Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Aż sobie nagrałem nasze wczorajsze poczynania na DZ które można by nazwać: Jak 4 farmerów zostało "Most wanted" na dzielnicy.
Musimy to powtórzyć kiedyś tylko trzeba znaleźć lepszą metę do obrony bo na tej musieliśmy dwóch końców pilnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż sobie nagrałem nasze wczorajsze poczynania na DZ które można by nazwać: Jak 4 farmerów zostało "Most wanted" na dzielnicy.
Musimy to powtórzyć kiedyś tylko trzeba znaleźć lepszą metę do obrony bo na tej musieliśmy dwóch końców pilnować.
Fakt, fajnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja się świetnie bawiłem :) padłem dopiero jak przyszły dwie ekipy. Wzieli mnie w 3 ;) a tak to było spoko. A żeby niebyło grałem takim czymś.:

421_A93_E4-_FF93-4_D5_F-_BF8_E-_E2_ACF4_

ridi ta twoja apteka jest mega zajebista na takie akcje :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie na broni palnej, czyli całe nic. To tak jakbyśmy się patykami opędzali ;) , gomezik i webshop może trochę mieli czym postraszyć, ale z apteką i wieżyczkami musieli się trochę namęczyć żeby nas ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem podobnie na broni palnej, czyli całe nic. To tak jakbyśmy się patykami opędzali , gomezik i webshop może trochę mieli czym postraszyć, ale z apteką i wieżyczkami musieli się trochę namęczyć żeby nas ubić.

Mieli, mieli. Zestaw Hexo, 450 na M4 i 420 na MP5. To w miarę zamiata.

I Webshopa ostateczny środek parę razy ładnie granaty wyłapał. Ale zabawa przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba w końcu wierzyczka na elektronice to też daje rade.. :) więc w sumie było nas prawie jakby sześciu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział lub słyszał ktoś coś o możliwych terminach na GE 3 lub patcha 1.8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiadomo. PTS kończy się we wtorek 31 października. GE3 rozpocznie się już po wydaniu paczu 1.8. Tak więc 1.8 trzeba liczyć za około 3 tygodnie co prawda daty nie podali ale myśle, że procedury w sony i m$ zajmą 3 tygodnie.. wiec 22 listopada jest realny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Edmunt napisał:

Już wszystko wiadomo. PTS kończy się we wtorek 31 października. GE3 rozpocznie się już po wydaniu paczu 1.8. Tak więc 1.8 trzeba liczyć za około 3 tygodnie co prawda daty nie podali ale myśle, że procedury w sony i m$ zajmą 3 tygodnie.. wiec 22 listopada jest realny ;)

Czyli kolejny GE nie będzie po miesiącu jak to było dotychczas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak w 1.8 PTS sprawuje się M4 po nerfie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, fenrizpl napisał:

Panowie, a jak w 1.8 PTS sprawuje się M4 po nerfie ?

Powiem ci tak na twitchu jak widze to ludziska nadal grają kombinacją LVOA-C i M4. Z tego wynika, że nerf niejest tak wielki aby trzeba było szukać innej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie farmienie akt? Ile macie  punktów?
Przy okazji wpada, serio. Dosłownie kilka robiłem specjalnie pod akta. No w czasie GE kilka zrobiłem celowo. Niektórych banalnych jeszcze nie mam jak np złożenie sety z tych elementów w różnych kolorach. A pkt nie pamiętam coś ok. 2.800 chyba dokładnie 2.790.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie farmienie akt? Ile macie  punktów?
Ja toże nie robię specjalnie. Wolę jednak naparzankę na Bastionie, przynajmniej ciśnienie mi rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy tutaj. Mam pytanie. Co zrobić by Tarcze mogłem używać z jakąś maszynowka? I czy warto w ogóle z tą tarcza latać. 

Edytowane przez CzarliKacper
Zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowy tutaj. Mam pytanie. Co zrobić by Tarcze mogłem używać z jakąś maszynowka? I czy warto w ogóle z tą tarcza latać. 

Czołem. Niektórzy latają i nieźle im to wychodzi. W każdym razie daje to radę jak ktoś umie tak grać. Żeby tarczy używać z pm musisz mieć przynajmniej 4 el. zestawu o ile pamiętam D3 FNC czy coś tam. Sprawdź w opisie premii na tym zestawie. Ewentualnie 3 elementy plus plecak ninja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko, jak szybko zdobywać punkty. Bo jak widzę na niektórych Graczach po 2500 i więcej. Ja gram przez week tylko z względu na pracę, ale przy leci taki na Dk i juz leżę. Przechodzę misje by szybciej ta ranga punktów wskoczyła a licho to idzie. 

