Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Riddi zapraszał, ja w takim razie zaproszę - szukaj Edmunta, Riddicula, webshopa, gomezika itd. Mile widziani/słyszani ( Michał, to nie do Ciebie ) gracze. I już.Riddic
Zrobili wy wczoraj to co zaplanowali?

No wiadomo że zapraszamy. Wczoraj elektrownie żeśmy obrobili. Choć mieliśmy cofkę na ostatnim etapie. Ale za to tą czasówkę to prawie we 3 za pierwszym razem zrobiliśmy z Michałem i webshopem bo dopiero pod jej koniec znaleźliśmy 4 do gry.
Co do twojego zestawu to za dużo wytrzymałości w tych "małych pkt."
Ogolnie na moby i graczy, głównie M4, Mdr jako mocniejsza bron/snajperka. Ustawiłem taktyka i obrażenia broni mi spadły. Dziwne, zrobiłem rekalibracje i prawie tak samo jak w popszednim zestawie. Dzieki za odp, pozdr. 
Trochę trzeba kombinować z tymi setami. Na moby to też zależy. Albo taktyk i mniejszy ons ale stawiasz aptekę i wieżyczkę i pójdzie albo konkretniejsze pierd... potrzebne. Ja mam np obie wersje zapisane. Przy tym jak idziesz w ons przyda ci się ok. 30-40% uszkodzenia pancerza i obrażeń dla elitarnych plus przyśpieszenie ok 40% co najmniej. Najlepiej zrobić to na ninja. Nie mam aktualnego zdjęcia ale miałem coś takiego kiedyś np na mobki. Aktualna wersja jest trochę inna. 2c37808b89ae54002f89558df52800c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz CzarliKacper to podaj nick z PSN, znajdziemy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzarliKacper na Xbox one gram,  więc sterowanie trudne

Edytowane przez CzarliKacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz CzarliKacper to podaj nick z PSN, znajdziemy się.
Dokładnie, cały tydzień ktoś z nas jest. Głównie wieczorami po 20-21. Gramy bez napinki, luźno i spokojnie. No może poza gomezem na bastionie bo wtedy to joby lecą seriami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę trzeba kombinować z tymi setami. Na moby to też zależy. Albo taktyk i mniejszy ons ale stawiasz aptekę i wieżyczkę i pójdzie albo konkretniejsze pierd... potrzebne. Ja mam np obie wersje zapisane. Przy tym jak idziesz w ons przyda ci się ok. 30-40% uszkodzenia pancerza i obrażeń dla elitarnych plus przyśpieszenie ok 40% co najmniej. Najlepiej zrobić to na ninja. Nie mam aktualnego zdjęcia ale miałem coś takiego kiedyś np na mobki. Aktualna wersja jest trochę inna. 2c37808b89ae54002f89558df52800c4.jpg
Przy takim zestawie to przyspieszenie 40% max. Wyżej to już tylko czysty( cztery elementy przynajmniej) taktyk.
Dokładnie, cały tydzień ktoś z nas jest. Głównie wieczorami po 20-21. Gramy bez napinki, luźno i spokojnie. No może poza gomezem na bastionie bo wtedy to joby lecą seriami
Dzięki. Fakt, muszę przed grą brać melisę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to wszystko ustawić? Przyspieszenie, zadawanie obrażeń elitarnym i wogole 
Wrzuć na youtuba MarcoStyleNL ( chyba NL). Wszystko objaśni. Pisać za długo, będziesz na imprezie to Michał Ci wszystko wytłumaczy. Ja bierę melisę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CzarliKacper napisał:

Powiedzcie dlaczego dajecie tak dużo elektroniki, co ona daje. W czym pomaga? 

Przyspieszenie skraca czas odnawiania umiejętności. Skanu, szprycy stacji leczącej itp.. a siła umiejętności odpowiada za to jak mocno dana umiejętność działa. Im więcej sily tym skaner daje wiecej do szansy i obrazenia od krytyka szpryca lepiej leczy itp itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CzarliKacper na Xbox one gram,  więc sterowanie trudne
No tośmy pograli razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tośmy pograli razem
Gram padem z rozłożeniem gałek xboksowym i nic trudnego tu nie widzę. Kwestia przyzwyczajenia. I fakt, razem to my nie pogramy. I nie pogadamy. Pytaj więc tutaj. W miarę możliwości/czasu postaramy się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza samotna wyprawa po dz zakończyła się między innymi kaburą samotnej gwiazdy :1_grinning:

5_FACEB79-5_C68-4_E08-966_A-453_FE37_D32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego razem nie pogramy? Na Xbox razem nie można. Co za bez sens!
No bo my na PS4 gramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ps4 nie moze grac razem z Xbox! Bez sensu, tak jest ustalone w grze. To ps4 tylko z ps4 a xbox tylko z Xboxem, tak? 

Edytowane przez CzarliKacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ps4 nie moze grac razem z Xbox! Bez sensu, tak jest ustalone w grze. To ps4 tylko z ps4 a xbox tylko z Xboxem, tak? 
No dokładnie, nie pograsz z kimś na innej platformie czyli ps lub pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałbyć cross-play ale najwyraźniej nie wyszło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak Wam brakuje osób do grania to możecie dodać do znajomych:

 

DarnokPL

wioskas

DevastatorPL

 

Ja jak już gram to 21-23/24 jak dzieciak śpi a żona nie marudzi;)

Jeden brachol robi na nockach to pojawia się w dzień i czasami wieczorem też jak żona i dzieciaki pozwolą a drugi brat zależnie na jaką zmianę idzie do roboty.

