Skocz do zawartości
tata_arek

Trials Fusion

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim dizała tylko Tobie nie i oczywiście jest to jawna kpina.. ...a powiązałeś chociaż na PC konto Uplay z PSN? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może mi ktoś opisać jak to do końca działa?

Mam grę kupioną na swoim koncie na którym gram, ale chciałbym ją udostępnić koledze, tak żeby on mógł ją pobrać z mojego konta i grać na swoim.

To wygląda tak, że on się loguje na moje konto na ps4, pobiera grę, wylogowuje się i odpala na swoim koncie? i ja gram ze swojego konta z którego on pobrał grę i on gra ze swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było za proste.

Masz to opisane w temacie konta/profile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gierke dodawali ja do bundle i dla mnie super sprawa. Na poczatku sceptycznie podchodzilem i myslalem zeby zostawic season passa i dlc i sprzedac na allegro. Po ograniu 3 swiatow mam ochote na wiecej i chyba zuzyje season pass i te kody na dlc (Season passa mozna raz uzyc tylko czy jak to jest bo nigdy nie mialem?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass jest przypisany do konta.

Jak chcesz go później spylić, to uaktywnij go na zupełnie osobnym koncie które ustaw najpierw jako podstawowe u siebie, później dezaktywujesz konsolę z tego konta i pchniesz na allegro. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce spylic, podoba mi sie zostawie sobie na polce. To taka gra po ktora bym sam nie siegnal gdyby nie bylo w zestawie a byloby czego zalowac bo sporo funu mi daje, no i bez problemowo mozna w remote na vicie pograc bo sterowanie jest dosc proste(jedynie czasem mi przytnie na remote jak jakies wodotryski na ekranie sa ale to chyba norma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić ta grę, ograłem watch dogs i mi się nudzi :) Wasze opinie wyżej są raczej pozytywne. Czytam że gra trudna jest a ja nie lubię się męczyć :P platyna odpada bo 10/10 trudność

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z ta trudnoscia dopiero maxowanie lvli moze dac w kosc pozniej ale duzo frajdy ta gra sprawia warto kupic z season passem za 79 na allegro widzialem bo gra ma potencjal i licze ze dodadza pare fajnych lvli itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demo i nawet niezłe choć beta na pc mi nie podeszła. Lubię mieć gry w które przy zaparciu da rade platynę zrobić (choć i tak nie robię ale sama świadomość :P ) czyli trudność tak do 5/10

Jednak chyba się skusze, miałem brać na SEN Store ale 124 to śmiech na sali jak za max 80zł mam pudełko nowe w edycji deluxe (gdzie ta obiecana tania dystrybucja bez wydawców, książeczek, płyty, pośredników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie oni te ceny powinni aktualizowac czesciej z rynkowymi. Dla mnie w ogole jest smieszne ze cyfrowa dystrybucja jest drozsza od normalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super, tez podchodziłem sceptycznie ale jak zaczniesz grac to wciąga na maska. Pierwsze 3 światy są łatwe, nie ma problemu z trudnością ale potem zaczynają się powoli schody :) i jest coraz gorzej  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na przedostatnim swiecie i powiem wam ze te poziomy z oznaczeniem hard daja popalic. Wiekszosc na braz zaliczylem i teraz musze podobijac zeby odkryc kolejny poziom.

 

Zapowiedzieli tez juz dwa dlc wieksze jak widzialem, fajnie ze mam season pass bo chetnie ogram kolejne jakies bo gra jest wysmienita

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na przedostatnim swiecie i powiem wam ze te poziomy z oznaczeniem hard daja popalic. Wiekszosc na braz zaliczylem i teraz musze podobijac zeby odkryc kolejny poziom.

 

Zapowiedzieli tez juz dwa dlc wieksze jak widzialem, fajnie ze mam season pass bo chetnie ogram kolejne jakies bo gra jest wysmienita

Zgadzam się, na poziomach hard się już trzeba nagimnastykować. Ale gra super!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby kupić Season Passa muszę mieć grę, czy już w Season PAssie jest pełna gra + wszystkie dodatki jakie będą wychodzić ? Jak to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra i season pass to dwie różne rzeczy. Kupujesz grę jako podstawę i season pass daje Ci dostęp do wszystkich dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra i season pass to dwie różne rzeczy. Kupujesz grę jako podstawę i season pass daje Ci dostęp do wszystkich dodatków.

Wszystkich lub tylko wymienionych w Season Passie - trzeba czytać co się kupuje bo już kilka razy bym się przejechał ;)

Chociażby w Darksiders 2 tylko 3 dodatki są w SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w wypadku gry z tematu daje bodajze do 6ciu ktore maja wyjsc, jeden juz jest wlasnie sie za niego zabiore bo gierka dla mnie swietna ale wymaksowanie poziomow powyzej  'hard' to jest masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pro tipa, już "kupiona" hehehe :biggrin: oby więcej takich promocji ;)

 

UPDATE - to jednak wersja próbna. Widnieje info na zamówieniu od Sony, szkoda.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie pobiera calosc z tego co widze w zamowieniu, pewnie juz naprawili, szkoda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na maila dostałeś jaką info że kupiłeś bo ja Trials Fusion (Wersja próbna gry)

 

Ja mam to samo...chyba jednak lipton :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mailu tak pisze, natomiast na stronie ps store, w historii zakupów jest calak jak byk. Kumpel ciągnie tą "próbną" i normalnie mu patche pobiera więc chyba jednak pełna. Niech ktoś potwierdzi kto już zassie cały plik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś forum w UK czytałem ze jest to wersja Trial. A jak chce sie z poziomu gry aktywować pełną wersje to pisze ze nie mozna bo pełna wersja jest juz aktywna wiec chyba jakiś bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz wyskakuje przy próbie pobrania błąd, gdy próbuje z poziomu PC wyświetla się komunikat że nie kwalifikuje się do zakupu lub pobrania danej gry. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×