Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś w was buga że nie mógł odebrać nagrody w kryjówce w GRAMERCY i może wie jak temu zaradzić? Kryjówka nazywa się THE LAST CALL. Podchodzę do pani porucznik i niestety nie mogę odebrać nagrody i punktów za misję wykonaną. Próbowałem tez podłączyć się do innej ekipy i wtedy podejść po nagrodę ale też nic z tego. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wskazówki jak można odebrać tą nagrodę pieprzoną? To jest ta kryjówka ze stołem bilardowym gdyby nazwy nic wam nie mówili.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś w was buga że nie mógł odebrać nagrody w kryjówce w GRAMERCY i może wie jak temu zaradzić? Kryjówka nazywa się THE LAST CALL. Podchodzę do pani porucznik i niestety nie mogę odebrać nagrody i punktów za misję wykonaną. Próbowałem tez podłączyć się do innej ekipy i wtedy podejść po nagrodę ale też nic z tego. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wskazówki jak można odebrać tą nagrodę pieprzoną? To jest ta kryjówka ze stołem bilardowym gdyby nazwy nic wam nie mówili.

Nagrody nie zawsze odbiera się od oficerów. Czasem trzeba podejść do takiej szafki w oznaczonej kryjówce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody nie zawsze odbiera się od oficerów. Czasem trzeba podejść do takiej szafki w oznaczonej kryjówce.

wiem wiem. Natomiast w tym wypadku mam zaznaczonego oficera i podchodząc do niego nie wyskakuje mi kwadrat aby wcisnąć i odebrać nagrodę. W każdej innej miejscówce mogę odbierać nagrody a tutaj nic z tego. NA mapce mam zaznaczoną tą tarczę jak z misji pobocznych ale nic jest oficer ale nie świeci się na pomarańczowo jego ikonka tylko na srebrno ale wchodząc w mapkę pokazuje mi jaką nagrodę mogę odebrać od niego i punkty. Pytam bo może ktoś to miał też i wie jak temu zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest oficer ale nie świeci się na pomarańczowo jego ikonka tylko na srebrno

Wroc jak bedziesz level wyzej. Srebrna ikonka oznacza, ze masz za niski lvl dla danego questu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroc jak bedziesz level wyzej. Srebrna ikonka oznacza, ze masz za niski lvl dla danego questu.

To chyba nie to bo właśnie wskoczył mi level wyżej i nic. Zresztą jak biegam po tej dzielnicy to pisze mi że łatwy czyli moja postać jest już za mocna na ta dzielnicę. Tam jest poziom 16-18 a ja mam 22.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie to bo właśnie wskoczył mi level wyżej i nic. Zresztą jak biegam po tej dzielnicy to pisze mi że łatwy czyli moja postać jest już za mocna na ta dzielnicę.

 

 

Jak lvlowem swoja postac to omijalem wszystkie safe house bo szkoda mi bylo czasu. Jak zrobilem 30, to latalem po nich zeby miec check pointy do fast travel. Mialem od groma wlasnie takich questow kierujacych do nastepnego safe house.

 

Moge sie mylic ofc, ale na 90% jest  to quest ktory pokieruje  Cie na "dzielnice wyzej" - na ktora masz za niski lvl.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś sprawdzić ile osób jest na serwerze jak latam po dz? Wczoraj latalalem z kumplem i nikogo chyba nie było na tym serwerze. Da się jakoś zmienić serwer? Dopiero jak się wylogowalismy i zalogowalismy to wrzuciło nas do innej sesji. Da się bez tego zmienić sesje?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś sprawdzić ile osób jest na serwerze jak latam po dz? Wczoraj latalalem z kumplem i nikogo chyba nie było na tym serwerze. Da się jakoś zmienić serwer? Dopiero jak się wylogowalismy i zalogowalismy to wrzuciło nas do innej sesji. Da się bez tego zmienić sesje?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Da sie. Mozesz np dolaczyc do innej osoby, jest duza szansa ze przeniesie Cie do niego na serwer.

Jednak log out log in to najszybsza metoda, ale czasem mozesz trafic po log in na ten sam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie to bo właśnie wskoczył mi level wyżej i nic. Zresztą jak biegam po tej dzielnicy to pisze mi że łatwy czyli moja postać jest już za mocna na ta dzielnicę. Tam jest poziom 16-18 a ja mam 22.

