Skocz do zawartości
alfik

Wigilijne wieczorne granie i chlanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z chęcią się dopisze do klubu;D

W NBA 2013 na week mogę grać.

Jeżeli ktoś chętny to fajnie byłoby popykać w Burnouta,Tekkena Rev lub 6 czy Spec Opsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

struggler w gowna na multi nie gramy wiec darmowego tekkena i spec opsa (go w multi gdyz single godny jest) możesz wyqurwic z listy i nawet za nimi nie płakać :p a tak to zapraszamy ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak wczoraj ucieklem ale neta mi odcielo,nawet nie zdazylem napisac ze juz nie pogram z tego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej szykuję się coś dzisiaj ? Załatwiam dla was specjalnie DoA5 to może spróbujemy coś z tym ? Czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun alez Ty jestes ciety na tego Treva:) Pewnie Ci nie szlo;P.

W T6 ktos chcialby pograc jeszcze?

Fajnie byloby zrobic pokoj forumowy .

W nba2k13 gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chętnie dołącze do NBA,chyba że znów mnie net zawiedzie,ale wstępnie sie pisze- jesli znow ,,uciekne" to znaczy ze net szwankuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy coś dzisiaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterie podładowane? Mam nadzieję, że tak :). Do końca wakacji już bliżej niż dalej więc wypadałoby w coś pograć, dlatego zapraszam wszystkich w czwartek o 23 na MotorStorma + ewentualnie coś innego, wpisywać się ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na pokładzie ! A może pogramy coś dzisiaj ? Jutro jest święto to można, z tego powodu pograć dłużej (np do 4 w nocy :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś za jakąś godzinę bedę wymiatał w Coda i klął 1 : 8 lub 2 do 8 jak ktoś na minę wpadnie. Przykre że jak przykampię to na plus wychodzę ale tak nie lubię grać. Trza początek urlopu uczcić,nie na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że gramy dziś w Motorstorma. Jest jeszcze 8 wolnych miejsc więc zapraszam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy idealna gre na ustawki we wrzesniu (choc po wakacjach bedzie :P)

 

 

 

 

PS. Kupilem Payday 2 wiec dzis mnie nie bedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupy na wieczór zrobione... dzisiejsze doznania sponsoruje 3x ksiazece przeniczne, 5x tatra, i jakieś 3 dziwne wynalazki -zamkowe, szlacheckie i hetmanskie... alfik fota poleciała ;)

bansai- dawno cie juz wykluczylismy gdyż w uja lecisz :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Bansai do nas chociaż na chwile, a nie w to guano będziesz grał. Co do GTA V to to samo pisałem do Kornicka ;) Chyba to multi bardziej podoba mi się od zaprezentowanego wcześniej singla (co zdarza się u mnie... tfu ! nie zdarza mi sie to nigdy!) i nadawałoby sie idealnie na nasze ustawki :).

 

@Zdun,

Sweeet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gta5 zlewem zapewne więc tu z wami nie pogram ;) wolę diabolo 3 i dragons crown z nowości do multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle chętnych było do Most Wanted i gdzie się teraz wszyscy podziali :( ?Motostorm w multi wymiata a im więcej osób tym lepiej, więc zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gta5 zlewem zapewne więc tu z wami nie pogram ;) wolę diabolo 3 i dragons crown z nowości do multi ;)

 

Ja też nie planuje brać GTA na premierę, ale trzeba przyznać uczciwie, że gra prezentuje się kapitalnie ;). Co do Diabolo to  preorder mam już złożony, także szykuj się !

 

@robotyk,

Most Wanted lekko nam nie wypalił w multi i więcej tu szukania siebie nawzajem niż grania, daleko mu do Motorstorma, który jest wręcz idealny na nasze spotkania :). Być może jeszcze kiedyś spotkamy się przy NFSie, ale w sumie po co, skoro Motorstorm daje 100x więcej funu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×