Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, rgomez napisał:

Hehe, żartowałem emoji16.pngemoji16.png. No, ale...


Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 

 

Gomezik bez Ciebie nigdzie się nie ruszam;) A jak przypadkiem zrobisz to wcześniej to i tak nam pomożesz hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Gomezik bez Ciebie nigdzie się nie ruszam;) A jak przypadkiem zrobisz to wcześniej to i tak nam pomożesz hehe
Też mogę 2 kursy zrobić, jak będzie potrzeba.
Mogę odzyskiem, ewentualnie taktyk (z uporem?) założę. Chyba że macie inny plan.
465e0fa0693240d28b342fc7520a5228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ridcully76 napisał:

Też mogę 2 kursy zrobić, jak będzie potrzeba.
Mogę odzyskiem, ewentualnie taktyk (z uporem?) założę. Chyba że macie inny plan.
465e0fa0693240d28b342fc7520a5228.jpg

 

Myślałem o 3 wędrowcach + odzysk albo środek ostateczny na elektronice, ale to w sumie do obgadania jest. Może ktoś będzie chciał na tarczy być, kto co lubi;)

Na pewno będzie potrzebny jeden albo dwóch elektroników, reszta DPSowcy  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Myślałem o 3 wędrowcach + odzysk albo środek ostateczny na elektronice, ale to w sumie do obgadania jest. Może ktoś będzie chciał na tarczy być, kto co lubi;)
Na pewno będzie potrzebny jeden albo dwóch elektroników, reszta DPSowcy  
Ja mam odzyska super.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o 3 wędrowcach + odzysk albo środek ostateczny na elektronice, ale to w sumie do obgadania jest. Może ktoś będzie chciał na tarczy być, kto co lubi;) Na pewno będzie potrzebny jeden albo dwóch elektroników, reszta DPSowcy  

 

 

No nie wiem. Odzysk wiadomo. Ale nie byłoby lepiej do tego dwa taktyki plus wędrowiec? Jeden taktyk na skanie co zwiększy wszystkim dpsa. Odzysk apteka plus wieżyczka. Taktyk 1 wieżyczka plus kulki

Taktyk 2 wieżyczka lub kulki plus skan

Wędrowiec cokolwiek aby na dużej staminie był chyba (do podłożenia bomby)

Plus takiego zestawu byłby taki że co około półtorej minuty byłby dostępny ult do użycia.

Ostateczny środek wg mnie można sobie darować. Ale jakby był to ok.

Skan dużo da wszystkim do obrażeń. Zamiast kulek można użyć sticka tylko że kulki można rzucić z ukrycia a do sticka trzeba się wychylić.

Ale graliśmy kiedyś i Michał miał sticka właśnie. Mega zdejmował mobów tych po bokach za barierkami.

 

Jakby nie było, odzysk i wędrowiec mam, taktyka mogę złożyć bo graty są. Na tarczy nie umiem grać

 

 Co innego maska świniak, do której też będę się przymierzał. Wtedy chyba jeden taktyk plus 3 wędrowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiacie, się na maske klauna.. :24_stuck_out_tongue: bez padaki i zgonu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ustawiacie, się na maske klauna.. :24_stuck_out_tongue: bez padaki i zgonu :1_grinning:
Wiem. Tylko nie mam pojęcia jak będzie lepiej czy jak najmniej się wychylać czy iść koksami trudnymi do uwalenia ;)
Bo to wystarczy na ambitnym, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki wychodzi na to, że potrzebujemy jednak jednej osoby, więc Ridi jeśli dalej chcesz to zapraszamy. Jeśli masz czas dzisiaj o swojej 8 wieczorem to będziemy trenować falcon. Gomezik i spółka jak coś trzeba będzie to też chętnie pomoge;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok chłopaki wychodzi na to, że potrzebujemy jednak jednej osoby, więc Ridi jeśli dalej chcesz to zapraszamy. Jeśli masz czas dzisiaj o swojej 8 wieczorem to będziemy trenować falcon. Gomezik i spółka jak coś trzeba będzie to też chętnie pomoge;)
Ok. Nie ma problemu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok chłopaki wychodzi na to, że potrzebujemy jednak jednej osoby, więc Ridi jeśli dalej chcesz to zapraszamy. Jeśli masz czas dzisiaj o swojej 8 wieczorem to będziemy trenować falcon. Gomezik i spółka jak coś trzeba będzie to też chętnie pomoge;)

Nie da rady. Na spokojnie dopiero ok 22 mogę być wieczorami i też nie wiem czy dzisiaj dam radę. Chłopaki, żebyście nie marnowali czasu weźcie kogoś innego, bardziej czasowego. Później powiecie co i jak. Plus ewentualnie Don pomożesz nam później to zrobić jakby brakowało do drugiej ekipy chętnych.

