Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

 

Piszę aby potwierdzić pełna zgodność wersji podstawowej z gold, to znaczy w gold jest tylko niezalezny kod, ale wymiana płyty nie wpływa zupelnie na nic.

 

 

 

A jak jestesmy przy sprzęcie,  to co byście polecili dla kogos kto jest raczej nastawiony na dps, ulubiona broń to snajperka z duzym dps i niskostrzelna, a druga to albo vector, albo AUG.

 

Prosilbym o polecenie jakiegos zestawu, lub zestawow, sam nie wiem jakiej konfiguracji 2x2x2 lub jakiejs innej, byle by skuteczny do dps, ale znowu zebym nie ginal od dwoch strzałów. 

 

Dziękuję. 

 

 

 

Edit.

 

Jakie atrybuty glownie powinienem posiadać? Krytyka i co jeszcze.

 

 

 

 

 

 

Zdecydowanie 4x DeadEye + klata Barretty + żółty plecak który dodaje do skilla 200% wartości uzbrojenia i wytrzymałości. Karabin SVD z małym celownikiem (najlepiej x3.4) i wszędzie gdzie to tylko możliwe (modyfikacje broni, talenty itp.) ladujesz w obrażenia krytyczne. Ja u siebie wszystkie elementy ekwipunku mam skalibrowane na broń palną i gra mi się dobrze ale oczywiście możesz jeden albo dwa skalibrowac na wytrzymałość jeśli uznasz że za mocno obrywasz.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mieliśmy wieczór/noc. Dwa najazdy, podziemia ambitne z dyrektywami na full, kuźwa , nic nas nie zmogło. A nagrody jak zwykle - dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

It's The Division

 

Że też chce wam się nadal farmić sprzęt :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było czyste niebo.. Początek faralny a potem ekipa się jakoś zgrała to zrobiliśmy to bez problemu.. Założyłem na siebie 4x ostateczny środek na elektryku i ogólnie 3x elektryków to bajka.. Po tej nocy legendy trzeba będzie zrobić hehe

 

żarcik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

It's The Division

 

 

Że też chce wam się nadal farmić sprzęt :24_stuck_out_tongue:

 

Zabawa była przednia i to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki, można zmienić jakoś postać by miała inny wygląd, odcień skóry itp?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobić postać od początku, łączne z przechodzeniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeeee

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się mieć założone 4 częsci setu Dead Eye,które powodują zmianę obrażeń w głowę na obrażenia krytyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od Ciebie, jeśli grasz głównie snajperką to jak najbardziej - po to jest deadeye. I działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakim zestawem zwiększyć obrazenia pancerza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Tiburon napisał:

A jakim zestawem zwiększyć obrazenia pancerza?

3 części napastnika zwiększają uszkodzenia pancerza o 10% jeśli mnie pamięć nie myli..  .....albo o 20%..

 

tak czy owak napastnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.05.2017 o 03:04, rgomez napisał:

Zależy od Ciebie, jeśli grasz głównie snajperką to jak najbardziej - po to jest deadeye. I działa.

Właśnie gram snajperką głownie(egzotykiem Historician-czy jakoś tak). Rzeczywiście działa fajnie ten set. Dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gram snajperką głownie(egzotykiem Historician-czy jakoś tak). Rzeczywiście działa fajnie ten set. Dzieki !

Poszukaj parę stron wcześniej wskazówek kolegi donsarcasm, to jest mistrz deadeye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak,tak czytam wszystko pilnie. Okazało się,że mam ten żólty plecak tylko nie mam tej klaty Barreta. Nie wiem tylko dlaczego polecacie do snajpy celownik z nie dużym powiekszeniem?

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poszukaj parę stron wcześniej wskazówek kolegi donsarcasm, to jest mistrz deadeye.

 

 

 

 

Eee tam mistrz, dopiero pierwszy stopień wtajemniczenia osiągnąłem😉

 

 

 

Tak,tak czytam wszystko pilnie. Okazało się,że mam ten żólty plecak tylko nie mam tej klaty Barreta. Nie wiem tylko dlaczego polecacie do snajpy celownik z nie dużym powiekszeniem?

 

 

 

 

Trochę kiepsko gra się snajperka z luneta x12/x15 gdy walczysz w bliskim kontakcie. To jedyny powód...

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tak właściwie to jak działa ten plecak,który wzmacnia umiejetności o 200% od wartości uzbrojenia i wytrzymałości?
Czy to oznacza,że moge bardziej wymaksować własnie uzbrojenie i wytrzymałość-nawet kosztem umiejetności, a i tak ta ostatnia bedzie mocna dzięki temu talentowi ?
I dlaczego ten plecak nazywa się żólty,bo u mnie jest normalny-tak jak inne plecaki. Chyba ,że mam nie ten co trzeba,tylko z tym talentem.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tak właściwie to jak działa ten plecak,który wzmacnia umiejetności o 200% od wartości uzbrojenia i wytrzymałości?

 

Czy to oznacza,że moge bardziej wymaksować własnie uzbrojenie i wytrzymałość-nawet kosztem umiejetności, a i tak ta ostatnia bedzie mocna dzięki temu talentowi ?

 

I dlaczego ten plecak nazywa się żólty,bo u mnie jest normalny-tak jak inne plecaki. Chyba ,że mam nie ten co trzeba,tylko z tym talentem.

 

 

 

 

Właśnie o to chodzi. Jak idziesz w uzbrojenie i wytrzymałość to warto mieć ten plecak żeby podbić sobie umiejetnosc. Np. u mnie jeśli założę jakiś inny plecak o takich samych parametrach to skill mam na poziomie 101tys. a z tym żółtym plecakiem skill wzrasta mi do 130tys, więc różnica jest całkiem spora.

 

 

A plecak nazywa się żółty bo... coz... jest żółty. Albo złoty jak ktoś woli

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty w menu, nie na postaci dla uściślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 części napastnika zwiększają uszkodzenia pancerza o 10% jeśli mnie pamięć nie myli..  .....albo o 20%..

 

tak czy owak napastnik

 

Edmunt wiesz, że dla Ciebie jest dobra klata u sprzedawcy w DZ8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta klata jest dobra dla każdego. Jedyna jej wada to cena :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta klata jest dobra dla każdego. Jedyna jej wada to cena :1_grinning:

 

Ja mam coś ok 3 mln, Edmunt pewnie więcej, więc cena nie gra roli hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, donsarcasm napisał:

 

Ja mam coś ok 3 mln, Edmunt pewnie więcej, więc cena nie gra roli hehe

O a gdzie?? Bo ja nie w temacie jestem.. Wklej screena bo ja dopiero wieczorem bede a chciałbym wiedzieć :)

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×