Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ridcully76 napisał:

Na jakim zestawie tam grałeś? Dawno nie byłem na bastionie, na potyczce chyba z raz tylko i nie bardzo wiem czym tam się gra teraz.

 

Na drapiezniku, ludzie grają też na napastniku i gwieździe 

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Panowie. Podziemia w drużynie na ambitnym to jest coś co tygrysy kochają . Zwłaszcza jak wypada pięciu łowców. Zabawa super. Wreszcie nie jest nudno. Polecam.

Na jakim zestawie tam grałeś? Dawno nie byłem na bastionie, na potyczce chyba z raz tylko i nie bardzo wiem czym tam się gra teraz.

Wszędzie na pvp, powtarzam - wszędzie, króluje drapieżnik. A dalej to jak don pisze. Sorry riddi, nie mogłem się powstrzymać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś sprawdze wendrownego taktyka z ferro 12_slight_smile.png
Ciekawy mix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, rgomez napisał:
32 minuty temu, Edmunt napisał:
Dziś sprawdze wendrownego taktyka z ferro 12_slight_smile.png

Ciekawy mix.

 

30 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ładna hybryda :D

Wędrowny taktyk z ferro :)

F36_A6_E0_A-_C357-4_F61-8_A32-_BD9217_D1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wędrowny taktyk z ferro 12_slight_smile.png

F36_A6_E0_A-_C357-4_F61-8_A32-_BD9217_D1_D94_F.jpg

Oby się sprawdził. Ja testuję na podziemiach taktyka.
Kur.wa jaki misz masz 1_grinning.png

#Taktyczny Joe Ferro z samouleczeniem

Kuźwa, Michał to jest wędrowny ostateczny gwiazdor samotny taktyk Joe Ferro. Co się dziwisz? Setu takiego nie widziałeś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm no nie widziałem 12_slight_smile.png
No myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego buildu mógł się przebrać w te pomarańczowe ciuchy kosmicznego wędrowca ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Oooo to dla mnie super rada.
Dzis zamienie te wyrzutnie na to dzialko strzelajace.  Powinno sie niezle sprawowac, bo jesli z tubki strzele tylko raz (i czesto nie trafiam) to dzialko bedzie stac przez te "nascie" sekund i pruc do wrogow. Tym bardziej ze przy ponad 9k elektroniki to juz powinno zadawac "odpowiednie" obrazenia (bo chyba swoja moc czerpie z elektroniki, a nie broni palnej?)
I jak taktyk?
W talentch ustaw ( jak jeszcze nie masz oczywiście) odłamki, kontra, saper, reakcja łańcuchowa. I wtedy to są dwie gitary. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś sprawdze wendrownego taktyka z ferro 12_slight_smile.png

eeee no jakby ci tu powiedzieć, oprócz tego że to dla zabawy chyba to ja nie widzę sensu takiego setu. Wędrowiec ciebie sam nie utrzyma przy życiu przy takiej ilości broni palnej i wytrzymałości czyli i tak będziesz musiał stawiać aptekę. Akurat hybryda tych dwóch setów jest wg mnie zupełnie nieprzydatna jak masz dużo elektronik do tego jeszcze. A tak przy okazji, co uzbieram div techy to zaraz na coś pójdą. Ostanie poszły właśnie na optymalizację setu wędrowca. Zostaje na pewno u mnie obok odzysku z nowych. Prawie zoptymalizowany wygląda tak: 

 

 

968e6c92690b3562eca3bdc41f891fd5.jpgd45fa4cf348152913c867cc53d7ced79.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeee no jakby ci tu powiedzieć, oprócz tego że to dla zabawy chyba to ja nie widzę sensu takiego setu. Wędrowiec ciebie sam nie utrzyma przy życiu przy takiej ilości broni palnej i wytrzymałości czyli i tak będziesz musiał stawiać aptekę. Akurat hybryda tych dwóch setów jest wg mnie zupełnie nieprzydatna jak masz dużo elektronik do tego jeszcze.

A tak przy okazji, co uzbieram div techy to zaraz na coś pójdą. Ostanie poszły właśnie na optymalizację setu wędrowca. Zostaje na pewno u mnie obok odzysku z nowych. Prawie zoptymalizowany wygląda tak:e10414cbfb434a22aa4131a51752cab3.jpg9a6ac0c7be84d81c7b0a270818a5acf6.jpg

Co Ty Michała uczysz taktyka robić? No co to się dzieje. Świat się wali, moc truchleje.

 

Hehe

I dobra rada - zbieraj predatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty Michała uczysz taktyka robić? No co to się dzieje. Świat się wali, moc truchleje.

Hehe
No skąd, toć to nie taktyk ;)
Po prostu wg mnie wyjątkowo łączenie tych dwóch zestawów nie mam sensu przy takich proporcjach broń/wytrzymałość/elektronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No skąd, toć to nie taktyk 10_wink.png
Po prostu wg mnie wyjątkowo łączenie tych dwóch zestawów nie mam sensu przy takich proporcjach broń/wytrzymałość/elektronika
Żartuję przecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przekroczyłem 4000 w aktach :) i zrobiliśmy tajną misje :)

07_DE27_D8-17_A2-4673-9_DD1-6_BDD768_FFC

ale to było dziwne tym razem dla odmiany dzielnica była pusta.. a brak mobków to brak problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie przekroczyłem 4000 w aktach 12_slight_smile.png i zrobiliśmy tajną misje 12_slight_smile.png
07_DE27_D8-17_A2-4673-9_DD1-6_BDD768_FFC87.jpg
ale to było dziwne tym razem dla odmiany dzielnica była pusta.. a brak mobków to brak problemów 1_grinning.png
Zrobiliśmy? Nie przypominam sobie. Riddi i Topol też nie pamiętają. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z donem mendozą i speedem.. natomiast don mówił, że wam proponował to powiedzieliście „innym razem” ;) tak więc wiesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiliśmy? Nie przypominam sobie. Riddi i Topol też nie pamiętają. Dziwne.

Wyluzuj gomezik 10_wink.png

 

Z donem mendozą i speedem.. natomiast don mówił, że wam proponował to powiedzieliście „innym razem” 10_wink.png tak więc wiesz..

Spoko, zgadza się, Don proponował nawet że dwa razy pojdzie jak trzeba czy jakoś tak. Co kto mówił to nie pamiętam, ja się nie miałem chęci wczoraj na to wybierać, to pamiętam 10_wink.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z donem mendozą i speedem.. natomiast don mówił, że wam proponował to powiedzieliście „innym razem” 10_wink.png tak więc wiesz..

Kuźwa, żartuję przecie. Ja na to parcia nie mam. Przy okazji się zrobi

 

 

No i najważniejsze, szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gomez, dla Was też najlepszego w Nowym Roku. Milionów w totka, i kasyn z bossów hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezla piaskownica chlopaki, wypominacie sobie kto z kim nie poszedl i co powiedzial :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezla piaskownica chlopaki, wypominacie sobie kto z kim nie poszedl i co powiedzial rofl.gif
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Tak może byś zaczął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×