 

Fajnie, że zaczęliście temat setów z Kacprem. Ja od czasu ostatniego GE ubzdurałem sobie, że zielone sety są OP i tak łażę ;) i jeżeli o pve chodzi to ujdzie ale na pve to już bieda.

 

Z Waszych postów wynika, że do pvp głównie mieszać części? Obecnie mam z pamięci pisząc 8k , ~3k, ~3k ale dopiero zaczynam się zastanawiać nad talentami itp., żeby wyciągnąć z postaci jak najwięcej. Chciałbym poskładać jeden jakiś ogólny set pod pve a skupić się głównie na pvp. 

 

Także wszystkie wskazówki mile widziane ;)

 

Pozdrawiam,

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
Jak Wam brakuje osób do grania to możecie dodać do znajomych:

Ja jak już gram to 21-23/24 jak dzieciak śpi a żona nie marudzi;)
Jeden brachol robi na nockach to pojawia się w dzień i czasami wieczorem też jak żona i dzieciaki pozwolą a drugi brat zależnie na jaką zmianę idzie do roboty.

Czołem, my też o podobnej porze głównie gramy, i też mamy czasami pod górkę ;) z tych samych powodów.
Z ekipą bywa różnie, czasem komplet, czasem ponad komplet, a czasami brakuje do paki.


Ja od czasu ostatniego GE ubzdurałem sobie, że zielone sety są OP i tak łażę i jeżeli o pve chodzi to ujdzie ale na pve to już bieda.

Z Waszych postów wynika, że do pvp głównie mieszać części? Obecnie mam z pamięci pisząc 8k , ~3k, ~3k ale dopiero zaczynam się zastanawiać nad talentami itp., żeby wyciągnąć z postaci jak najwięcej. Chciałbym poskładać jeden jakiś ogólny set pod pve a skupić się głównie na pvp. 

To dużo by pisać, tak w skrócie:
- z nowych setów to odzysk wg mnie w całości ujdzie, no może jeszcze samotna gwiazda, reszta do hybryd z plecakiem ninja można kombinować bo żeby na całych zestawach grać to nie bardzo się sprawdzają wg mnie,
- na pvp to jeszcze szerszy temat, różnie graja ale chyba głównie na egzot-złotych setach (zwłaszcza bastion) lub banshee w jakiś hybrydach (DZ), niech ktoś bieglejszy się wypowiada,
- talenty to też zależy, na pvp to pod szanse i obrażenia krytyczne raczej, na pve to można obrażenia elitarnych, czy skracanie umiejętności lub zwiększanie siły umiejętności, no masa kombinacji
mi trochę zajęło połapanie się w tym, ale koledzy pomogli, parę razy powiedzieli że do dupy zestaw i w końcu zacząłem rozumieć o co chodzi, trochę się zeszło ;)
Możesz wrzucić jakiś swój zestaw to zerkniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy wyrąbałem set wartownika i zaczynam zabawę z 5 x napastnik + klata z ożywieniem. Na moby oczywiście.

 

Kuźwa co ta edycja odpie...ala. Żre mi posty.

 

646410e594d0e0ed426a2da38d1b8a85.jpg

 

Tu masz zestaw Hexo. Młóci aż wióry lecą.



Witam,

 
Ja jak już gram to 21-23/24 jak dzieciak śpi a żona nie marudzi;)

Michał zmieniłeś Nicka?
Na dzień dzisiejszy wyrąbałem set wartownika i zaczynam zabawę z 5 x napastnik + klata z ożywieniem. Na moby oczywiście.
 
Kuźwa co ta edycja odpie...ala. Żre mi posty.
 
646410e594d0e0ed426a2da38d1b8a85.jpg
 
Tu masz zestaw Hexo. Młóci aż wióry lecą.



Napastnik początek. Ciekawie wyglądają te liczby. Zobaczymy jak w akcji będzie się spisywał. 67dbcb62c3d3eda65f20d4e0beefa8c2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnik początek. Ciekawie wyglądają te liczby. Zobaczymy jak w akcji będzie się spisywał.

No ładnie masz z tymi obrażeniami, pokaż ogólnie. Na czym wyciągnąłeś tyle obrażeń? Na sprzęcie czy mody te fioletowe też poszły?

Zostaw ten zestaw, przyda się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ładnie masz z tymi obrażeniami, pokaż ogólnie. Na czym wyciągnąłeś tyle obrażeń? Na sprzęcie czy mody te fioletowe też poszły?
Zostaw ten zestaw, przyda się
Dla elity wszędzie gdzie się dało. Mody fioletowe z wyjątkiem jednego. Nowszy,
ulepszony o większe zniszczenie pancerza. a46e6e0a6e9fc4a8a4b6d04b6811cb64.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No piknie muszą mobki schodzić, zostaw, przyda się
Zostawiam. Kreli na dzcie rogali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×