Ja już mam platyne, ale w jednej lokalizacji również nie moge pogadać z oficerem, także to nie jest wina levelu a błąd gry. Generalnie olej to.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie. Mozesz np dolaczyc do innej osoby, jest duza szansa ze przeniesie Cie do niego na serwer.

Jednak log out log in to najszybsza metoda, ale czasem mozesz trafic po log in na ten sam.

Dzięki a da się sprawdzić kto jest na serwie?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problemik nie zrobiłem singla do końca i latam Dz ale jak wkladam sprzęt zdobyty to staty mi stoją w miejscu mam nowe kamizelki złote - na zielono mają mi podnieść np. DPS i Stamina wrzucam je i nie podnoszą  a jak dam na tą wcześniejszą to pokazuje że teraz ta kamizelka podniesie mi staty i tak wkółko. Coś przeoczyłem czy tak jest, czy mam pecha jakiegoś że stoje w miejscu od paru leveli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni to znajdują :)

Tak samo jak w każdej grze tego typu, ludzie zrobią wszystko żeby jak najmniej robić i najwięcej zarobić, mamy to we krwi po prostu.

Potem zamiast łatać grę, to łatają glitche, które pozwalają farmić itemy, a gdy już wszystko połatają, to mija tyle czasu że nikt już nie gra.

To nie WoW i Blizzard, że sobie mogą patcha pół roku robić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj robiłem tą w konsulacie.

Tylko często ktoś z party nie miał żadnego dropa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam może głupie pytanie ;) Mianowicie - czy przedmioty z kategorii "modyfikacje" można wykorzystać do modyfikacji statystyk, tylko przy stanowisku do rekalibracji, czy mają jeszcze jakieś inne zastosowanie? pytam bo od dłuższego czasu stoję w miejscu z DPS'em niby mam Vectora, ale DPS cały czas w granicach 100k i za cholerę nie chce wypaść nic co by go znacząco podniosło ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje wkładasz w elementy zbroi jeżeli maja wolne gniazdo na modyfikacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT
 

Dzięki :)) ehh jak ja mogłem to przegapić :)) tak to jest jak się biegnie i strzela, a nie czyta ze zrozumieniem  ;P jeszcze raz dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam buga że w jednej kryjówce nie mogę odebrać od gościa nagrody. Ale mało tego, jest też jedno Echo które nie chce wskoczyć jako zaliczone... Więc na razie platyna zawieszona w powietrzu...

Bycie Rogalem daje dużo emocji :) Wczoraj byłem tym złym i przy podjęciu rozpętaliśmy piekło. Piekło dla nas bo gdy zaczęliśmy mordować to pech chciał ze wpadła duża grupa graczy :biggrin: ale był popłoch a przy tym śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tymi echo które po podniesieniu nie znikają z mapy. Też tak miałem, koledzy mieli a platyna wpadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komus wypadnie AUG z talentami na crity to sie nie zastanawiac i zmieniac, Mam tez vectora i MP5 w podobnej konfiguracji talentow i AUG jest tak pomiedzy jesli chodzi o obrazenia i wielkosc magazynka. Killer niezly zarowno na pvp i pve. Obecnie mam ponad 200k dps, 85k zdrowia i 15k electronics i w takiej konfiguracji spisuje sie doskonale.

 

btw. Wczoraj zrobilismy w 3 osoby niezla jatke w DZ. Najpierw robilismy z jakims teamem bossa na 6 strefie, rece rozkladalismy, podnosilismy ich na podpuche a jak zebrali loot z bossa to ich ubilismy. Po chwili przybiegli znowu i znowu ich ubilismy i tak ze 3 razy. Potem odpuscili i zaczeli do nas pisac wiadomosci po hiszpansku na psn, wyzywac od cheaterow :D pozniej majac manhunty ganialismy rozne teamy biegajac od podjecia do podjecia. W koncu nic sie juz nie dzialo na serverze bo chyba wszyscy odpuscili to zmienilismy server i od nowa. 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wqrwiają mnie tacy ludzie, szukający na każdym kroku zaczepki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wqrwiają mnie tacy ludzie, szukający na każdym kroku zaczepki. 

 

Moim zdaniem bardzo dobrze, że ktoś robi takie akcje, PVP jest nieprzemyślane w tej grze czyt. praktycznie nie istnieje, przez ostatnie 2 dni nie spotkałem nikogo z czerwoną czachą nad głową ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×