Czyli weźcie do treningu i na swój właściwy przelot aż zrobicie kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy świrujecie panowie? maski dopiero w kolejny weeckend da rade wyfarmić.. Chyba, że wstępnie robicie przymiarki. Z kim i jak to robicie/chcecie robić ?? (niepotrzebne skreślić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Edmunt napisał:

Co wy świrujecie panowie? maski dopiero w kolejny weeckend da rade wyfarmić.. Chyba, że wstępnie robicie przymiarki. Z kim i jak to robicie/chcecie robić ?? (niepotrzebne skreślić)

 

Jeśli nic nie zmienili to ma ruszyć 8 marca, więc w czwartek. Chyba że macie nowsze info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ok, a Ty jak Gomezik? 
Sorry, ja też nie dam rady tak wcześnie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli nic nie zmienili to ma ruszyć 8 marca, więc w czwartek. Chyba że macie nowsze info?

Dokładnie. I wg mnie warto przetestować. Chociażby żeby sprawdzić jakimi setami to robić. Żeby później nie utknąć w tym gównie

Jeżeli będę i będzie wam brakowało do testów kogoś to wołajcie. Jak znajdziecie to spoko. Aby ekipę zmontować na weekend do zrobienia.

Odzysk i wędrowiec z ponad 50% obrażeń dla elit i przebicia pancerza są na stanie od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy tak, jak zobaczycie mnie, mendoze i speediego to jak ktoś chce to niech dołączy do nas. Nie ma ciśnienia na 8 wieczór, po prostu speedy pracuje i nie może grać po nocach. Od czwartku wieczorem cała trójka ma wolne, więc mamy zamiar zrobić to pierwszego dnia. Tylko jeden deal chłopaki, kto do nas dołączy to już z nami zostaje, żebyśmy nie budzili się z rękami w nocniku;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Tylko jeden deal chłopaki, kto do nas dołączy to już z nami zostaje, żebyśmy nie budzili się z rękami w nocniku;) 


A jak nie to wpierd... będzie haha
I wymiotło ochotników w pizd...
Dobra, żartowałem. Wieczory tak jak pisałem. Do tego duże prawdopodobieństwo że w piątek będę na wolnym, to tak jakby co
Będziemy się łapać. Don, jakbyście ogarnęli temat przed czwartkiem to napisz w kilku słowach co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





A jak nie to wpierd... będzie haha
I wymiotło ochotników w pizd...
Dobra, żartowałem. Wieczory tak jak pisałem. Do tego duże prawdopodobieństwo że w piątek będę na wolnym, to tak jakby co
Będziemy się łapać. Don, jakbyście ogarnęli temat przed czwartkiem to napisz w kilku słowach co i jak.
A co, też będziemy próbowali?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co, też będziemy próbowali? 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja będę. Obie czyli klauna i świniaka. Poza tymi fantami ten kolejny GE mnie nie interesuje.No trochę skrzynek z potyczki zebrać z kasą do otwarcia na 3 GE jeszcze planuje.

Znaczy będę to chciał przejść. A czy wcześniej testować to nie wiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie raczej odpuszczę te maski. Obie są obrzydliwe zwłaszcza ta ze świńskim ryjem... wbijanie akt za które nie ma punktów jest delikatnie mówiąc bez sensu :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Edmunt napisał:

Ja sobie raczej odpuszczę te maski. Obie są obrzydliwe zwłaszcza ta ze świńskim ryjem... wbijanie akt za które nie ma punktów jest delikatnie mówiąc bez sensu :24_stuck_out_tongue:

 

Hehe toć to najlepsze maski są;)

No ale Twoja wola Panie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We trzech tez mozna spokojnie ogarnąć Zaginionych jakby cos;)

 

Mieliśmy 2 padaki przy transporterze, obie wynikały z prostych błędów. 

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We trzech tez mozna spokojnie ogarnąć Zaginionych jakby cos;)
 
Mieliśmy 2 padaki przy transporterze, obie wynikały z prostych błędów. 
Jaki zestaw setów? Do transportera na niebieskim i z apteką żeby obejmowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x wędrowiec + odzysk. Do transportera na niebieskim ale najpierw rzucić mu wiezyczke, szybko wyłączyć jedno działko a drugie skupi się na Twojej wiezyczce, dzięki czemu zdobywasz kilka cennych sekund;)

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Chodzi o talent determinacja na broni. Skraca czas odnawiania umiejętności o 7,5%.

Też umiejętności kluczowej. I o to pytanie. Do tej pory wydawało mi się a nie sprawdzałem że to pewnie działa tak że skraca o te 7,5% od aktualnego czasu pozostałego do odnowienia umiejętności. Czyli jak zabijam a do odnowienia mam np 120s to skróci o 9s (120s*7,5%), jak do odnowienia jest np. 90s to skróci o 6,75s (90s*7,5%).

A widziałem ostatnio chyba już ze dwa razy na forum Reddit że piszą iż wystarczy zabić 13 mobków i już, umiejętność odnowiona. Czyli że liczy skrócenie po 7,5% od bazowego czasu zawsze. Ciężko to sprawdzić i nawet mi się nie chce ale może ktoś wie jak jest naprawdę.

Edit: no może i nie tak trudno sprawdzić. Może się pofatyguję i sprawdzę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×