Edytowane przez CzarliKacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko, jak szybko zdobywać punkty. Bo jak widzę na niektórych Graczach po 2500 i więcej. Ja gram przez week tylko z względu na pracę, ale przy leci taki na Dk i juz leżę. Przechodzę misje by szybciej ta ranga punktów wskoczyła a licho to idzie. 

Te punkty od akt masz na myśli? Sprawdzaj w aktach za co są. Niektóre będą wpadać same praktycznie w trakcie grania za pierdoły np. pomaganie cywilom, detonację bomb, zamykanie drzwi w autach. W aktach masz opisane. Niektóre wymagają czasu a inne trochę zachodu żeby zrobić. Ale ogólnie te pkt to poza dobrym samopoczuciem nic nie wnoszą do gry . W sensie żeby jakaś korzyść z tego była. Ot, taki dodatkowa zabawa. Żeby czymś zająć ludzi.Jak chcesz to pytaj, tutaj pomagamy i wytłumaczymy. Na DZ czyli na graczy musisz mieć odpowiedni sprzęt, to co na mobki raczej się nie nadaje.

P.S. Nie wiem czy jesteście na grupie na FB ale tam taki syf i dziecinada że szok.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko, jak szybko zdobywać punkty. Bo jak widzę na niektórych Graczach po 2500 i więcej. Ja gram przez week tylko z względu na pracę, ale przy leci taki na Dk i juz leżę. Przechodzę misje by szybciej ta ranga punktów wskoczyła a licho to idzie. 

Pracujesz czyli w miarę dorosły jesteś. Witam. Nie patrz na te punkty. One o niczym nie świadczą. To są punkty za tzw. Akta, nie mają żadnego wpływu na rozgrywkę. Na DZta i inne PVP musisz mieć : zestaw ( polecam mieszankę HEXO), umiejętność posługiwania się tymże zestawem, dobre( nie zlagowane )serwery i łut szczęścia. I to już. Ale nie jeat to proste. Ta gra nie lubi jak się w nią nie gra. Nie wiem czy Riddi zapraszał, ja w takim razie zaproszę - szukaj Edmunta, Riddicula, webshopa, gomezika itd. Mile widziani/słyszani ( Michał, to nie do Ciebie ) gracze. To tyle. I jeszcze podstawa - musisz mieć DRUŻYNĘ, bez ekipy za wiele nie zdziałasz ( chyba że jesteś Widdz, lub za dobrych czasów Deadeye - Donsarcasm ). I już.

Riddic

Zrobili wy wczoraj to co zaplanowali?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki, te punkty widać np: w terminalu na graczu, myślałem im wieksza wartość tym lepsze rzeczy się dostanie. Czytam wasze posty i wasze skróty, to widzę że mało gram.  Jakie zestawy polecacie, Ja mam ninja bike, 2 drapieżniki, 2 napastnik i kabura wartowika. Broń 7500, wytrzymałość 5100, elektronika 3000. M4 i Mdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki, te punkty widać np: w terminalu na graczu, myślałem im wieksza wartość tym lepsze rzeczy się dostanie. Czytam wasze posty i wasze skróty, to widzę że mało gram.  Jakie zestawy polecacie, Ja mam ninja bike, 2 drapieżniki, 2 napastnik i kabura wartowika. Broń 7500, wytrzymałość 5100, elektronika 3000. M4 i Mdr. 

To na moby czy na graczy?Ok. Jeżeli na moby to się nie wypowiadam. Mi tam pasuje taktyk, luźny, jest czas pomalować paznokcie. Na graczy, sam gram, hexo czyli złote( żółte jak kto woli ) + czerwone + zielone. Niezłe kombinacje można robić. Wyślę screena jak będę na psie. No i na graczy zamiast MDRa raczej MP5N czy MP5ST, ładnie to wymiata.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie na moby i graczy, głównie M4, Mdr jako mocniejsza bron/snajperka. Ustawiłem taktyka i obrażenia broni mi spadły. Dziwne, zrobiłem rekalibracje i prawie tak samo jak w popszednim zestawie. Dzieki za odp, pozdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie na moby i graczy, głównie M4, Mdr jako mocniejsza bron/snajperka. Ustawiłem taktyka i obrażenia broni mi spadły. Dziwne, zrobiłem rekalibracje i prawie tak samo jak w popszednim zestawie. Dzieki za odp, pozdr. 

To nie tak. Musisz zdecydować co chcesz robić w tej grze. Na moby jest w kij zestawów, na graczy już nie jest tak kolorowo. Tu liczy się pierdyknięcie z broni, dobrze sprawdza sie M4 jak również wszystkie smg. Najlepiej, najczęściej używany MP5. Jasne że na taktyku będziesz miał mało onsu, jego siłą jest elektronika + siła umiejętności. Takie małe pytanie - od kiedy w to grasz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×