Tak więc moim najwyższym wynikiem było 94%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BG2, RA2, D2, F2. Nie wiem która pierwsza bo były w miarę podobnym czasie, a przez swoją wspaniałość pamiętam je do dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie osiągnąłbym 100 % w żadnej bez platyny, bo mało jest gier które tak by mnie wciągnęły. ;)

Kupiłem za to bez trofeów na PS3 Brothers in Arms: Hell's Highway, bo to świetna seria (jestem fanem) i super się grało. Chciałem poznać fabułę tej części i zobaczyć co stało się z drużyną po wydarzeniach z Road to hill 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to 100% osiągałem np. w grach wyścigowych :P Wiadomo, jest to łatwiejsze ale np. w takim NFS Underground 2 było sporo wyścigów dodatkowych, jakieś sesje w miastach itd. Grało się przyjemnie i chciałem wbić te 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DObre pytanie ;D tak na serio to sam nie wiem do końca co splatynowałem jako pierwsze...pewnie któregoś finala od 1 do 12, dragon questa viii,legend of the dragoon, tekken 3 albo coś...kurde pamięć zawodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Underground 2, tą grę przechodziłem: uwaga 6 razy w tym za każdym razem 100%. Za każdym razem wybierałem inne auta i inny poziom trudność i tak się grało.

Test Drive Unlimited 1 - wszystkie wyścigi offline na złoto.

Ukończyłem nawet Maluch Racer 2 gdzie poziom trudności był naprawdę wysoki. Teraz raczej bym nie dał rady nerwowo ;).

Jest tego więcej ale to pamiętam najbardziej. Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie osiągnąłbym 100 % w żadnej bez platyny, bo mało jest gier które tak by mnie wciągnęły. ;)

Kupiłem za to bez trofeów na PS3 Brothers in Arms: Hell's Highway, bo to świetna seria (jestem fanem) i super się grało. Chciałem poznać fabułę tej części i zobaczyć co stało się z drużyną po wydarzeniach z Road to hill 30.

Pomiędzy tymi częściami na półki trafiło Earned in Blood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to był chyba prequel, ale dawno nie grałem

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1, 2 i Noc Kruka, raczej trudno tu mówić o robieniu 100% ale latało się wszędzie po całej mapie, szukało każdej jaskini i zaglądało się w każdy zakamarek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej trudno tu mówić o robieniu 100% ale latało się wszędzie po całej mapie, szukało każdej jaskini i zaglądało się w każdy zakamarek.

To samo miałem z pierwszym Stalkerem i wszystkimi częściami Fallouta (prócz New Vegas). Robiłem wszystko co się dało i samodzielnie zwiedzałem wszelakie tereny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba Gothici z dodatkiem, tak samo Stalkery, oraz Morrowind...

Kiedyś nie potrzeba było systemu "aczików", aby chcieć odkryć i zrobić wszystko co Twórcy wymyślili...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie starałem się maxować na 100 i więcej procent serię Crash Bandicoot, pierwsze Residenty, Silent Hill - gdzie zdobywało się inne zakończenia za poziomy trudności czy czas przejścia, podobnie w Tomb Raider zawsze starałem się odnaleźć wszystkie sekrety, a nic za to nie było poza czystą satysfakcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wymaksowałem FFVII, trzecią część GTA i pierwsze Spyro :)

Pewnie było tego więcej, ale z czasem coraz mniej się pamięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×